paulo77

• Dołączył

• Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez paulo77

1. A to co wymiana furki na konkurencje była ?
  2. Siema Pany. Co tu taka cisza ? No i czemu nie robicie spocików ? Zmówić się większą ekipą i polansować po Skierach jak za dawnych czasów na 10 lub więcej furek. Ja na razie nei dołącze bo raz że nie mam furki ze znaczkiem a dwa że wygrzewam się od paru miesięcy w Afganie. Pozdro.
  3. Dałem namiary na foruma chłopakowi który ukąsił ode mnie furke tak więc może się pojawi. Rozmawialiśmy wczoraj i podpowiedziałem mu co może jeszcze przymodzić, żeby lepiej się prezentowała i żeby nie popsuć dotychczasowego efektu.
  4. Co do kolejnej fury to tym razem chcę kupić coś dla żonki ale nie będzie to AUDI. A patrząc w przyszłość to na pewno będę chciał ukąsić jakąs A4 pewnie w nowszej budzie i z odpowiednim silnikiem. Ale, że mi starzy kasiory już nie dają więc troche się zejdzie zanim uzbieram na coś fajnego . Oczywiście jak zakupię kolejną A4 to na forum znów się pojawię. Na razie będę gościnnie zaglądał i patrzył co tam u Was słychać. Aha, Wybory Nowego Prezesa czas zacząć (żeby nasz Skierniewicki temat nie zdechł ) Pozdro dla Wszystkich .
  5. Tak, doszliśmy do porozumienia z nabywcą
  6. No i furka sprzedana. Trochę serce żal ściskał jak odjeżdżała ;( Pewnie bedziecie ją nieraz widzieć w Skierkach bo kupił ja chłopak z Miedniewic. Może nawet pojawi się na forumie
  7. Jak już wcześniej pisałem furka jest do sprzedania http://allegro.pl/show_item.php?item=1040269402 Oczywiście dla Klubowiczow A4 będzie wiekszy upust w cenie i wszystkie elementy jakie zostały mi po wymianie zawiasu, itp. [br]Dopisany: 20 Maj 2010, 19:22_________________________________________________Fura sprzedana ;( Temat do zamknięcia.
  8. Niestety jest tak jak mówicie Panowie
  9. Pewnie tak. Ale ludzie myślą, że jak jest silnik 1.6 to cena powinna być przynajmniej 5 - 10 tyś niższa niz inne A4 a nie patrzą tłumoki jak wygląda optycznie w porównaniu do serii
  10. Troche telefonów było. Na poniedziałek jestem umówiony z jednym gościem na ogladanie. Ale wiadomo jak to jest z tym umawianiem :gwizdanie:
  11. chyba że się trafi ktoś, komu się furacz spodoba i nie będzie mu przeszkadzał ten silnik
  12. Jako, że cisza na morzu sam pociagnę temat Oczywiście, jeżeli zostawie sobie fure to będę chciał dalej ją rezać Na pewno bedę chciał dokupić LEDy takiej jak miał Tomek no i może lekka ściema szyb ale wszystkich łącznie z przednimi bocznymi Ale pierwszym modem będzie wrzucenie gaziku bo cena benzynki to juz spora przesada
  13. Bardzo rzadko spotykany w B6 Konkretnie 1.6, 102 KM
  14. Proponuje 20 czerwca razem z wyborami na Prezydenta Ale nie traćcie chłopaki nadziei bo jak nie sprzedam fury za kase jaką chce to zostawiam ją sobie i będę dalej Prezesował A za jakiś czas wrzuce gazik i będzie taniej niż 1.9TDI (tyle, że mocy mniej)
  15. Panowie co tak cicho siedzicie ? Zarobienie wszyscy tak są czy jak Proponuje zorganizować wybory nowego Prezesa i niech rozkręca temacik :gwizdanie:
  16. Dzięki. Fakt, początki były trudne bo początkowe komentarze nie napawały optymizmem do działania Na szczęście jakoś dałem rade i furka prezentuje się sporo lepiej niż standard Zresztą na klapie nie mam oznaczeń silnika i w moim mieście nikt oprócz chłopaków z klubu A4 nie wie, że to 1.6 benzyna :gwizdanie: A jak jade to za furka ogląda się większość młodych ludzi i widać że auto podoba się [br]Dopisany: 31 Marzec 2010, 11:02_________________________________________________Jako, że mój temat troszkę się zakopał zarzucę fotke z moimi dwoma slicznotkami Ps. Furka będzie niedługo sprzedawana, tak więc jak kogoś interesuje powyższa A4 z silnikiem 1.6 prosze o kontakt na priv pozdro.
  17. Faktycznie spalanie małe jak na pojemność i moc :> , moja 1.6 pali podobnie a z modami masz racje drewno jest dobre ale do palenia w piecu
  18. W sumie to jeszcze mam dylemat, ale szału nie będzie bo będę inwestował kase w dom Wiem natomiast, że jak już ogarne chałupe to potem będą chciał ukąsić taką bete jak Tomek No własnie, Tomek napisz ile Ci pali. Z tego co wiem od braciaka (maniaka BMW) to jest to bardzo oszczędny silnik mimo poj. 3.0
  19. Siema Panowie. Sorki za tak długa nieobecność . Nie zaglądałem na foruma bo zdechł mi komp a potem mialem komunie córki i latanie na spotkania do Kościoła, potem biały tydzień no i załatwiania co niemiara, bo impreze robiłem w domu. Poza tym zona byla tydzień za granicą i wszystko na mojej głowie tak ze nawet nie miałem czasu włączyć kompa. Teraz ogarnąłem się ze wszystkim więc wątek troche odżyje . Aha, możecie powoli szykować się do wyboru nowego Prezesa, poniewaz za jakiś miesiąc wystawiam fure do sprzedania a kolejna nie będzie z logo niestety.
  20. Chłopaki nie wiem czy uda mi się pojawić na spocie Żonka już mi zapowiedziała asystę przy zakupach przed komunijnych. Oczywiście jak zbierzecie się w pare osób to róbcie spocik, tylko w razie co ta BeeMka niech jedzie na końcu Pozdrawiam.
  21. Hej. Jako, że do przyszlej soboty trwa żałoba narodowa myślę, że spocik trzeba odpuścić i zrobić w innyn terminie.
  22. Chyba tak A przy okazji Świąt życzę Panowie Wesołego Jajka i Pijanego Króliczka [br]Dopisany: 03 Kwiecień 2010, 20:38_________________________________________________ zapodaj jakiś dobry pomysł to pomyślimy :gwizdanie: inni tez moga coś wymyśleć
  23. Hehe, taa pewnie będzie lipa, zresztą za taką cenę nie ma co oczekiwać kosmicznych technologii Inna sprawa - termin spociku kwietniowego. Co byście powiedzieli na sobotę 17 KWIETNIA ?
  24. Cena nie jest wygórowana a efekt jak będzie taki jak opisują to fiu fiu :gwizdanie: Może też ukąszę jedno opakowanie tego nanomleczka na próbe
  25. Chyba skuszę się na tego żółwia W sumie mógłbym spróbować wypolerować fure mokrą watą tak jak robi się w wojsku buty na lusterko ale chyba bym się zamachał