Treść opublikowana przez paulo77
-
Spociki w Skierniewicach
to bedzie wiecej koników
-
Spociki w Skierniewicach
No, aż tak cicho u nas nie jest bo z tego co zauważyłem w ostatnim czasie nasz skierniewicki topic jest na topie Iloscią odpowiedzi doganiamy Spocik w Wieluniu do którego niedawno brakowało nam sporo ponad 100 odpowiedzi, a tu prosze bardzo jeszcze chwila i ich łykniemy A następny w kolejce będzie topic "Spociki Łodzkie" :gwizdanie: A co do modów to ja powoli przymierzam się do glebowania swojej fury. Zawias już kupiony i mam nadzieje że w nadchodzącym tygodniu będzie założony
-
Spociki w Skierniewicach
- Spociki w Skierniewicach
Obok naszego Parkingu spotowego nad zalewem rozstawił sie już pierwszy namiot ŻUBRA Tak więc można coś pomyślec przy nastepnym spot(kaniu). Oczywiście trzeba byłoby zabrać dodatkowego driver'a- Spociki w Skierniewicach
moje filmiki będą usunięte jak tylko na kolejnym spociku nagram nowe w normalnym formacie i wrzuce na Tube aha, dla mnie to wygląda jak zlot Lanos'ów miejmy nadzieję, że tym razem na spociku pęknie chociaż piętnastka ja juz sobie tak robote ustwiłem że 16 maja mam wolne :> a tekst z filmiku sebastiana, pierwsza klasa "tak się nie robi kolego, bujaj się stąd" [br]Dopisany: 22 Kwiecień 2009, 10:42_________________________________________________Co tu taka cisza ? Dla przypomnienia jeszcze pare fotek z ostatniego zlotu Nr rejestracji nie chciało mi się usuwać, więc jak komuś nie pasuje - pisać to zrobię wyjątek- [ALL B6] Jaki fabryczny/sportowy zawias ?
tommylee, mi udało się wyrwać komplet zawieszenia H&R na Allegro (amortyz+sprężyny) zakładam w przyszłym tygodniu, to się zobaczy jak będzie- [B6 AVF] The dark side edition (LED) + FMIC juz pracuje
Fura rewelka Będzie skąd brać inspiracje do modów- [B6 BBK] S4 Avant Pinczi'ego
Furka wypas Z relingami zastanów się czy może nie lepiej zrobić ją na czarno i jak juz ktoś pisał zmienić reszte chromów Zrób VT i zobaczysz co Ci się będzie bardziej podobać- [B6 AVB] Moja pierwsza własna niunia
Furka ładna, pogratulować . Ja bym zaproponował (oprócz tego co pisali koledzy) wymienić w przyszłości radyjko bo to zupełnie nie pasuje i usunąć oznaczenia z tylnej klapy. ps. skovroon pisał o dokładkach tylnego i przedniego zderzaka + boczne, które nie są w kolorze nadwozia- Spociki w Skierniewicach
jestem za a nawet przeciw ps. zauważyłem, że kolega skovroon ma nowy avatarek i chyba coś jakby fura mu siadła- [ALL B5] Felgi ori czarny mat - co o tym sądzicie ?
Maluj w czerń lub grafit, przynajmniej fele nie będą oklepane i sądzę, że całośc będzie fajnie wyglądać- Spociki w Skierniewicach
Miejscówka jest super, ale najlepsze miejsca są na terenie przed Pałacem a tam niestety brykami nie wpuszczają Dobrze, że tylko tyle bo moglo być znacznie więcej gdyby padło coś większego- Spociki w Skierniewicach
Hmmm, trzeba byłoby poszukać jakiejś lokalizacji koło Skierniewic i po zrobieniu zdjęć i filmików na Parkingu ruszyć w plener- Spociki w Skierniewicach
Teraz przynajmniej jak sie popatrzy na fury i driver'ów to wiadomo kto jest kto ps. następnym razem jak ktos bedzie głodny to podjedzie się do spożywczaka po parówki i musztarde- Spociki w Skierniewicach
Proszę bardzo, moje foty [br]Dopisany: 19 Kwiecień 2009, 23:64_________________________________________________ I na koniec z właścicielami i filmik- Spociki w Skierniewicach
Postaram się wrzucić za chwile fotki, ale najpierw muszę coś wszamać- Spociki w Skierniewicach
skovroon, gdybyś był to byłby nowy rekord a tak to tylko wyrównaliśmy poprzedni dla nieobecnych i niezorientowanych powiem, że znów było 14 aut ale tym razem same (poprzednio 1 Passat) no i tym razem mieliśmy dwie "płcie piękne", jedna przyjechała jako właściciel a jedna jako osoba towarzysząca - to ona nakręciła nasze filmiki (podziękować) :> z tym, że dopiero w Rynku zorientowałem się że mam nagrywanie w formacie 16:9 i przez to troche dziwnie widać, no ale następnym razem będzie już oki. Podczas kolejnego spociku będzie jeszcze lepiej, bo jak mówiliśmy trzeba wczesniej pomyśleć nad ustawieniem do zdjęć i nad reżyserią filmików (przejazd kolumny, itp.) termin kolejnego spotu ustaliliśmy na 16 maja, godzina 17.00 i tak jak zawsze zaczynamy nad Zalewem- Spociki w Skierniewicach
fajnie że dojechałeś bez problemu fotosy ode mnie bedą jutro, a poniżej filmik z Parkingu- Spociki w Skierniewicach
Ja jestem aktualnie na swoim "rancho" pod Łyszkowicami i tutaj teraz kropi Aczkolwiek wykonałem telefon do chaty i mówią że nad Zalewem nie pada, a nawewt świeci słonko Zachmurzenie dużego nie ma więc jest duża szansa, że pogoda się utrzyma. Tak więc pany można się szykować a taka pogoda dla nas jest plusem bo pewnie bedzie mało aut na Parkingu albo wcale i może zmieścimy się nad Zalewem :> Skovroon, jak będzie pogoda to spocik potrwa co najmniej do 18 lub dłużej tak więc przemyśl jeszcze czy dasz rade. Pierwszy spocik w sumie trwał ponad 1,5 godziny. Tommi, ja mam fure nie umytą i mam nadzieje, że zdąże wrócic i ją troszke przepucować, chociaż nie wiem czy jest sens bo i tak drogi mokre to się zachlapie- Spociki w Skierniewicach
Jako, że mieszkam najbliżej Parkingu dam znać koło 15.30 jak wygląda pogoda tak, żeby koledzy z dalszych miejscowości zdążyli dojechać. Według prognoz padac ma do jakiejs 12, potem juz nie, wiec o 17 powinno byc bez deszczu- Spociki w Skierniewicach
Na razie lipa- Spociki w Skierniewicach
Dla wszystkich zainteresowanych i nie zorientowanych. Spocik zaczynamy o godz. 17.00 nad Zalewem, ulica Konwaliowa 20. Pewnie jednak nie starczy dla wszystkich miejsca dlatego też jak się zjedziemy to po jakims czasie zmieniamy miejsce spotu. Myślę, że na Parkingu poczekamy do 17.15 i ruszamy w Rynek/Targowisko - ulica Strykowska. Tak więc gdyby ktoś się spóznił i na Parkingu nikogo już nie spotkał to znaczy że jesteśmy na Rynku. Poniżej miniaturka mapki z lokalizacją Targowiska Aha, naszykowac aparatry i kamerki :gwizdanie:- [ALL B6] Weitec oznaczenia sprężyn
Jak auto stoi to na 18" będzie się pięknie prezentować, ciekawe tylko jak w czasie jazdy- Spociki w Skierniewicach
Chłopy nauczcie się pogrubiać 1. paulo77+1 2. Pulpit 3. jojo88 4. malin01 +(może) 5. Koleś 6. sebastian_marat+1? 7. misiek_23 8. Tobi_one 9. Tommi 10. mily 11. skovroon (na chwile)- [ALL B6] Jaki fabryczny/sportowy zawias ?
podziękować - Spociki w Skierniewicach