Baza

• Ostatnia wizyta

O Baza

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

Osiągnięcia Baza

Reputacja

1. Taa tylko że już na 1 treningu hamilton znów zaczął być najszybszy bo McLaren nie tracił czasu na głupie protesty tylko przygotował sobie dyfuzor i już mają go w aucie
  2. Hamownia sprawdzona przez kilku kolesi którzy byli na organizowanym wyjeździe i pomiary były bardzo zbliżone do kilku innych hamowni tak żę wykluczyłbym aż taki margines pomyłki bo 30KM to nie 1-2KM
  3. Ma FR nie wiem czy się ktoś w fabryce pomylił czy coś ale to nie pierwszy przypadek kiedy słyszy się o "bonusie" od VAG'a. Jest seria ze skrzynką DSG.
  4. Myślałem że to wykres serii. Mój znajomy który ma leona FR 2008 pojechał na chamownię serią tydzień temu i wyszły mu bardzo podobne wartości seryjnie i był bardzo mile zaskoczony że dostał takiego gifta od fabryki. Żeby nie być gołosłownym daje linka: http://www.honda.slask.pl/forum/viewtopic.php?t=14804&start=100 i jeszcze sam wykres jego "serii" gdyby trzeba się było logować na stronce klubowej http://www.fotosik.pl/showFullSize.php?id=266652cfa76e947f
  5. To w jakich budach były montowane i do którego roku?
  6. Czekajmy na deszcz to się zrobi tam piękny Sajgon i będzie co oglądać.
  7. Jest niesamowicie. Przed chwilą się jeszcze bujnąłem motocyklem od kolegi i jest już naprawdę mistrzowsko. W słońcu termometr pokazuje u mnie 42stopnie a w cieniu jest 22 więc powiedział bym że to nie wiosna tylko lato już w pełni :>I to cieszy po tylu miesiącach posuchy.
  8. Baza

[ALL B5] Dolewanie oleju do ropy

Dokłądnie ale jak coś zostało zrobione by jeździło na paliwach lepszej klasy niż te które tankujesz w naszym kraju to trzeba się czymś wspomagać :wink4:ALe czy ja wiem czy tak źle u nas z tymi paliwami?? Myślę że się co nieco poprawiło.
  9. To może napiszcie komu i konkretniej opiszcie autko najlepiej wraz ze zdjęciem i ja też mogę podwiesić na kilku forach śląskich i lokalnych. Takie akcje czasami pomagają.
  10. Baza

[ALL B5] Dolewanie oleju do ropy

Główną zasadą którą się kierują ludzie dolewający jakichś uszlachetniaczy czy oleju do ropy to nie głośna praca(chociaż przy pompowtryskach to też ma jakieś znaczenie) ale przedłużenie żywotnośći pompy oraz końcówek wtrysków.
  11. Ja tam F1 się interesowałem od dawna nie będę podawał roku bo nawet nie wiem ale były w PL problemy z oglądaniem tego sportu bo póki kubica nie jeździł to nikt nie transmitował. Powiem tak czy Robert zrobił dobrze nie wiadomo założę się że sam sobie pluje w brodę bo gdyby wiedział to by pewnie jechał posłusznie za vettelem i się nie wychylał. Czy by był pierwszy to też takie gdybanie bo nie był a skończył jak skończył. Szkoda Roberta bo pojechał super. Ja bym już tematu nie ciągnął tylko czekajmy do przyszłego tygodnia bo musicie przyznać że dzięki zmianą w regulaminie i konstrukcji bolidów f1 zrobiło się ciekawsze niż w zeszłym sezonie naprawdę było sporo wyprzedzania, dzięki tym dużym skrzydłom też sporo rozwałki a nie ukrywajmy że jest to też widowiskowe. Tak że jak dla mnie widowisko zyskało na pewno sporo nic tylko oglądać i trzymać kciuki za Roberta. A co do zwycięzcy... Zawsze lubiłem Button'a i cieszę się że w końcu ma bolid którym może walczyć bo słyszałem jak podczas GP mówili że na ponad 150startów to dopiero jego druga wygrana... A chłopak talent ma. Do następnego weekendu... Już się nie mogę doczekać.
  12. Baza

[ALL B5] Dolewanie oleju do ropy

Nie raz spotkałem się z tym że dolewa się mixolu czy oleju do crossówek do paliw. Profilaktycznie smaruje to pompkę,wtryski. Zaszkodzić to to napewno nei zaszkodzi w takiej ilości jak kolega przema napisał a czy pomaga... Nie wiem. Ale ciekaw jestem jak z tym dolewaniem oliwy do silnikó z pompowtryskami które są chyba bardziej wrażliwe na jakość paliwa?
  13. Dziś od 7 rano były zdaje się kwalifikacje na żywo na polsacie.
  14. No i w końcu zaczyna się sezon bo już się doczekać nie mogłem. Robert ma dobre miejsce co zadowala i nastawia jak najbardziej optymistycznie przed jutrzejszym wyścigiem. Cieszy mnie to że to Brown dzierży pałeczkę lidera i w końcu niedoceniany Button może coś powalczyć. Naprawdę zaskakujący obrót sprawy co sprawiło że ferrari,mclaren spadły na koniec stawki jest dla nich jak zimny kubeł a to że Hamilton będzie się teraz prawdopodobnie rozbijał co drugi wyścig bo nie będzie mógł wytrzymać presji bycia mistrzem świata który wlecze się na końcu stawki jest dla mnie jak najbardziej zadowalające bo nie lubię tego cwaniaka... Tak w ogóle to nie wiem skąd tyle jego fanów jak wszyscy którzy się interesują F1 a których znam to jak jeden mąż mówią zę też go nie lubią to lubi go ktoś w ogóle czy fan klub założył jego tatuś
  15. Baza

Jakiej firmy wahacze polecacie ?

Na allegro znajdziesz za 1400-1600zł Lemy jak już coś.