Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

misza02

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. w sumie to sam jestem pod wrazeniem, ze te 90 konikow potrafi az tak ladnie "gnac". A glebe to musowo musze zrobic, tylko jak tu zonke przekonac [br]Dopisany: 09 Czerwiec 2009, 22:06_________________________________________________jedno ujęcie z okolic olsztyna, niestety zrobione telefonem <a href="http://images43.fotosik.pl/144/d807ef7831c05b60med.jpg"><img src="http://images43.fotosik.pl/144/d807ef7831c05b60m.jpg" /></a>
  2. oki. zmieniłem ten niedogodny błąd związany ze zdjęciami A koło ma rozmiar 18 cali
  3. Przyszedł czas na pokazanie mojego auta. Po zjechaniu setek km w poszukiwaniu A6 2.5 tdi w sedanie udało sie upolować standardową A4 1.9 tdi (90 KM) w sedanie po II lifcie. I teraz już wiem, że to był dobry pomysł A moja historia z Audi zaczęła się następująco: <a href="http://images38.fotosik.pl/134/f9cd75f6c1ccb840med.jpg"><img src="http://images38.fotosik.pl/134/f9cd75f6c1ccb840m.jpg" /></a> Niczym się nie wyróżniała, była to typowa A4 <a href="http://images46.fotosik.pl/139/b2ab30aaaf03a8famed.jpg"><img src="http://images46.fotosik.pl/139/b2ab30aaaf03a8fam.jpg" /></a> <a href="http://images48.fotosik.pl/139/7be06d8cfed8731bmed.jpg"><img src="http://images48.fotosik.pl/139/7be06d8cfed8731bm.jpg" /></a> <a href="http://images43.fotosik.pl/138/2af551afaa6b5c17med.jpg"><img src="http://images43.fotosik.pl/138/2af551afaa6b5c17m.jpg" /></a> Trzeba było ją troszkę tylko dopracować. Założyłem chromowane obwódki szyb (nie ori), chromowaną listwę tylniej klapy i chromowane nakładki na grill. Efekt jest bardzo dobry. Auto zaczęło nabierać pozytywnego wyglądu. <a href="http://images50.fotosik.pl/138/06268453c55635ccmed.jpg"><img src="http://images50.fotosik.pl/138/06268453c55635ccm.jpg" /></a> <a href="http://images45.fotosik.pl/139/1ed6ddca0892050amed.jpg"><img src="http://images45.fotosik.pl/139/1ed6ddca0892050am.jpg" /></a> Jedynie te felgi TRAGEDIA Po wizycie w salonie z felgami miałem ostry dylemat. Co wybrać? Po przesortowaniu setek zdjęć zostały 3 modele do grubszej analizy: <a href="http://images40.fotosik.pl/134/9cf97e3c14cae3aemed.jpg"><img src="http://images40.fotosik.pl/134/9cf97e3c14cae3aem.jpg" /></a> <a href="http://images41.fotosik.pl/134/dbb7452101ac4f92med.jpg"><img src="http://images41.fotosik.pl/134/dbb7452101ac4f92m.jpg" /></a> <a href="http://images40.fotosik.pl/134/88ce636a103105a2med.jpg"><img src="http://images40.fotosik.pl/134/88ce636a103105a2m.jpg" /></a> Mała przymiarka <a href="http://images40.fotosik.pl/134/5e0693c9869c71e4med.jpg"><img src="http://images40.fotosik.pl/134/5e0693c9869c71e4m.jpg" /></a> W końcu decyzja podjęta <a href="http://images44.fotosik.pl/139/b638c81e29485995med.jpg"><img src="http://images44.fotosik.pl/139/b638c81e29485995m.jpg" /></a> <a href="http://images37.fotosik.pl/134/e2679b67603b6d7emed.jpg"><img src="http://images37.fotosik.pl/134/e2679b67603b6d7em.jpg" /></a> <a href="http://images47.fotosik.pl/139/7825116728ae289dmed.jpg"><img src="http://images47.fotosik.pl/139/7825116728ae289dm.jpg" /></a> Teraz autko prezentuje się naprawdę wyjątkowo. W przyszłości planuje zrobić jeszcze tylko małą glebę i xenony. Jak zrobię ładniejsze fotki to dodam A teraz wyraźcie swoją opinie
  4. misza02 odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4 B5
    Witam! U mnie problem z temperatura wyglada tak: po rozgrzaniu silnika temp na zegarze podnosi sie do ok 80-85 stopni i na kanale 49 prawie tyle wyswietla sie tez (-4 stopnie), temp na kanale 51 jest stala i wynosi 90 stopni. Po jakims czasie temp spada dosc szybko na 60 stopni na zegarze, na kanale 49 wyswietla sie 54-58 stopni, natomiast na kanale 51 dalej jest 90. Po jakims czasie znowu podnosi sie do 80-85 stopni i sie trzyma dosc dlugo, po czym ta sama historia - spadan na 60.
  5. Witam serdecznie wszystkich! Właśnie stałem się wspólnie z żoną szczęśliwym posiadaczem Audi A4 z 1999 roku (po lifcie). Jest to nieco słabszy diselek (90 koni) w kolorze srebrnym Pozdrawiam!

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.