Treść opublikowana przez paulo77
-
Spociki w Skierniewicach
co cieszy to, że forum a właściwie nasz topic odżył widać, że wakacje się kończą i ludziska wracają do chałupy, bo się kończy czas opalania d..y [br]Dopisany: 23 Sierpień 2009, 01:48_________________________________________________aha, jutro (jak wróce z roboty) wrzuce pare fotek Lambo Murcielago, które znów miałem okazje oglądać na żywca u mnie w pracy fura mega wypas full kosmos masakra (tak w skrócie), szkoda tylko że kosztuje dużą bańke (oczywiście używana)
-
Spociki w Skierniewicach
peres, sądzę, że 12 będzie co najmniej 5 furek a jak dobrze pojdzie to może i ostatnio było nas tylko 3 ale to dlatego że wakacje i każdy gdzies wybywa na koniec dodam ze na naszym pierwszym spocie było 14 audiczek a na drugim chyba z 10
-
Spociki w Skierniewicach
spoko Pany, ja w lipcu zarobiłem 200zł i 6 punktów :gwizdanie: mandat dostałem w drodze do znajomych mieszkających 300 km od Skierniewic ale co najlepsze mandat zarobiłęm już w Skierniewicach na Rawskiej, czyli po przejechaniu ze 2 km
-
Spociki w Skierniewicach
No to czekamy Panie Kierowniku na sesje A zakupiłeś już nowe fele czy jeszcze ?
-
Spociki w Skierniewicach
Skovroon* sorry Winetu
-
Spociki w Skierniewicach
głos również oddałem chociaż szczerze to zdjęcie lipa nawet mimo tego że fura najlepsza postaraj się znaleźć jakieś fajne miejsce (jak np. Scoovron) i zrobić fajną fotę i pamiętaj o ostrości zdjęcia bo to wygląda jak z komórki
-
Spociki w Skierniewicach
jak coś to ja moge browara przywieźć w sumie miałem na mysli innego rodzaju "towary" ale browar też może być tylko kto go bedzie pił ? no chyba że przywiezione towary
-
Spociki w Skierniewicach
no to we wrześniu niech każdy się postara coś przywieź ze sobą
-
Spociki w Skierniewicach
zwerbować to można by było jakieś klubowiczki
-
Spociki w Skierniewicach
patrzyli ale jakoś bali się zatrzymać i zagadać
-
Spociki w Skierniewicach
Było tylko trzech ale za to wspaniałych A co do września to wstępnie ustaliliśmy datę kolejnego spociku na 12 września bo 19 jest Święto Kwiatów i Chwastów więc raczej odpada.
-
Spociki w Skierniewicach
Może będą się jakieś kręciły po Parkingu to się wrzuci do bagażnika
-
Spociki w Skierniewicach
Prezes się nie opierdziela tylko myśli nad atrakcjami Co do obecności to pewnie moja przeło(żona) będzie się burzyć bo mamy mieć gości ale na godzinke się wyrwe bo nie po to wczoraj furke polerowałem żeby dzisiaj stała na podwórku Tak więc lista wygląda na chwile obecną tak: 1. Skovroon 2. paulo (Paweł) lub skromnie PREZES 3. Misiek 4. miły (jak zdąży) Aha, panowie spocik zaczynamy o 18.00 a nie o 17 jak zwykle
-
Spociki w Skierniewicach
Spoko, możemy spotkać się o 18 żebyś się ogarnął na spokojnie ps. Do łodziaków już niecała setka postów
-
Spociki w Skierniewicach
Kurcze nie wiem czy 15 sierpnia to dobry termin bo 15-go jest koncert Madonny i Mohery mogą zablokować całą Polskę [br]Dopisany: 05 Sierpień 2009, 23:29_________________________________________________ A co tu taka cisza ?
-
Spociki w Skierniewicach
albo jakąś wykorzystać, hehe
-
Spociki w Skierniewicach
Szykujcie się na sierpień kto może, a kto nie da rady to na wrzesień - może uda się wreszcie pobić rekord na spocie :gwizdanie: ps. no i stukneło nam 900 odpowiedzi , zostało jeszcze 110 i łykniemy łodziaków
-
Spociki w Skierniewicach
Spoko, spoko, jak nie dasz rady na ten, to na pewno uda się na wrześniowy Miejmy nadzieje, że ekipa bedzie się nam powiekszać
-
Spociki w Skierniewicach
Jako, że na 15 pasuje (jak na razie) 4 osobom to wstępnie ustalamy datę Letniego Spota na 15 sierpnia Godzina może 18 bo o 17 to jeszcze skwar pewnie będzie i byśmy musieli siedzieć w furkach i się klimatyzować
-
Spociki w Skierniewicach
no to jest nas już dwóch :gwizdanie: a co z resztą ? chłopaki chyba się gdzieś opalają
-
Spociki w Skierniewicach
No właśnie Panowie może byśmy spróbowali spotkać się chociaż z raz w sierpniu ? Z tym, że ja mi odpadają dwie soboty (praca ) więc do dyspozycji mam tylko 15 i 29 sierpnia.
-
Spociki w Skierniewicach
Ja od jutra kończe urlop i ruszam do roboty więc będę miał (nieoficjalnie) troche czasu na neta
-
[ALL B7] Repliki felg lamborghini gallardo ...co myslicie?
coś mi sie wydaje, że w A4 szału nie bedzie z tym wzorem nawet pomimo 19"
-
[ALL] Propozycja dla szukajacych felg
Udało mi się niedawno "ustrzelić telefonem" TT-ke na tych felach. Rozmiar 20"
-
Spociki w Skierniewicach
Pare słów troche poza tematem A4. Wokół naszego Parkingu spotowego trwają intensywne prace ziemne - miasto buduje Skate/Park i boisko do nogi Na razie teren wygląda, jakby bomba pier...ła, ale z dnia na dzień jest lepiej. Szkoda, że robią to teraz jak ide prawie na emeryture a nie jak chodziłem do szkoły. Podsumowując jak będzie SkejtPark i boicho bedzie sie tam kręcic więcej fajnych ..peczek :gwizdanie: