Treść opublikowana przez paulo77
-
Spociki w Skierniewicach
Na to liczymy :>[br]Dopisany: 29 Marzec 2010, 18:16_________________________________________________Chłopaki, pytanie za 100 pkt. Macie jakiś sprawdzony super środek do pucowania lakieru auta :gwizdanie: ? Tak żeby sie nie namęczyć za bardzo a żeby fura się swieciła jak przysłowiowe psie jajca
-
Spociki w Skierniewicach
A co tu taka cisza ? :gwizdanie: Może Panowie pomyślimy o ustaleniu terminu kwietniowego spociku
-
Spociki w Skierniewicach
Taa, poszły do żyda, znaczy jakiegoś handlarza felg. Z tym, że to były włoskie plasteliny i z 4 felg 3 były skrzywione, więc nawet nie chciałbym ich sprzedawać nikomu znajomemu No i były strasznie odrapane jakby autem jeździła jakaś pi*da, która nie wie jak parkować przy krawężnikach
-
[B6 ALZ] Projekt Black Lady .:Fele TN6 18":. .:zawias H&R:.
Domyślam się, że chodzi Ci o przyspieszenie Szału nie ma, ale gdyby zależało mi na prędkości i "odpychaniu" to bym jej nie kupował. Poza tym na tylnej klapie nie mam żadnych oznaczeń więc kto nie zna mnie i fury mysli że to co najmniej 2.4 [br]Dopisany: 25 Marzec 2010, 23:37_________________________________________________ Jak to nie było?? a grill bez znaczka ?? Fakt, zapomniałem, że jakieś gówniarze zaje**li mi kółka z przedniego grilla Dobrze że mam drugiego grilla
-
Spociki w Skierniewicach
Fotki wrzucone do wątku mojej furki http://www.a4-klub.pl/smf/b6_alz_projekt_black_lady_fele_tn6_18_zawias_hr-t36561.0.html Przy okazji odkurzy się wątek bo był chyba na 7 stronie w B6
-
[B6 ALZ] Projekt Black Lady .:Fele TN6 18":. .:zawias H&R:.
Odświeżam wątek swojej niuni i wrzucam nowe fotki do pierwszego postu. Poważniejszych modów nie było ale należy założyłem klubowe ramki więc fura wygląda duuuużo lepiej
-
Spociki w Skierniewicach
Tomek , aukcje widziałem, gratki za błyskawiczną sprzedaż Tobi, ja dziś podjechałem na Parking świeżo po umyciu furki co by pstryknąć pare wiosennych fotek
-
[B6 ALZ] Co myśłicie o tych felgach?? oz racing:)
przyzwyczaisz się do 17" i będzie git ps. a wiesz co mówił kolega, kolegi ochroniarza
-
Spociki w Skierniewicach
Te Japońce to chyba znaleźli jakiegoś Transformersa bo to niemożliwe, żeby tak wyprzedać wszystkich w technice A co do driftowania, to chętnie bym kiedyś zobaczył no żywo taki wyścig. No i całą oprawę wyścigu czyli skośnookie panny [br]Dopisany: 23 Marzec 2010, 09:21_________________________________________________A tymczasem Łodziaki jeszcze 100 pościków i łykną nas na 1000 A tu cisza jak makiem zasiał Ps. Tobi, nie stałeś dzisiaj przypadkiem swoją furką na spotowym Parkingu :gwizdanie:
-
Spociki w Skierniewicach
Masz jakieś filmiki z walki Czesława ? Chętnie obejrzymy :> No i napisz pare słów jak było :gwizdanie:
-
Spociki w Skierniewicach
Weekend powoli mija, ciekawe jak Sebastian i jego sumo CZESIO zawalczyli
-
Pomoc w wyborze
Dibo, dobrze gada, te fele w 19" robiły by konkretną robote
-
[ALL] Kiedy zakładacie letnie opony ?
U mnie już tydzień czasu furka na letnich kapciach 18" :> Troche było ciężko w zeszły poniedziałek, ale jakoś dałem rade
-
Spociki w Skierniewicach
Czyżbyś dopiero robił prawko
-
Spociki w Skierniewicach
wiadomo, jak się śmiga na ori felach to można być ciut spokojniejszym niż na chińszczyznach w tym samym rozmiarze
-
Spociki w Skierniewicach
Ale jak sam zmieniasz fele to chyba nie dasz rady sprawdzić czy jakiś ciężarek się nie odkleił no i czy któraś fela się nie skrzywiła :gwizdanie:
-
Spociki w Skierniewicach
Miejmy nadzieję, że sumo Czesio rozwali wszystkich
-
Pomoc w wyborze
Bardzo dobry wybór Fele ciekawe i nie ma ich na co drugiej czy trzeciej Audiczce Ps. Fure masz obniżoną ? Bo jak nie to trzeba będzie.
-
Spociki w Skierniewicach
A jak chłopaki z letnimi kapciami, zmieniacie powoli :gwizdanie: Ja, może i pospieszyłem się 2 dni ze zmianą, ale nie żałuje bo przynajmniej teraz nie będę stał w kolejkach Dziś odwiedziłem Karcher'a i furka świci się jak psu nabiał
-
Spociki w Skierniewicach
lepsze będzie CZINKŁECZENTO [br]Dopisany: 18 Marzec 2010, 22:23_________________________________________________Chyba już wiem co kupie, jak sprzedam swojego furacza
-
[B6 AVF] 225/55/R16 - Czy do B6 Avanta wejdą? a może 17'..?
Bierz 17", dasz rade, tylko musisz lepiej wypatrywać dziury. Będzie i lans i jakiś komfort. A na 16" masz tylko komfort
-
Spociki w Skierniewicach
Sebek, weź se przyczepke i łopate, żeby w razie co zbierać części po drodze
-
Spociki w Skierniewicach
Ja pamiętam jak kiedyś jechaliśmy po fure i też było ciekawie :gwizdanie:. Wyjazd o północy z Polandu, w Rajchu na 6 rano, szukanie fury, zakup i powrót do Polandu. Po drodze jeden postój na szame i do domciu dojechaliśmy też koło północy. Szczerze nie polecam takiego marantonu Normalnie strzalałem se po twarzy co by nie zasnąć
-
Spociki w Skierniewicach
Szerokości i trzymamy kciuki za CZESIA :> A z licznikiem to nie wiem bo ja sam kasuje wcześniej
-
Spociki w Skierniewicach
Pewnie w Peweksie Siemanko Panowie tak w ogóle. Ps.Tomek macie na Religii dostęp do neta