Treść opublikowana przez paulo77
-
Spociki w Skierniewicach
O jakich zielonych chodzi, bo nie kojarze o co kaman [br]Dopisany: 17 Marzec 2010, 17:40_________________________________________________Sorki, już wiem o kogo chodzi
-
Pomoc w wyborze
Jeżeli z Twoich propozycji to nr 4 Z moich propozycji Tomason TN5 lub TN6
-
[ALL B6] Co myślicie o tych felgach?
A jakieś większe te fele były ? 17" ? Bo wiadomo, im większa fela to niższy profil i felga ma gorzej przy wszelkich dziurach, krawężnikach itp. Ja ostrożnie przejeździłem rok na swoich 18" Tomasonach i przy wyważaniu kumpel był w szoku że nie skrzywiona żadna :>
-
Spociki w Skierniewicach
ja niestety nic nie wiem, ale będę pamiętał jakbym coś usłyszał a jakieś konkretne wymagania co do roboty ? np. tylko Łowicz itd. no i może napisz po jakiej szkole jesteś i co potrafisz, żeby w razie co było wiadomo czy się dowiadywać więcej jak nie jeden to drugi i może ktoś pomoże coś znaleźć ...
-
[B6 AVF] 1.9 TDI 131KM Quattro czarna na 18" -> 183ps by DynoSoft
Furka konkret z tym, że lampy do wymiany
-
[ALL] Ile płacicie w waszych miejscowościach za wyważenie kółek
Skierniewice, rok temu zamiana 4 kół z wyważeniem 18" - 60 PLN Tydzień temu zamiana + wyważenie 18" - 10 PLN (u kumpla)
-
[ALL B6] Co myślicie o tych felgach?
Ja bym dołożył pare PLN i kupił np. jakieś MAM'y, z tego co kojarzę to nawet mają podobny wzór do tego z pierwszego postu Tu masz linka http://moto.allegro.pl/item952873581_mam_rs2_18_super_wyglad_nowe_niska_cena_raty.html
-
Spociki w Skierniewicach
Albo na brata bliźniaka I może zrobimy zakład kto nabije więcej postów ten wygrywa flache 0,7 którą funduje reszta ekipy Przypuszczam, że w tydzień mielibyśmy ponad 100 postów więcej od konkurencji :>
-
Spociki w Skierniewicach
Tobi, może i my wymiękliśmy ale ile pościków nastukaliśmy A Ty czuwałeś, ale za dużo nie popisałeś Patrzę też czasem na Łodziaków i tam jest chyba większość po szkole i bezrobotna bo piszą o każdej porze dnia i nocy
-
Spociki w Skierniewicach
EEnoo Panie Kierowniku gratulacje No i mamy temacik do pogadania :> Z tym, że to już może jutro bo zwijam sie do wyrka. Jutro trzeba wstać jak co dzień 5.30
-
Spociki w Skierniewicach
Odnośnie gonienia to My ich gonimy z odpowiedziami/postami, a nie z ilościa stron :gwizdanie: Zresztą jakiś czas temu mieliśmy ponad 100 więcej poscików od nich
-
Spociki w Skierniewicach
A co budujesz Tylko, żebys nie zbudował Megatrona bo nam Ziemię zaora
-
Spociki w Skierniewicach
Sebastian czuję, że następny będzie rajd Paryz-Dakar
-
Spociki w Skierniewicach
Za ile ? 1500 czy troche taniej
-
Spociki w Skierniewicach
Sebastian za tysiaka to raczej nie kupisz dobrych 18" Lepiej poczekaj spokojnie, odkładaj kasiore i monituj Allegro, może coś sie trafi w dobrych pieniądzach
-
Spociki w Skierniewicach
Ja pamiętam jak miałem chyba 22 lata i kupiłem swoją pierwsza fure, 12-letnią BMW 5 z silnikiem 2.0 Samo OC kosztowało 1600 PLN ;( Teraz mam już "mądry wiek" i 60% zniżek i płaciłem 1600 za OC z AC :>
-
Spociki w Skierniewicach
Z innej beczki - jakbyśmy codziennie tak pisali to Łodziaków byśmy moment wyprzedzili :gwizdanie: Tak więc Pany zagladać cześciej i brać udział w dyskusji Aha, nie wiem czy nie będę sprzedawał fury bez fel 18", więc jak ktos by ewentualnie chciał ukąsić moje fele to byc może będzie taka okazja. Na pewno bedzie taniej niż ktoś by chciał kupić nowe fele i opony
-
Spociki w Skierniewicach
Czy B7 to jeszcze nie wiem, ale raczej będzie "Dizel" A co do 2.5 TDI to raczej nie najlepszy silnik. Lepiej wziąć 1.9 i zrobic wirusa Moc będzie podobna, spalanie mniejsze i mniejsze opłaty za OC
-
Spociki w Skierniewicach
Generalnie to ja już w furkę, raczej nie będę inwestował bo prawdopodobnie w wakacje też idzie do Żyda A ubiegając pytanie czemu ? Bo nie odpowiada mi stosunek spalania do osiągów (czytaj. dużo pali, mało MOCY)
-
Spociki w Skierniewicach
Kolejna sprawa która jest do poprawki w B6 to tylne lampy, ale tu chłopaki z Audi są usprawiedliwieni bo kiedyś nie było Ledów
-
Spociki w Skierniewicach
Jak dla mnie w B8 lusterka są za duże i dziwi mnie to że Audi zdecydowało sie na takie Przydałyby się małe, smukłe, agresywne lusterka a'la BMW M3
-
Spociki w Skierniewicach
Chyba większośc z tu obecnych upiększa swoje fury bo jednak w oryginale nie sa takie ładne, żeby nie można było ich poprawić. Za przykład niech posłużą np. dokładki w B6
-
Spociki w Skierniewicach
Panowie, Łodziaki odjechali nam już na 400 postów i w takim tempie jak pisza oni i my to nie ma szans na dogonienie ich . Jak się nie mylę tydzień temu mieliśmy tylko 300 postów w plecy Jakby znalazł sie ochotnik do zarwania nocki z czwartku na piątek to moglibyśmy nadrobic zaległości bo będę miał popołudnie i noc w pracy z dostępem do neta. Tylko że sam ze soba nie popiszę
-
Spociki w Skierniewicach
Zgadza się. Sebastian a jak jest u Ciebie z długimi ? U mnie żeby włączyć długie to muszę przekręcić włącznik tak jakbym normalnie włączał światła mijania bo inaczej długich nie ma.
-
Spociki w Skierniewicach
Ja to mam w standardzie mimo najuboższej wersji :gwizdanie: Ponoć auta ściągane z Danii tak mają