Treść opublikowana przez paulo77
-
Spociki w Skierniewicach
Jako, że jutro wylatuje na kawę po turecku do zobaczenia za dwa tygodnie Mam nadzieję, że przez czas mojej nieobecności forum będzie żyło i bedziecie się udzielać Pany. Po powrocie sprawdzę, kto ile razy się odezwał i "olewacze" dostaną reprymendę a najgorszy dostanie A dla najaktywniejszego "chlopoka" będzie przewidziana nagroda (może przytargam jakąś fajną mulatkę ) pzdr
-
[ALL B8] Które felgi wybrać ostatecznie do A4 B8 ?
Tobi, spójrz na wyniki ankiety i podejmij męską decyzję :gwizdanie:
-
[ALL B8] Które felgi wybrać ostatecznie do A4 B8 ?
Tobi, a ja mówię popsuj fure Tomasonami i bedzie kozak Co do rozmiaru to słuszny wybór, weź najpierw 18" a jak będzie mało, wzmocnij fure i zmień na 19" pzdr
-
Spociki w Skierniewicach
No właśnie, ustaliliśmy, że data kolejnego spociku to sobota 11 lipca, godz. 17.00 [br]Dopisany: 15 Czerwiec 2009, 09:14_________________________________________________Aha, padła propozycja co do spociku integracyjnego. Wymyśliliśmy, że łatwiej będzie to zrobić gdzies na wyjezdzie np. nad Zalewem w Sulejowie. Wyjechało by się w piątek i wróciło w sobote lub niedzielę. Pytanie tylko jak zwykle o termin, żeby pasował jak najwiekszej liczbie osób. Co do miejsca to nie musi być koniecznie Sulejów, z tego co wiem kiedys w Budach Grabskich były drewniane domki do wynajęcia. Jak ktoś ma inne propozycje to proszę wrzucać i pisać.
-
Spociki w Skierniewicach
No i po kolejnym spociku :> Dużo nas nie było, ale za to pokręciliśmy się po mieście i byliśmy zauważeni
-
Spociki w Skierniewicach
http://pogoda.gazeta.pl/pogoda/0,0.html?lp=10-90_4#10-48_273 jest nadzieja na ładną pogodę
-
Spociki w Skierniewicach
no dokładnie :gwizdanie: miejmy nadzieję, że to cisza przed burząi że przyjedzie sporo osób [br]Dopisany: 12 Czerwiec 2009, 20:28_________________________________________________Pany, jak jutro będzie tak padać to niestety ale spocik trzeba będzie odwołać
-
[ALL B8] Które felgi wybrać ostatecznie do A4 B8 ?
TN5 wyglądają (jak dla mnie) najlepiej z Twoich propozycji Jak nie one, to ewentualnie R8. Pozostałe to nic ciekawego, a nowe RS6 to już w ogóle lipa
-
[ALL] Felgi podobne do Tomason TN6
mam 225/40 ale proponuję Ci zakupić 235/40 bo ramiona tej felgi są wypukłe na zewnątrz i zawsze z szerszą oponą będzie ciut bezpieczniej przy parkowaniu a tu masz pare dodatkowych fotek felunku z mojej fury
-
Gdzie ubezpieczenie ?
Mi kończy się pakiet OC+AC w CU Direct i znów przedłużam u nich. Przy znizkach 60% na OC i 10% na AC wychodzi znacznie taniej niz u konkurencji (od kilkuset zł nawet do tysiąca)
-
[ALL] Felgi podobne do Tomason TN6
mam propozycje, bierz Tomasony :> powiem Ci, że te czarne szprychy nadają feldze wyjątkowo oryginalnego wyglądu i bardzo ciekawie sie prezentują a z większej odległości nie widać ich i felga wygląda na pięcioramienną ja mam TN6 i nie żałuje bo furka oprócz fajnego wyglądu jest od razu rozpoznawana
-
[ALL] Gdzie dostanę takie felgi ?
