Treść opublikowana przez paulo77
-
[B6 AWX] Real Black Madafaka Line Bixenon, MAM7 Nuvo 18' - chrom na metry to jest to!
Jakby yebnął chrom wokół szyb to by nie było "Black edition". Ja chromu też nie mam przy szybach i również mi to pasuje :gwizdanie:
-
[ALL B8] Audi A4 by Tobi Eibach Springs, Mirrors S4 cdn...
No powoli furka zaczyna wyglądać jak prawdziwe Audi Czekamy na reszte modów :gwizdanie:
-
Spociki w Skierniewicach
Ciekawy pomysł Trzeba się kiedyś zmówić i coś takiego zrealizować
-
Gorsze przyśpieszenie?
To i ja dorzucę coś od siebie jako, że jestem chyba najwiekszym hardcorowcem (fele 18" i silnik 1.6). Różnica w przyspieszeniu jest na pewno. Jeden powie że większa, drugi , że mniejsza ale jest. Ja mam na lato 225/40/48 a na zime 195/65/15. Latem plusem jest prowadzenia w zakrętach i wygląd. Zimą jest komfort i lepsze przyspieszenie. Pojeździsz to zobaczysz, ale generalnie jak się przyzwyczaisz to zapomnisz z czasem że masz 18"
-
[B6 ALZ] Projekt Black Lady .:Fele TN6 18":. .:zawias H&R:.
napij sie wódki i daj spokój kolegom te przyciemniane są zdecydowanie lepsze spoko, spoko to był żarcik -chciałem tylko sprawdzić reakcje takie ledy to się nadają na zebrania OSP a nie do jazdy
-
[B6 ALZ] Projekt Black Lady .:Fele TN6 18":. .:zawias H&R:.
Sorki Tomek, to wszytko przez McDonald'a Ps.po amerykańsku czyta się tak samo:wink4: [br]Dopisany: 23 Październik 2009, 17:47_________________________________________________ Pany a może takie "cacka" ukąsić
-
[B6 ALZ] Projekt Black Lady .:Fele TN6 18":. .:zawias H&R:.
Kibel nie kibel ale jak mam zmieniać lampy to muszą być ciemne LED'y . Ewentualnie można byłoby ukąsić coś a'la skovroon'owe i lekko ściemnić. Na szczęście nie pali mi się w tym temacie. Jak macie propozycje jakiś innych lamp to wrzućcie foty ewentualnie od razu VT. pzdr
-
[B6 ALZ] Projekt Black Lady .:Fele TN6 18":. .:zawias H&R:.
Spoko, każdy lubi co innego Zresztą może jeszcze zmienie zdanie :gwizdanie: Pamiętam, że jak miałem kupować felgi to byłem zdecydowany na jakieś 80% na Alutec Blade 17" a mam Tomasony 18"
-
[B6 ALZ] Projekt Black Lady .:Fele TN6 18":. .:zawias H&R:.
Nie mogę się doczekać :gwizdanie: No i mam nadzieje, że nie będą to jakieś paździochy [br]Dopisany: 22 Październik 2009, 20:25_________________________________________________ A tak wyglądałoby to gdyby troszke przyciemnić jaśniejszą część i dolną czerwoną
-
[B6 ALZ] Projekt Black Lady .:Fele TN6 18":. .:zawias H&R:.
to też fajny pomysł trzeba by tylko zrobic to umiejetnie żeby lipy nie było Wieczorem może zrobie VT i wrzuce fotke jakby to wyglądało ...
-
[B6 ALZ] Projekt Black Lady .:Fele TN6 18":. .:zawias H&R:.
Pożyjemy zobaczymy, do wiosny kupe czasu i może zmienie decyzje jak to było przecież z felgami. Pierwotnie myślałem nad LEDami takimi jak Twoje scovroon, ale na Allegro znalazłem te i pomyślałem, że pasowałyby do robienia fury w czarno. Wybiorę to co mi się ostatecznie spodoba, aczkolwiek na chwile obecną to właśnie "kaszanka" widzi mi się najbardziej. Ewentualnie tak jak pisał Cristoforo i Tobi można byłoby ściemnić delikatnie górną (jaśniejszą) część lampy Ps. na forum jest kilka furek z "pięknymi" ledami chromami i jakoś nikt nie pisał że kaszana. A jak u mnie będzie kaszana to przynajmniej moja
-
Spociki w Skierniewicach
No to gratki kolejnego moda [br]Dopisany: 21 Październik 2009, 16:55_________________________________________________Pany co myślicie o czymś takim w mojej bryce ? http://www.a4-klub.pl/smf/b6_alz_projekt_black_lady_fele_18_zawias_hr_3020_nowe_foty-t36561.0.html;msg1141713#new Oczywiście to nie teraz, zaraz ale może ewentualnie na wiosnę
-
[B6 ALZ] Projekt Black Lady .:Fele TN6 18":. .:zawias H&R:.
