Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

sonyy24

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. sonyy24 odpowiedział(a) na sonyy24 temat w 1.9TDI
    Witam.No musze stwierdzić ze zrobilem po wymianie oleju 2,5 tyś km i jakies 5 mm na miarce oleju nie mam.Kopci jak jest zimny do puki się nie zagrzeje i do tego jakiś taki metaliczny dżwięk jest jak się puszcza nogę z gazu. A to przecież nie jest Star
  2. sonyy24 odpowiedział(a) na sonyy24 temat w 1.9TDI
    A jak sprawdzić wtryski czy leja czy nie
  3. sonyy24 odpowiedział(a) na sonyy24 temat w 1.9TDI
    Ok. Dzięki [br]Dopisany: 20 Czerwiec 2011, 12:35_________________________________________________Witam panowie wroce do tego tematu. Bylem u mechaników i żaden z nich nie potrafi powiedzieć od czego tak może być. Jak zimny to kopci na taki szaro-niebieski dym i czuć w spalinach taki jakiś zapach ropy. Podpinali pod kompa wszyscy i nic. Wszystko w normie. [br]Dopisany: 27 Czerwiec 2011, 11:13_________________________________________________Witam panowie wroce do tego tematu. Bylem u mechaników i żaden z nich nie potrafi powiedzieć od czego tak może być. Jak zimny to kopci na taki szaro-niebieski dym i czuć w spalinach taki jakiś zapach ropy. Podpinali pod kompa wszyscy i nic. Wszystko w normie.
  4. sonyy24 odpowiedział(a) na sonyy24 temat w 1.9TDI
    Przejechałem 2 tyś. km było wcześniej zalane na max i ubyło 2 mm
  5. sonyy24 odpowiedział(a) na sonyy24 temat w 1.9TDI
    czy może to być wina turbiny? jakiś czas temu podpinałem pod kompa i żadnych błędów nie pokazało.
  6. sonyy24 opublikował(a) temat w 1.9TDI
    Witam. Co może być przyczyną że kopci auto na niebiesko jak jest zimne tak do około 70 C i słychać jakiś taki metaliczny szum gdy z chodzi z obrotów ?
  7. Witam wszystkich Fanów

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.