-
Gdzie ubezpieczenie ?
Ja wczoraj otrzymałem informacje odnośnie przedłużenia ubezpieczenia na kolejny rok w AVIVA ale ta cena jest trochę zaporowa 2875zł za pełny pakiet. Dzwoniłem do PZU wycenili mi pełny pakiet na 2100zł a AXA wyceniła mi na 1300zł ale boli mnie to iż przeprowadzają naprawy na zamiennikach Sam nie mam pojęcia na co się zdecydować skoro są takie rozbieżności cenowe.
-
[B6 AWX] Układ wspomagania wyje podczas skręcania zapalenie kontrolki ABS i ESP
Raczej nie nasila się cały czas jest takie same buczenie.....[br]Dopisany: 01 Styczeń 2010, 09:43_________________________________________________Czyszczenie zbiornika z płynem do wspomagania pomogło. Według informacji co otrzymałem od mechanika na sitku znajdował się osad który blokował dozowanie prawidłowej ilości płynu. SAMOCHODZIK NAPRAWIONY :> :>
-
[B6 AWX] Układ wspomagania wyje podczas skręcania zapalenie kontrolki ABS i ESP
To w takim razie dalej szukamy przyczyny. Poniżej pozwoliłem sobie zamieścić plik z odgłosami buczenia podczas skręcania nagrany w garażu: http://eupload.pl/files/IEB5IQLD/Buczenie.wav Jakość pliku nie powala na kolana ale może nakreśli nam chociaż obraz.
-
[B6 AWX] Układ wspomagania wyje podczas skręcania zapalenie kontrolki ABS i ESP
Dzięki wielkie :-) Tylko nie znalazłem tego użytkownika
-
[B6 AWX] Układ wspomagania wyje podczas skręcania zapalenie kontrolki ABS i ESP
Płyn był sprawdzany i przy okazji zakładaniu nowej pompy wymieniany. Jutro robię wydruk wymiany sprzęgiełka z alternatora i pędzę do mechanika zobaczymy co powie.
-
[B6 AWX] Układ wspomagania wyje podczas skręcania zapalenie kontrolki ABS i ESP
Tak można to porówna do buczenia (ale niezbyt piskliwego). Te śmieszne buczenie występuje przy skręcaniu i gdy jedziemy powoli samochodem tak do 15tyś obrotów. Pompa była kupiona nowa nie żadna po reperacji więc według mnie też powinna być ok. W poniedziałek podsunę mechanikowi sprawdzenia sprzęgiełka alternatora nie zaszkodzi sprawdzić...
-
[B6 AWX] Układ wspomagania wyje podczas skręcania zapalenie kontrolki ABS i ESP
VAG nie wykazał żadnych błędów :-( Dziś wymieniłem u mechanika pompę z wspomagania i wszystko by było OK lecz temat powrócił gdy samochód się rozgrzał (znów wycie przy pracy kierownicy - skręcanie). Zawitałem znów u swojego mechanika i powiedział że innej przyczyny nie widzi jak tylko problem z pompą. Poradził mi abym pojeździł samochodem do poniedziałku w celu popracowania pompy a następnie odstawił mu samochód a on dokona wymiany pompy na nową a obecną będzie reklamował w hurtowni. Macie jakiś pomysł ???
-
[B6 AWX] Układ wspomagania wyje podczas skręcania zapalenie kontrolki ABS i ESP
Witam. Podczas jazdy zauważyłem w swojej A4 jakieś dziwne wycie podczas skręcania. Po chwili na konsoli wyświetlacza zapaliła mi się dioda ABS i ESP. Po zjechaniu na stację i wyłączeniu samochodu i ponownym włączeniu diody znikły ale nie na długo.... Sprawdzałem zbiornik z płynem do wspomagania ale tam wszystko było ok. Podjechałem do mechanika a on stwierdził że prawdopodobnie będzie pompa do wymiany lub jakiś zaworek. Sytuacja jest o tyle dziwna iż dziś byłem na przejażdżce i wszystko ustało.... Jak jest wasza opinia na ten temat ??? Jeśli to pompa czy możecie mi powiedzieć jaką pompę najlepiej kupić ??? Z GÓRY DZIĘKUJĘ ZA POMOC >>> ZDROWYCH I WESOŁYCH ŚWIĄT DLA WSZYSTKICH UŻYTKOWNIKÓW FORUM<<< Czy ktoś z was ma jakiś pomysł ??? [br]Dopisany: 24 Grudzień 2009, 15:58_________________________________________________Dziś po przejażdżce "wycie" przy skręcaniu nie objawiało się, niepokoi mnie to iż dalej nie znam konkretnej przyczyny a na jutro jestem umówiony z mechanikiem na wymianę pompy
-
GARMIN 760 v TomTom 920 v NOKIA 330 co sądzicie o tych nawigacjach ?
Jednak GARMIN :> i jestem okropnie zadowolony :>
-
[B6 AWX] Regeneracja felg stalowych
Witam. Tak jak w temacie przymierzam sie do regeneracyj felg stalowych..... Ale mam pytanko, jaka farbę zastosować do pomalowania felg stalowych aby zabezpieczyć je przed rdzą ??? CZEKAM NA WASZE PORADY
-
Dobrzy chiptunerzy
Czy ktoś może polecić dobra firmę na górnym śląsku która zajmuje się CHIP TUNINGIEM ??? DZIĘKI ZA INFORMACJE
-
[B6 AWX] Czy jest możliwośc podłączenia subwoofer do orginalnego zestawu ???
Witam. Tak jak w temacie czy jest możliwość podłączenia subwoofer pod seryjny zestaw w A4 B6[AWX] ??? Może ktoś z was już z tym praktykował ??? POZDROWIONKA DLA FORUMOWICZÓW
-
[B6 AWX] Jakie świece żarowe polecacie ?
Witam. Chciałem się dowiedzieć jakie świece polecacie aby zastosować w 1,9TDI [AWX] ??? Z góry dziękuję za informacje.
-
[ALL] PDA - jaki wybrać?
A ja polecam AUSA A696 dla mnie rewelacja :0
-
Projektowanie LOGA FIRMOWEGO i kompletny brak wiedzy co do CorelDraw
Chciałem zaprojektować sobie logo firmowe ale problem jest w tym iż mam kompletny brak wiedzy na temat CorelDrawa... Czy macie może jakieś materiały pomocnicze w PDFie lub TRAILERY które by były przydatne w szybkiej edukacji ??? Bardzo będę wdzięczny bo narzazie jestem w dołku a agencja reklamowa jest kosztowna więc pozostaje mi edukacja..... Z GÓRY DZIĘKUJĘ ZA WASZĄ POMOC
SerRoberto
Pasjonat
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta