Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Gdzie ubezpieczenie ?


Rekomendowane odpowiedzi

Siema, znajomy mi powiedzial, zebym przed wykupieniem uebzpieczenia (ktore konczy mi sie za dwa tygodnie) zapytal osob na forum, gdzie ubezpieczacie swoje auta? i ile placicie? Kto teraz daje najnizsze ceny? z gory dzieki za odpowiedz.......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pakiet czy obowiazkowe? jak obowiazkowe to HDI i taniej nie bedzie, ale oplaca sie wziac na rok bo przy ratach polrocznych doliczaja 10%.. a co do pakietu to ci nie powiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na Poczcie w MTU (jedni z tańszych) za 1.9TDI zapłaciłem przy maksymalnych zniżkach 255zł za całoroczne OC

od wczoraj mam MiniCasco w PZU (od wartości 44.200zł zapłaciłem 625zł) ale nie korzystałem jeszcze to nic nie powiem...

PS: było już parę tematów odnośnie ubezpieczeń...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musisz sam przebadać wszystkie firmy, bo każda ma jakieś tam "swoje" wytyczne i wszystko zależy od konkretnego przypadku.

Audi (pakiet) mam w CU Direct, ale drugi samochód najataniej wyszedł (OC) w AXA, a Link4 to kosmiczną kwotę podał dla obydwu, więc nie ma reguły...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ktoś ma pytanie o kwotę składki, proszę o poniższe dane na priv lub wypełnienie formularza kontaktu na www.vlinss.pl :

1) data końca ubezpieczenia

2) gdzie teraz ubezpieczone jest auto

3) marka, typ pojazdu , ile drzwi , moc ,

4) osobowy czy ciężarowy - jak zrejestrowany

5) pojemność silnika

6) przebieg pojazdu - licznik

7) rok produkcji

8) data I rejestracji

9) pochodzenie pojazdu

10) miejsce zarejestrowania pojazdu , powiat, kod pocztowy

11) ilość szkód w ostatnim roku

12) ilość szkód w ostatnich 2 latach

13) przebieg ubezpieczenia (ile lat i ile zniżek , osobno w OC osobnow w AC )

14) miejsce ostatniego ubezpieczenia

15) współwłaściciel pojazdu , wiek, pesel

16) właściciel pojazdu , wiek , pesel

17) okres posiadania pr jazdy

18) osoba fizyczna czy działalaność godpodarcza , czy w dowodzie rejestracyjnym jest pesel czy regon

19) ile samochodów - dotyczy działalności

20) ile samochdów ubezpiecza OC a ile AC * dot działalności

21) ile szkód w OC w ciągu ostatnich 12 mcy

22) ile szkód w AC w ciągu ostatnich 12 mcy

23) ile szkód w OC w ciągu ostatnich 24 mcy

24) ile szkód w AC w ciągu ostatnich 242 mcy

25) czy jesteś rodzicem dziecka do 12 lat

pozdrawiam

arielka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

potwierdzam... arielka mi ładnie wyliczyła ale miałem większe upusty u znajomego :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki za wszystkie porady, w weekend posiedzialem nad tym troche i okazuje sie ze najtanszy dla mnie to link4, ma ktos u nich ubezieczenie, mozecie cos o nich powiedziec?

Tez u nich mialem pakiet OC, AC, NNW. Na etapie sprzedawania polisy i obslugi bylo super. Nie wiem jak wyglada kwestia zgloszenia szkody i odszkodowania, bo nic takiego nie mialo miejsca w moim przypadku. Natomiast zawiodlem sie przy przedluzaniu (slaba oferta kontynuacji) i przechodzę do CU (pakiet o 600PLN taniej niz w Link4 i generalnie dla mnie najtanszy. Robilem wyceny w PZU(porownywalna z Link4), Compensa, Libery Direct(masakrycznie drogo), HDI (porownywalne z PZU).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Ja ubezpieczam w Inter Risk. Za 2.5 TDI V6 przy 60% zniżce i za kontynuację zapłaciłem 405 złotych. To chyba jedyna firma, która daje promocję na większe silniki. Możę to nie jest znana firma, ale niech się martwią inni :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi kończy się pakiet OC+AC w CU Direct i znów przedłużam u nich.

Przy znizkach 60% na OC i 10% na AC wychodzi znacznie taniej niz u konkurencji (od kilkuset zł nawet do tysiąca)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...