Treść opublikowana przez paulo77
-
[ALL B6] Rezanie ori grilla na S4/RS4
Dokładnie o to. Jak widać można to zrobić chociaż wiadomo, że łatwo nie będzie.
-
Spociki w Skierniewicach
Nie no sam byś nie bo w razie co ja bym podjechał jako, że daleko nie mam. I w takim razie Panowie szykujemy się na sobotę za tydzień i mam nadzieje, że tym razem wszyscy będą zdrowi i się pojawią co by frekwencja była spora No i oby pogoda dopisała
-
Spociki w Skierniewicach
Ok, w takim razie oficjalnie przekładamy spocik na sobotę 23 maja. Kto czyta niech zostaje w domu.
-
Spociki w Skierniewicach
Na chwilę obecną w okolicach Parkingu trochę kropi no i chętnych jest już tylko 5 osób jak dobrze liczę [br]Dopisany: 16 Maj 2009, 16:12_________________________________________________ps. przeczytałem wszystkie posty i widzę, żę chętne są już tylko 3 osoby więc chyba nie ma sensu dzisiaj cokolwiek robić ;( Dlatego proponuję jednak przełożyć spocik na następną sobotę
-
Spociki w Skierniewicach
taa, zaj... edziesz na pewno a jako, że do jutra raczej nie będe na necie to do zobaczenia na Spociku [br]Dopisany: 15 Maj 2009, 17:22_________________________________________________ps. kto może niech przywiezie jakąś panne może być zgarnięta po drodze
-
Spociki w Skierniewicach
Miły, mówisz - masz
-
[ALL B6] Rezanie ori grilla na S4/RS4
ykk, pisząc o rezaniu grilla miałem na myśli zarówno dolny grill jak i dolny :gwizdanie: wiem, że łatwo nie będzie ale coś wymyśle bo mam jeszcze pare kratek z dolnego zderzaka a jak z nimi nie da rady to po prostu będzie trzeba zrobić (czyt. stworzyć) "piony" z jakiegoś innego materiału (jeden patent już mam) od razu mówię, że nie zrobię tego jutro ani nawet w tym miesiącu bo niestety nawał pracy i wyzwanie podejmę dopiero w czasie wakacyjnym a temat założyłem co by ktoś pożytecznego podpowiedział, doradził, albo wyraził szacuneczek
-
[ALL B6] Rezanie ori grilla na S4/RS4
Jak w temacie. Ciekawi mnie czy ktoś już próbował czegoś takiego w B6? Przejrzałem forum w miare dokładnie i nie widziałem, a np w B5 jeden z forumowiczów (kori) zrobił coś takiego i wyszło bardzo porządnie. http://www.a4-klub.pl/smf/all_b5_czy_seryjny_grill_mozna_jakos_przerobic_na_sline-t78623.0.html Pytanie zadaje ponieważ mam drugi ori grill lekko uszkodzony i zastanawiam się czy któregoś dnia jak będę miał wolne nie spróbować wyrezać grilla a'la S4 Wiadomo łatwiej kupić ale tu potrzeba sporo kaski no i satysfakcji nie ma jak przy rezanku
-
Które opony na lato - DUNLOP vs BRIDGESTONE ?
Co by nie zakładać nowego tematu podczepie się tutaj. Mam dylemat po zmianie opon czy zamieniać przód z tyłem chodzi o jakość opon które lepsze, Micheliny czy Bridgestony ? Michelin Pilot Sport, model jak w tej aukcji, indeks prędkości 88Y aktualnie są na tyle http://www.allegro.pl/item628657896_para_opon_225_40_zr18_michelin_pilot_sport_7_8mm.html Bridgestone S-02, które są z przodu Bridgestone
-
[ALL] Renowacja MAM8 - polerka, grafit, czarne ?
Myślę, że grafit fajnie wyglądałby w ciemnym aucie a w srebnym może to już nie wyjść tak dobrze
-
[ALL] Renowacja MAM8 - polerka, grafit, czarne ?
Też byłbym za polerką, bo wtedy jest dużo ładniej niż ori Czarne mogą wyglądać fajnie ale jak się nie widzi to się nie wie i może nie warto ryzykować, żeby póżniej nie narzekać, że wyszedł Lipton
-
Spociki w Skierniewicach
No i nie po to szykuje cały miesiąc kamerke a Sebastain Panią Operatorkę, żeby odwoływać zlocik ps. pamietajmy, też że oprócz ilości liczy się jakość
-
Spociki w Skierniewicach
Ja myślę, że chyba nie ma co przekładać spociku bo w innym terminie też coś komuś zawsze wypadnie i frekwencja będzie podobna. A to że będzie nas ciut mniej to też ma swoje plusy bo będzie można pogadać i lepiej się poznać Możemy też dogadać szczegóły spociku kiełbaskowego itp.
