Treść opublikowana przez paulo77
-
[B6 ALT] Duży grill od B7
Ciekawe jak długo będziesz sprzedawał taki wynalazek... :gwizdanie: Zawsze można napisać "jedyna taka na Allegro" lub sprzedać jakiemuś fanowi tuningu ps. Panowie nie zabijajcie weny twórczej
-
Spociki w Skierniewicach
kurcze w czterech to już będzie tłoczno ale przynajmniej będzie szansa ustawić się koło siebie i pogadac ze wszystkimi :> scovroon ,a tą B6 w kombi przytargasz ze sobą ? Ja ze swojej strony postaram się też jedną zwerbowac chociaz nie obeicuję ps. Sebastian a Pani Operatorka będzie [br]Dopisany: 21 Maj 2009, 15:11_________________________________________________wiadomośc z ostatniej chwili .... dzwoniłem do Straży Miejskiej w Sk-ach z pytaniem czy można będzie zorganizować sobie legalnie ognisko nad Zalewem w okolicach Parkingu, tam gdzie jest do tego miejsce (wybetonowane) dostałem informację, że muszę uzyskać zgodę od dzierżawcy tego terenu, którym jest Pływalnia Miejska "Nawa", a tak się składa, że mój ojciec pracuje w nad Zalewem i zna się dobrze z Prezesem "Nawy" więc myślę, że będzie dobrze
-
[B6 ALT] Duży grill od B7
Ja miałem pomysła, żeby zlecić jakiemuś magikowi przeróbkę ori zderzaka i modyfikacje grilla na wzór tego z B7 z tym, że jeszcze takiego nie znalazłem. Na pewno byłoby dużo więcej roboty ale pewnie i dużo taniej. Oczywiście zdaję sobie sprawę, że skoro nikt z VIP'ów forum tego jeszcze nie zrobił to pomysł zostałby wyśmiany i podciągnięty pod wioske :gwizdanie:. pozdro
-
[ALL B6] Rezanie ori grilla na S4/RS4
Hmmm.. czy ja gdzieś napisałem, że za wszelką cenę chcę zrobić RS'a Chciałbym, ale jeżeli nie uda mi się znaleźć odpowiedniego materiału to temat odpuszczam bo nie mam technicznych możliwości stworzenia odpowiednio mocnego grilla Sam wzór to jakbym się pobawił da radę zrobić i nawet mam na to jeden patent ale nie wiem jak byłoby z wytrzymałością tego "produktu"w trakcie codziennej eksploatacji na polskich drogach Na chwilę obecną dużo łatwiejsze wydaje mi się wyrezanie grilla S niż RS, chociaż początkowo sądziłem inaczej.
-
[ALL B5] Czy seryjny grill można jakoś przerobić na "s-line" ?
Może nie najlepiej ale najłatwiej, z tym że jak ktoś mieć grilla taniej albo lubi rezać to wybierze rezanie
-
Spociki w Skierniewicach
A ja chciałem zauważyć, że tak jak kiedyś przewidywałem przegoniliśmy w ilości odpowiedzi topic Wieluń :> A jeszcze jakiś czas temu mieliśmy chyba ze 100 mniej odpowiedzi od nich A czemu ? Bo od jakiegoś czasu jesteśmy najbardziej aktywną ekipą (przynajmniej na forum) w rejonie łódzkim Tak trzymać panowie i za jakiś czas łykniemyw ilości odpowiedzi Łódź Skierniewice, Łowicz, Lipce i Sochaczew rulez
-
Spocik - Tomaszów Mazowiecki
W tą sobotę zapraszamy kolegów z Tomaszowa do Skierniewic na przełożony z zeszłego tygodnia spocik szczegóły jak zawsze na temacie Skierniewickim
-
[ALL B5] Czy seryjny grill można jakoś przerobić na "s-line" ?
nie sprawdzalem, ale w razie co mozna uzyc grilla od Octavii II, ona powinna miec grilka o podobnych wymiarach zreszta jakby bylo tak latwo to nie bedzie przyjemnosci z rezania [br]Dopisany: 19 Maj 2009, 21:21_________________________________________________ps. grill od Octawii sprawdzony i się nie nadajebo piony mają inny kształt ale przypatrzyłem się kratce z grilla od Fabii i ta byłaby ok bo piony sa prawie identyczne więc jest najbardziej pasującym do przeróbki materiałem na rezanie grilla na S'ke
-
Spociki w Skierniewicach
Ee no to już mozna robić zlocik Znając życie do soboty ktoś się jeszcze zgłosi i pojawi
-
[ALL B6] Rezanie ori grilla na S4/RS4
Z tym RS'em jak juz pisałem łatwo nie będzie bo wzór plastra jest bardzo nie typowy i są dwa wyjścia albo go stworzyć albo znaleźć coś podobnego. A jedyny podobny jak na razie wylookałem w Hondzie Civic http://moto.allegro.pl/item636295129_honda_civic_coupe_2004_2005_grill_nowy.html
-
Spociki w Skierniewicach
Ja będę na pewno więc jest już nas dwóch
-
Spociki w Skierniewicach
może pronto a na serio to coś droższego z kosmetyków samochodowych powinno załatwić sprawę
-
[ALL B6] Rezanie ori grilla na S4/RS4
zawsze jest to jakieś rozwiązanie, szczególnie dla niewymagających ja tymczasem po kilku dniach poszukiwań plastrów miodu stwierdzam, że jest lipa bo nigdzie nie można dostac nawet czegos w podobie plastórw z grilla RS'a jedyne wyjście to własnoręczne stworzenie plastrów a z tym to już nie tak hop siup
-
[ALL B5] Czy seryjny grill można jakoś przerobić na "s-line" ?
