-
Odgrzybianie Klimatyzacji od A do Z
ale co ma filtr powietrza do klimatyzacji?
-
[B6 AVJ] Instalacja czujnika poziomu spryskiwacza
prosze http://www.a4-klub.pl/smf/all_b6_wymiana_przelacznika_wycieraczek_i_odblokowanie_pelnego_fis-t24989.0.html
-
[B5 ABC] Przepłukanie klimy
witam mam pytanko w ktorym miejscu sie znajduje ten filterek w b6
-
[B5 AFN] Zatarta sprężarka
mnie czeka podobny zabieg rece opadaja w dodatku wymienilem jescze sprzeglo w klimie ktore kosztowalo 650 zl pierwszy moj samochd ze zawsze jest cos do roboty normalnie boje sie juz wsiadac do niego
-
[B6 AWX] Dziwne dźwięki pod maską
jak sie zaciera sprezarka to jescze trzeba doliczyc koszty plukania ukladu okolo 1000 zl w sumie wyjdzie 2000 zl odpusczam sobie naprawe mam nadzieje ze wyczyma mi jescze przez wakacje po wakacjach trzeba wystawic na sprzedaz furke
-
[B6 AWX] Dziwne dźwięki pod maską
Nawet mnie nie strasz... ;( Tak, multitronic dokładnie. no nie strasze tez jestem wkur.... wydalem 650 zl i dalej terkocze i niewiem co robic czy jezdzic az calkiem sie rozpadnie czy ma tak byc bo dos dziwna sprawa ze przy wylaczonej klimie terkocze a nie odwrotnie
-
[B6 AWX] Dziwne dźwięki pod maską
kurde to ja mam to samo nawet wymienilem sprzeglo wraz z lorzyskim i nadal terkocze jak jest wylaczona czy w trybie econ
-
[B6 AVJ] Prośba o odkodwanie pełnego Fisa (okolice Wrocławia - Wałbrzycha)
moge ci to zrobic ale musisz podjechac domnie
-
[B7 BKD] Padnięta sprężarka
jak ma zatarta to nawet niech nie zaklada nowej bo ja tez zalatwi dlatego mowie nich podjedzie do dobrego serwisu
-
[B7 BKD] Padnięta sprężarka
ja bym na twoim miejscu pojechal do dobrego serwisu gdzie sie tym zajmuja jak ci sie zatarla to jescze cie czeka plukanie calego ukladu a to juz koszt 2 tys zl
-
[B6 AVF] Zepsuty mechanizm przedniej szyby
dzisiaj rozkrecilem i padla mi linka wraz z slimakiem wszystko poskrecane narazie szybe sklinowalem kolkiem do znalezienia podnosnika na allegro nic nie widze
-
[B6 AVF] Zepsuty mechanizm przedniej szyby
dzieki za podpowiedzi mysle ze z sama tapicerka nie bede mial problemu tylko jak wyciagnac mechanizm z dzwi
-
[B6 AVF] Zepsuty mechanizm przedniej szyby
witam prawdopodbnie zepsul mi sie mechanizm podnoszenia szyby (przednie prawe dzwi) chyba linka sie poskrecala i moje pytanie czy ktos z was go rozbieral bo niewim jak sie do tego zabrac?
-
[ALL] Obszycie kierownicy i nowy mieszek ze skóry
witam mialem podobny problem kupic czy obszyc zdecydowalem sie na obszycie i nie zaluje wydaje mi sie ze nawet lepiej to wyglada i lepsza jest gatunkowo skora za obszycie kiery lewarka chamulca i biegow zaplacilem 190 zl,znalazlem klientke na allegro wczesniej pracowala w walbrzychu w takacie jest to firma ktora obszywa kierownice do mercedesa i bmw moge ja polecic z czystym sumieniem jak ktos jest z dolnoslaskiego to moze sie z nia umowic i obszywa to na miejscu podaje linka http://allegro.pl/item658868421_profesjonalne_obszywanie_kierownic_firma.html pozdrawiam
-
[B5 ADR] Jaka sprężarka klimatyzacji ?
witam to ja sie dolacze do tematu czy bedzie pasowala inna sprezarka,orginalna mam taka 8E0 260 805 BJ a znalazlem dosyc tania 8E0 260 805 AB ?
robert29
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta