Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Felgi ori czarny mat - co o tym sądzicie ?


Gość filmer

Rekomendowane odpowiedzi

Zastanawiam się nad pomalowanie swoich felg na czarny mat, teraz wyglądają tak:

dsc00254y.jpg

widziałem Avanta pod politechniką na takich i całkiem nieźle się to prezentowało, jesli to ktoś z forum, miło by było gdyby wrzucił zdjecia :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zostawił bym tak jak jest chyba ze pozostale sa zniszczone i zastanawiasz sie nad naprawa lab czyms takim.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maluj na czarno (tylko nie jestem pewien, czy na mat) :good:

Gdzieś na forum przewala się zdjęcie B6 z przodem od B7 na takich właśnie czarnych felgach - wygląda zarąbiście (srebrne pozostały tylko znaczki OOOO na dekielkach).

Jest tylko jeden warunek - po malowaniu felg musisz zmienić lusterka na kolor nadwozia.

Przy ciemnym samochodzie na czarnych felach, chromowane lustra będą wyglądały "ni przypiął, ni przyłatał".

PS Też kupuje czarne fele, ale ze srebrnym rantem :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja bym nie robił wsi ;]

kolega chyba nie wie o czym pisze :gwizdanie: , może się komuś nie podobać ale żeby odrazu tak mocne słowa :mysli: (wejdz sobie na B6 młodego i powiedz czy to też wieś)

P.S. Zastanów się lepiej nad zmianą avatara

_________________________________________________

znalazłem coś takiego

55.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja bym nie robił wsi ;]

kolega chyba nie wie o czym pisze :gwizdanie: , może się komuś nie podobać ale żeby odrazu tak mocne słowa :mysli: (wejdz sobie na B6 młodego i powiedz czy to też wieś)

P.S. Zastanów się lepiej nad zmianą avatara

w B6 może i pasuje ale w B5 ?

P.S. Avatara nie zmienie ? nie podoba sie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czrne felgi ma kolega style poznan w dziale moja a4 dzail b6 znajdziesz, a Młody ma grafitowe rs6 i te mlodego są kox :kox:

ale to moje zdanie,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja bym nie robił wsi ;]

kolega chyba nie wie o czym pisze :gwizdanie: , może się komuś nie podobać ale żeby odrazu tak mocne słowa :mysli: (wejdz sobie na B6 młodego i powiedz czy to też wieś)

P.S. Zastanów się lepiej nad zmianą avatara

_________________________________________________

znalazłem coś takiego

55.jpg

:slina: o takie felgi mi chodziło, właśnie takie widziałem pod uczelnią, wielkie dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

masz jeszcze jedną fotkę

49.jpg

i jeszcze w graficie

_DSC4443-1.jpg

qwertp odnośnie Twojej wiochy, to idąc Twoim tokiem rozumowania to ta B5 to też wiocha:

_small.jpg

odnośnie avatara - to tak, nie podoba mi się

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja bym nie robił wsi ;]

kolega chyba nie wie o czym pisze :gwizdanie: , może się komuś nie podobać ale żeby odrazu tak mocne słowa :mysli: (wejdz sobie na B6 młodego i powiedz czy to też wieś)

P.S. Zastanów się lepiej nad zmianą avatara

_________________________________________________

znalazłem coś takiego

55.jpg

Bardzo ladnie to wyglada i chromowane lusterka dodaja smaczku moim zdaniem jest ok i lusterek bym nie wywalal :gwizdanie:

A felgi maluj jesli ktos zrobi to bardzo dobrze proszkowo pewnie bo inaczej to bede schodzily wtedy by byla kaszanka :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a Twoje autko jest czarne chociaż? :mysli: pomyśl o graficie jak i tak felgi idą do odnowy :good:

Bardzo ladnie to wyglada i chromowane lusterka dodaja smaczku moim zdaniem jest ok i lusterek bym nie wywalal :gwizdanie:

A felgi maluj jesli ktos zrobi to bardzo dobrze proszkowo pewnie bo inaczej to bede schodzily wtedy by byla kaszanka :naughty

więc malowanie tylko i wyłącznie proszkowe, stąd link w treści tematu, a auto jest jak widać w kolorze zielonym (butelkowym) jak kto woli :gwizdanie: grafitowy również nie jest zły, a co do robienia wsi, po to jest ten temat :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a Twoje autko jest czarne chociaż? :mysli: pomyśl o graficie jak i tak felgi idą do odnowy :good:

Bardzo ladnie to wyglada i chromowane lusterka dodaja smaczku moim zdaniem jest ok i lusterek bym nie wywalal :gwizdanie:

A felgi maluj jesli ktos zrobi to bardzo dobrze proszkowo pewnie bo inaczej to bede schodzily wtedy by byla kaszanka :naughty

więc malowanie tylko i wyłącznie proszkowe, stąd link w treści tematu, a auto jest jak widać w kolorze zielonym (butelkowym) jak kto woli :gwizdanie: grafitowy również nie jest zły, a co do robienia wsi, po to jest ten temat :polew:

A moze podskocz do jakiegos sklepu.. Z dobrym wyborem felunku.. I po prostu przyloz czarna felge.. Ciekawe wlasnie jak to do zieleni bedzie pasowalo ale mysle ze bedzie ladnie :good:

Czarny jest raczej uniwersalna barwa dopasowujaca sie do kazdej.. :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

masz jeszcze jedną fotkę

49.jpg

i jeszcze w graficie

_DSC4443-1.jpg

qwertp odnośnie Twojej wiochy, to idąc Twoim tokiem rozumowania to ta B5 to też wiocha:

_small.jpg

odnośnie avatara - to tak, nie podoba mi się

Ty Cineksik to zawsze masz fotki :decayed: wszystko fajnie i ładnie wygląda i pasuje do budowy auta a te tu to albo Rs4 lub S4 i do takiej budowy auta ciemne i duże felgi pasują :good: (oczywiście to moje zdanie ) a co do felg mierzyłem do swojej czarne S4 i moje obecne RS6 grafitowe na czarnym to lepszy grafit :good: ja tez nie myślałem o malowaniu felg ale podkusił mnie Cineksik fotkami innej B6 :tongue4: i nie żałuje :good:

Moja

e55c49459af6814dmed.jpg

i fotka od Cineksik

7fbd5133f04d519bmed.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...