jak chcecie przerabiac ori grilla to poszukajcie grilla od Skody Felicii lub Fabii bo tam sa same pionowe paski i chyba beda pasowac jak ulal wystarczy "tylko" wyciac, dociac i wstawic
-
Spociki w Skierniewicach
prosze nie sciemniac i na spociku sie pojawiac jezeli nie jako driver to chociaz jako pasazer
-
Spociki w Skierniewicach
Z tymi kilełbaskami to lepiej byłoby się jakoś dogadać i żeby moze ktoś kupił wczesniej bo w sobote o 17 czy nawet 16 będzie cięzko znalezc sklep z wedliną, no chyba że Tesco czy Kaufland. A napoje wszelkeij maści to juz można po drodze Aha, ja się musze zorientować czy niedaleko naszego parkingu można zorganizować ognisko legalnie, bo jest tam takie miejsce wybetonowane (30 metrów od Parkingu) o którym zupełnie zapomniałem [br]Dopisany: 18 Maj 2009, 15:46_________________________________________________ps.co tu taka cisza ? ktos bedzie w ta sobote na spociku :gwizdanie:?
-
[ALL B6] Rezanie ori grilla na S4/RS4
I jeszcze jeden VT,tym razem w wersji black [br]Dopisany: 18 Maj 2009, 16:48_________________________________________________Gdyby ktos chcial w swojej B6 wyrezac grilla S4 to pisac do mnie na priv poniewaz znalazlem gotowy material z ktorego mozna wyrezac chyba idealne piony do ori zderzaka. Ja na razie zajme sie proba przerobki na RSa, a jak nie wypali to dopiero biore sie za S4
-
Które opony na lato - DUNLOP vs BRIDGESTONE ?
Gdzie zaginelo moje wczesniejsze pytanie ... Mam dylemat po zmianie opon, tzn ktore wrzucic na przód (chodzi o jakość opon które lepsze) Micheliny czy Bridgestony ? Michelin Pilot Sport, model jak w tej aukcji, indeks prędkości 88Y aktualnie są na tyle http://www.allegro.pl/item637315036_opony_michelin_pilot_sport_225_40_r18_cena_za_2szt.html Bridgestone S-02 ZR18, które są z przodu Bridgestone
-
[ALL B6] Rezanie ori grilla na S4/RS4
Mały VT Grill ori i RS
-
[ALL B6] Rezanie ori grilla na S4/RS4
W rzeczy samej Ja podejmę jednak ryzyko przeróbki grilla na RSa i zostawie go z wiejskimi kratkami. Moja fura, moje prawo
-
[ALL B6] Rezanie ori grilla na S4/RS4
zgadza się, że są inne i pewnie bedzie źle wyglądać, ale pewnie lepiej niż ori
-
[ALL B6] Rezanie ori grilla na S4/RS4
Jakies zdjecia by sie przydaly Mówisz, masz Jak dla mnie to nie jest wieś tuning :gwizdanie:
-
Spociki w Skierniewicach
Miejmy nadzieję, że w sobotę będzię dużo cieplej i że będzie można podjechać w koszulkach w nie w kurtkach :gwizdanie:
-
[ALL B6] Rezanie ori grilla na S4/RS4
Same grille to da się zrobic jak sie uda znaleźć odpowiedni materiał, ale z holo bedzie duzo gorzej coś wyrezać[br]Dopisany: 17 Maj 2009, 15:36_________________________________________________ps. zresztą widziałem jedną B7 z plastrami miodu i ori halogenami i nie wygląda na wieś tuning
-
[ALL B6] Rezanie ori grilla na S4/RS4
Dibo, o tym też myślę i nie wiem czy nie skuszę się na zrobienie RSa Pozostaje tylko problem znalezienia odpowiedniego "plastra miodu" ale jak znajdę coś odpowiedniego to będę działał. Na szczęście nigdzie mi się nie spieszy więc powoli będę się rozgladał i szukał co by efekt końcowy był konkretny