VT zrobiłem sobie już wczoraj i wiem jakby to wyglądało, ale dzieki za tą fotkę. Chciałbym zauważyć kilka rzeczy, które kierowały mną przy wybraniu akurat tych LEDów 1. Przede wszystkim zauważcie jak nazywa się mój temat: "Projekt Black Lady ......." dlatego wybrałem te LEDy bo mają dużo "czornego" 2. Nie są to jakieś chromy spod remizy 3. Myślałem o takich jak ma np. scovroon ale one mają mniej czarnego a ja powoli podążam w tym kierunku (być moze zrobie też przedniego grilla na czarno jak i tylną listwę przy bagażniku) Po prawej stronie fura i LEDy scovroon'a i kaszana Jak dla mnie to "kaszana" prezentuje się ciekawiej niż ori i niż ledy u scovroon'a
-
[B6 ALZ] Projekt Black Lady .:Fele TN6 18":. .:zawias H&R:.
Pany zastanawiam się czy na wiosnę nie wrzucić LED'ów na tył i tutaj moje pytanie do Was. Jak byście widzieli takie lampy w mojej furce ?
-
Spociki w Skierniewicach
tylko chwile nie zaglądałem i się narobiło :gwizdanie: szkoda furki ale co się stało to się nie odstanie, oby poszła w dobre ręcę i czekamy na wieści o nowej furce ps. może nie trza było robić wirusa
-
Spociki w Skierniewicach
Podoba, podoba Od razu widać rękę profesjonalisty
-
Spociki w Skierniewicach
Głos Prezesa również oddany Tobi, a powiedz kto Ci taką profesjonalną fote strzelił (zdjęcie wydaje mi się jakoś dziwnie znajome, jakbym już kiedyś widział inne zdjęcia tego autora )
-
Spociki w Skierniewicach
Ja mogę zebrac kasiorke i przechować jakby miało dojść do spotkania A dla nieobecnych na spocie chciałem przekazać, że kolejny modzik został dokonany w mojej furce - dokładki w kolor Tutaj można to oblookać http://www.a4-klub.pl/smf/b6_alz_projekt_black_lady_fele_tn6_18_zawias_hr_3020-t36561.0.html Można również komentowac, ale tylko pozytywnie :>
-
Spociki w Skierniewicach
No to pare fotek ode mnie
-
[B6 ALZ] Projekt Black Lady .:Fele TN6 18":. .:zawias H&R:.
Dokłaki nie wiem ile wyjdą ale ja będę miał robione raz, że po znajomości a dwa że mniej do roboty bo przedni zderzak już zrobiony. Sądzę że u mnie będzie to około 400-500 peelenów a komplet pewnie byłby max za 700. Chlapacze jak trzeba będzie to się zdejmie po to jesteście, żeby podpowiadać takie rzeczy A co do "felgów" to aktualny model lepiej mi się widzi no i furak od razu wiadomo kogo bo jak na razie jedyne takie na forum i w mieście :> Następne też będą Tomasony ale może przyszaleje i 19" z tym, że to już nie w tej bryce[br]Dopisany: 13 Maj 2009, 10:52_________________________________________________ Jako, że dokładki zostały wreszcie pomalowane, zroniłem foty i wrzuciłem nowe fotki do 1 postu
-
Spociki w Skierniewicach
mam nadzieję, że będzie nas więcej niż osób aktualnie piszących :gwizdanie:
-
Spociki w Skierniewicach
Panowie mnie też bierze jakaś cholera ale nie daje się i będę. Tym bardziej, że słonko ładnie świecie więc jest szansa że się utrzyma. Więc kto może chodzić to przyjeżdzać i się nie wykręcać !!
-
Spociki w Skierniewicach
A jak nie będzie nic wolnego to pojedziemy na piwko bezprocentowe czyli "Kubusia" Aha, mój zawodnik się rozchorował czyli jednego mniej
-
Spociki w Skierniewicach
Tobi, chyba powinien wiedzieć po ile ta hala. Ja wiem, że jutro odbieram dokładki i tylny zderzak od lakiernika ( bo termin malowania opoznił sie o tydzień) i z rana będę walczył z montażem, żeby na 15 fura była już cała i nie wyglądała jakby ktoś mi wjechał w zad
-
Spociki w Skierniewicach
miejmy jeszcze nadzieję, że w sobotę dopisze pogoda