-
Spociki w Skierniewicach
I znów aktualizacja 1. paulo77 - będzie 2. skovroon- tym razem bankowo bedzie 3. misiek_23- na 110% będzie jak zawsze 4. Tommi - bierze ślub i potem wpadnie 5. mily - na 99% 6. sebastian_marat + Operatorka 7. jojo88 - będzie 8. Tobi_one 50/50 ?? 9. malin01 ? Kurna coś nas chyba nie za dużo będzie Więc Pany starać się ściągnąć jakiegoś znajomego z co by było nas chociaż 10
-
Spociki w Skierniewicach
Szkoda Ale zapraszamy następnym razem ps. ktoś może zna właściciela tej TT'ki ? Widziana i przyłapana w Łyszkowicach na kapciach 20" Normalnie masakra piłą mechaniczną
-
Spociki w Skierniewicach
Kolejna aktualizacja składu 1. paulo77 - będzie 2. skovroon- tym razem bankowo bedzie 3. misiek_23- na 110% będzie jak zawsze 4. Tommi - bierze ślub i potem wpadnie 5. mily - na 99% 6. sebastian_marat + Operatorka 7. Tobi_one ? 8. malin01 ? 9. jojo88 ? 10. mo ?
-
Spociki w Skierniewicach
Aktualizacja składu 1. paulo77 - będzie 2. skovroon- tym razem bankowo bedzie 3. misiek_23- na 110% będzie jak zawsze 4. Tommi - bierze ślub i potem wpadnie 5. mily - na 99% 6. Tobi_one ? 7. sebastian_marat ? 8. malin01 ? 9. jojo88 ? 10. mo ?
-
Spociki w Skierniewicach
Czyli na chwilę obecną trzech będzie na 100% i 1 troche się spózni 1. paulo77 - będzie 2. skovroon- tym razem bankowo bedzie 3. misiek_23- na 110% będzie jak zawsze 4. Tommi - bierze ślub i potem wpadnie 5. Tobi_one ? 6. sebastian_marat ? 7. malin01 ? 8. jojo88 ? 9. mily ? 10. mo ? Tommi w razie co podjedziemy pod Kościół, daj namiary Aha, skoro frekwencja stałych osób będzie mniejsza trzeba sie postarac z werbowaniem znajomych kolegów i koleżanek z poza foruma :gwizdanie:
-
Spocik w Piotrkowie Trybunalskim
Siemanko. Gdyby w sobotę ktoś się nudził to zapraszamy na nasz Skierniewicki Spocik :> Termin sobota 16 maja o godzinie 17.00 na Parkingu nad Zalewem, ul. Konwaliowa 20 Zapraszamy serdecznie wszystkich miłośników
-
Spocik - Tomaszów Mazowiecki
Siemanko. Po raz kolejny zapraszam kolegów z Tomaszowa na nasz Skierniewicki Spocik :> Termin sobota 16 maja o godzinie 17.00 na Parkingu nad Zalewem, ul. Konwaliowa 20 Zapraszamy serdecznie wszystkich miłośników
-
Spocik w Wieluniu
Siemanko. Gdyby w sobotę ktoś się nudził to zapraszamy na nasz Skierniewicki Spocik :> Termin sobota 16 maja o godzinie 17.00 na Parkingu nad Zalewem, ul. Konwaliowa 20 Zapraszamy serdecznie wszystkich miłośników
-
Spociki Łódzkie
Siemanko. Gdyby w sobotę ktoś się nudził to zapraszamy na nasz Skierniewicki Spocik :> Termin sobota 16 maja o godzinie 17.00 na Parkingu nad Zalewem, ul. Konwaliowa 20 Zapraszamy serdecznie wszystkich miłośników
-
Spociki w Skierniewicach
Pany a jak w ogóle z obecnością na Spociku ? Z tego co wyczytałem kolegi Pulpita nie będzie a reszta ? Mam nadzieję, że pojawią się następujące osoby: (*kolejność przypadkowa ) 1. paulo77 będzie :> 2. skovroon ? 3. Tobi_one ? 4. malin01 ? 5. Koleś ? 6. sebastian_marat ? 7. misiek_23 ? 8. jojo88 ? 9. Tommi ? 10. mily ? 11. mo ?
-
Spociki w Skierniewicach
chłopy, może lepiej obgadać wyjazd na Browara
-
[B6 AWX] A oto moja śliczna 1.9 TDI - 18", LAMPY LED, BIX, VIRUS. SPRZEDAM!!!!!
wszytko gra a fotek ni ma :gwizdanie: