Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] Kiedy zakładacie letnie opony ?


cocoo24

Rekomendowane odpowiedzi

nie moge już wytrzymać jak patrze na alu w garażu, kiedy zmieniacie, bo ja chyba dzisiaj

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie moge już wytrzymać jak patrze na alu w garażu, kiedy zmieniacie, bo ja chyba dzisiaj

.............jak warunki na to pozwolą...........

kto z nas nie ma ochoty wrzucenia letniego felunku :)

.............ale niekiedy lepiej tydzień dla pewności odczekać, niż narobić sobie problemów ( będąc zaskoczonym zmiana pogody i wjechaniem komuś w tyłek )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem jeszcze trochę przy wcześnie, dziś u nas np śnieg pada a temp w okolicach 0 cały czas...

Ja np zmienię w przyszłym tygodniu bo do mistrza Rogallotiego już bym chciał śmignąć na 17-skach :chytry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

patrzyłem na pogode i u mnie ma być już si jutro 6 w czw 10 i tak sie ma trzymać wiec chyba sie skusze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja czekam az dziury polepia, wiec pewnie jakos w kwietniu :polew:

hahah, u mnie już polepili jeśli można to tak nazwać :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pewnie już każdy chciałby założyć letnie opony z felami, ale jeśli chodzi o mnie to jeszcze się muszę wstrzymać bo leży u mnie śnieg i temperatury w nocy są minusowe :confused4: a nocą też troche jeżdżę :gwizdanie:

Ja czekam az dziury polepia, wiec pewnie jakos w kwietniu :polew:

lepienie dziur u mnie w trakcie :naughty: więc myślę że już niedługo jak będzie pogoda :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja nie zmieniam, jeżdżę na letnich cały rok :naughty:

a tak poważnie radzę zaczekać, pamiętam z zeszłego roku z forum opla omegi jak to było z co niektórymi....

uważam, że powinniście poczekać do połowy kwietnia, nowe zimówki kosztują mniej niż klepanie po dzwonie.... wiem to po sobie :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tam zakładam dzisiaj,jestem napalony jak młody, a kolega z hiszpanii mógł by zrobić jakiś spocik u siebie, i co nie jeden miał by konkret wakacje przy okazji :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zmieniam w połowie Kwietnia na letnie :decayed::kox:. Pośpiech to zły doradca, a jak wiadomo Polska pogoda zmienna jest :angry:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed wyjazdem do kościoła ze "święconką" :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najgorsze jest to że prognoza pogody na początek kwietnia nie wygląda kolorowo ;(

http://www.twojapogoda.pl/16dni.htm :wallbash: w tym momencie to nie mam pojęcia kiedy zmienię :disgust: Planowałem w przyszły weekend, a tu zonk i zonk i zonk :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...