Tobi, z taką kasę kupisz nówki fele i oponki 18" ale z 19" będzie ciężko żeby dostać nowe fele i opony. tu masz Tomasony, które już kiedyś Ci proponowałem http://moto.allegro.pl/item652969041_nowosc_tomason_tn5_audi_vw_mercedes_seat_18_5x112.html albo coś takiego tylko że to już sporo kaski http://moto.allegro.pl/item651198384_etabeta_18_audi_a5_5x112_jakosc_w_kazdym_calu.html
-
Spociki w Skierniewicach
z tą pogodą to od dwóch miesięcy naprawde tragedia, oby tylko w niedziele znów nie było lipy
-
Spociki w Skierniewicach
no już lepiej ale liczymy również na pozostałych
-
Spociki w Skierniewicach
1.Pulpit 2.Skovroon 3.Malin 4.paulo ja na razie na 100%, zobaczymy jak będzie gdy poinformuje o spociku przeło(żoną) [br]Dopisany: 08 Czerwiec 2009, 18:29_________________________________________________więcej chętnych nie ma ? :gwizdanie:
-
F1, Rajdy i Motorsport
Faktycznie jest może troche tendencyjnie ale okazało się, że Barrichello jednak jest nerwowy i jak czuje presje to popełnia dużo błędów. Tak więc sprawa od drugiego do czwartego miejsca w generalnej będzie pewnie otwarta do końca. Co do Roberta to dobrze, że znów jedzie ostro i bezbłędnie no i że ma kontrakt z BMW tylko na jeden sezon :>
-
[B6 AVF] Opony 225/40/18 a felga 8,5"
do felgi 8,5" można założyć kilka rozmiarów w 18" od 225 do 255 ale wiadomo, że najlepiej brać pośrodku, nie za wąskie i nie za szerokie czyli 235
-
Spociki w Skierniewicach
coś mi się zdaje, że oprócz miłości do łączy nas coś jeszcze o kurna, chyba trzeba iść spać ...
-
Spociki w Skierniewicach
Sebastian, z tą 17-tką to proponuje sukcesywnie do przodu i do tyłu A zmieniając temat, miejmy nadzieję, że do 14 czerwca pogoda się wyklaruje i że niedługo będą upały i nastki kręcące się wokół zalewu będą wreszcie skromnie ubrane Wybierze się pare najlepszych, da się wiadro wody, mydełko Fa i będą czyścić furki jak w teledyskach na Vivie
-
[ALL B6] Hofele design - zderzak p&p ?
Jednemu podobają się blondynki a drugiemu Hofele Moim zdaniem jeżeli ktoś chce zmienić wygląd swojej fury to chyba lepiej poprzez gotowy produkt porządnej firmy niż produktem firmy No Name z Allegro.
-
[B6 AVF] Opony 225/40/18 a felga 8,5"
Dokładnie tak jak pisze Dibo Ja mam taki zestaw i widać że opona jest naciągnięta i ciut za wąska. Gdybym miał teraz wybrać oponki to wziąłbym 235 bo oprócz lepszego wyglądu ponoć troche lepszy komfort
-
Spociki w Skierniewicach
dobrze, że bedziesz po 18-tce (imprezie), a nie po 18-tce (dziewczynie) bo ze zdrowej 18-ki żal schodzić i mógłbyś nie zdążyć dojechać
-
Spociki w Skierniewicach
Jakos musialem Was zachecic do przyjazdu a wiedzialem ze to zadziala Tak wiec skoro kilku osobom pasuje to ustalamy ze spocik bedzie wyjatkowo w niedziele 14 czerwca
-
Spociki w Skierniewicach
Myślę, że 14 bedzie dobrym terminem ponieważ w niedziele będzie więcej ludzi nad Zalewem i co za tym idzie możemy bardziej rozlansować nasz skierniewicko-łowicko-sochaczewski Klub Miłośników A4 Pomyślcie o tych tłumach napalonych, skąpo ubranych lasek, rzucających się na maskę naszych :decayed:
-
Spociki w Skierniewicach
ja bym może zaproponował niedziele 14 czerwca bo 19 czerwca to mogę być z Wami, ale tylko myślami