Treść opublikowana przez robert29
-
Odgrzybianie Klimatyzacji od A do Z
ale co ma filtr powietrza do klimatyzacji?
-
[B6 AVJ] Instalacja czujnika poziomu spryskiwacza
prosze http://www.a4-klub.pl/smf/all_b6_wymiana_przelacznika_wycieraczek_i_odblokowanie_pelnego_fis-t24989.0.html
-
[B5 ABC] Przepłukanie klimy
witam mam pytanko w ktorym miejscu sie znajduje ten filterek w b6
-
[B5 AFN] Zatarta sprężarka
mnie czeka podobny zabieg rece opadaja w dodatku wymienilem jescze sprzeglo w klimie ktore kosztowalo 650 zl pierwszy moj samochd ze zawsze jest cos do roboty normalnie boje sie juz wsiadac do niego
-
[B6 AWX] Dziwne dźwięki pod maską
jak sie zaciera sprezarka to jescze trzeba doliczyc koszty plukania ukladu okolo 1000 zl w sumie wyjdzie 2000 zl odpusczam sobie naprawe mam nadzieje ze wyczyma mi jescze przez wakacje po wakacjach trzeba wystawic na sprzedaz furke
-
[B6 AWX] Dziwne dźwięki pod maską
Nawet mnie nie strasz... ;( Tak, multitronic dokładnie. no nie strasze tez jestem wkur.... wydalem 650 zl i dalej terkocze i niewiem co robic czy jezdzic az calkiem sie rozpadnie czy ma tak byc bo dos dziwna sprawa ze przy wylaczonej klimie terkocze a nie odwrotnie
-
[B6 AWX] Dziwne dźwięki pod maską
kurde to ja mam to samo nawet wymienilem sprzeglo wraz z lorzyskim i nadal terkocze jak jest wylaczona czy w trybie econ
-
[B6 AVJ] Prośba o odkodwanie pełnego Fisa (okolice Wrocławia - Wałbrzycha)
moge ci to zrobic ale musisz podjechac domnie
-
[B7 BKD] Padnięta sprężarka
jak ma zatarta to nawet niech nie zaklada nowej bo ja tez zalatwi dlatego mowie nich podjedzie do dobrego serwisu
-
[B7 BKD] Padnięta sprężarka
ja bym na twoim miejscu pojechal do dobrego serwisu gdzie sie tym zajmuja jak ci sie zatarla to jescze cie czeka plukanie calego ukladu a to juz koszt 2 tys zl
-
[B6 AVF] Zepsuty mechanizm przedniej szyby
dzisiaj rozkrecilem i padla mi linka wraz z slimakiem wszystko poskrecane narazie szybe sklinowalem kolkiem do znalezienia podnosnika na allegro nic nie widze
-
[B6 AVF] Zepsuty mechanizm przedniej szyby
dzieki za podpowiedzi mysle ze z sama tapicerka nie bede mial problemu tylko jak wyciagnac mechanizm z dzwi
-
[B6 AVF] Zepsuty mechanizm przedniej szyby
witam prawdopodbnie zepsul mi sie mechanizm podnoszenia szyby (przednie prawe dzwi) chyba linka sie poskrecala i moje pytanie czy ktos z was go rozbieral bo niewim jak sie do tego zabrac?
-
[ALL] Obszycie kierownicy i nowy mieszek ze skóry
witam mialem podobny problem kupic czy obszyc zdecydowalem sie na obszycie i nie zaluje wydaje mi sie ze nawet lepiej to wyglada i lepsza jest gatunkowo skora za obszycie kiery lewarka chamulca i biegow zaplacilem 190 zl,znalazlem klientke na allegro wczesniej pracowala w walbrzychu w takacie jest to firma ktora obszywa kierownice do mercedesa i bmw moge ja polecic z czystym sumieniem jak ktos jest z dolnoslaskiego to moze sie z nia umowic i obszywa to na miejscu podaje linka http://allegro.pl/item658868421_profesjonalne_obszywanie_kierownic_firma.html pozdrawiam
-
[B5 ADR] Jaka sprężarka klimatyzacji ?
witam to ja sie dolacze do tematu czy bedzie pasowala inna sprezarka,orginalna mam taka 8E0 260 805 BJ a znalazlem dosyc tania 8E0 260 805 AB ?
-
Naprawa/Wymiana zrywnego sprzęgła kompresora klimatyzacji
witam no to tanio ci zrobil,dzwonilem do goscia z wroclawia to mi krzyknol 800 zl chyba mam tez sprzeglo do wymiany bo na wlaczonej klimie nie slychasc kompresoera ale jak wlacze w tryb econ lub ja wylacze to slychac terkotanie gosciu jescze twierdzi ze napewno lozyska sa do wymiany i niewiem czy nie lepiej szukac jakas uzywke
-
Gdzie ubezpieczenie ?
coty opowiadasz za glupoty wystarczy jeden dzien
-
[B6 AVF] Terkocze gdy klimatyzacja wyłączona
witam to ja mam podobny problem myslalem ze jest to szprzeglo alternatora ale okazalo sie ze to jednak sprzeglo klimy dzwonilem do jednego serwisu w wroclawiu to gosciu krzyknol 800 zl piter jak bys znalazl kogos taniej to daj znac
-
Które wykupić ubezpieczenie ?
w CU Direct mam obecnie ubezpieczony i policzli mi wiecej o 400zl za przedluzenie polisy na nastepny rok (2500zl) To pogadaj dobrze z nimi. Mi też chcieli podwyższyć, bo rzekomo ceny napraw poszły w górę, ale trochę pogadałem i ... pani udzieliła mi "specjalnego rabatu" (taka ściema jak zwykle) i w sumie składka spadła o ponad 200 zeta w porównaniu do poprzedniego roku. Praktycznie każdy taki konsultant ma możliwość dawanania rabatów. Nad nim stoi jakiś kierownik, który też może coś dorzucić od siebie, ale tutaj już się trzeba trochę bardziej postarać w gadce (ja sobie odpuściłem, bo nie miałem czasu na pierdoły, a koniec ubezpieczenia się zbliżał). jak tylko dostalem nowa polise tak odrazu zrobilem i rozmawialem niby z jakas pania kierownik 70 zl mniej zaproponowala
-
Które wykupić ubezpieczenie ?
w CU Direct mam obecnie ubezpieczony i policzli mi wiecej o 400zl za przedluzenie polisy na nastepny rok (2500zl)
-
Które wykupić ubezpieczenie ?
witam mam pytanie ktore z tych firm najlepiej wykupic ubezpieczenie Axa 1650 zl bez udzialu wlasnego nie pytalem sie o amortyzacje Conpensa 1600 zl bez udzialu wlasnego tutaj tez sie nie zapytalem o amortyzacje Generali Direct 1880 zl bez udzialu i wykupiona amortyzacja bede wdzieczny za jakie kolwiek wasze opinie pozdrawiam
-
[B7 BPW] Sprzęgło jednokierunkowe alternatora
witam dolacze sie do tematu mam podobny problem , na wolnych obrotach słychać jak coś świerszczy z przodu silnika w oklolicy alternatora napinacz skacze jak skrece kierownica do konca w lewo lub w prawo zaswieca sie kontrolka ladowania i tak sie dzieje na zimnym silniku gdzies po pieciu mintach jak sie silnik nagrzeje wraca wszystko do normy czy mozna wymienic te sprzegielko samemu czy terzeba miec jakis klucz do tego?
-
[B5 AFN] Wymienić wytartą kierownice czy obszyć ?
witam ja terz obszywalem swoja koszt 120 zl http://allegro.pl/item619874594_profesjonalne_obszywanie_kierownic_firma.html bardzo ladnie obszywa, kobieta wczesniej pracowala w Tkacie (firma ktora obszywa kierownice ) szczerze polecam bardzo dobrej jakosci ma skory nie kupoj jakis skorek na allegro bo to jest strszany badziew tylko ze tu bedziesz mial problem trzeba ja wyslac i zostajesz jakis tydzien bez auta ja naszczescie nie mialem daleko to podjechalem osobiscie
-
[ALL] Gdzie najlepiej wykupić ubezpieczenie ?
witam juz sam niewiem co myslec o axa,tez mi konczy sie ubezpieczenie za miesiac w cu direct zadzwonilem do nich i wysszla mi skladka 2108 zl dziwne bo rok wczesniej byla ponirzej 2000 zl zadzwonilem tez do axa a tam mi powiedziel niecle 1200 zl
-
Wymiana przełącznika wycieraczek i odblokowanie pełnego FIS
to w takim razie mam wszystko bo mam te same funkcje co pisze alex miro powiedz mi z szczego dorabiales ta gumowa usczelke ja myslalem ze go moze sklejic jakims poxipolem czy osmiarniczka