Treść opublikowana przez paulo77
-
[B6 AWX] Real Black Madafaka Line Bixenon, MAM7 Nuvo 18' - chrom na metry to jest to!
Fela daje rade Szkoda tylko, że nie 19"bo wtedy byłaby masakra
-
[B6 AWX] A oto moja śliczna 1.9 TDI - 18", LAMPY LED, BIX, VIRUS. SPRZEDAM!!!!!
No i gdzie te foty na nowym zawiasie :gwizdanie:
-
Spociki w Skierniewicach
U mnie montuje się właśnie zawiasik :> Fotki wrzuce, ale dopiero w poniedziałek bo wyjeżdzam na "łikend"
-
[ALL] Instruktaż obklejania karbonem (filmik)
Cineksik, jak dla mnie miodzio Tylko jak mówiłem same lusterka to za mało a znów nie chciałbym robić w karbonie maski czy dachu, tym bardziej że mam czarną fure. Muszę chyba poszperać na necie i popatrzeć co robią "za gramanicą" i jak to sie prezentuje.
-
Spociki w Skierniewicach
Ale byłeś na ulicy Pomologicznej czy Sobieskiego ? No i ciekawe czy dałoby rade wjechać na kilka autek Tak czy siak gratuluje pomysłu i jego realizację Oczywiscie chyba nie musze mówić, że chętnie zobaczymy kilka z tych 60 fotek :gwizdanie:[br]Dopisany: 01 Maj 2009, 17:48_________________________________________________Aha,chłopy czy ktoś z Was zna jakieś miejsce w okolicy Skierniewic tak do powiedzmy 20 km, żeby można było zrobić spocik w plenerze ? Jako, że dni robią sie coraz cieplejsze, może czas pomyśleć o jakimś ognisku lub grillu i fajnie gdyby udało się to zrobić przy okazji kolejnego spociku czyli 16 maja. Miejsce pod spotkanie powinno byc gdzieś na uboczu, może jakas zorganizowana (urządzona) polana w lesie czy coś w tym stylu Tak więc kto ma dziś, jutro lub pojutrze troche wolnego czasu brać fure, jakąś miłą pannę i zwiedzać swoje okolice w poszukiwaniu miejscówki co byśmy mieli fajne miejsce do spotkań w plenerze
-
Spociki w Skierniewicach
To ma swoje plusy jak chociazby małe spalanie
-
[ALL] Instruktaż obklejania karbonem (filmik)
A mi karbon bardziej widzi się na małych powierzchniach czyli własnie lusterka. Poczekam jak JORG-Composite zrobi cóś takiego i wrzuci fotki bo możliwe, że będzie to lepiej wyglądać niż satynowe lusterka
-
Spociki w Skierniewicach
R8 od biedy może być ale tak na serio to już na pewno fura nie na nasze drogi
-
Szukam zdjęć A4 z carbonowym dachem
ciekawa koncepcja, ale jak to się będzie prezentowac na żywca
-
[ALL] 235/35/19 - jakie powinno być ciśnienie w oponach ?
mam ten sam rozmiar, ale muszę podjechać do gumiarzy i sprawdzić ile nabili mi w koła bo nie patrzyłem przy zakładaniu letnich oponek
-
[ALL] Instruktaż obklejania karbonem (filmik)
Ciekawe jakby wyglądały lusterka oklejone karbonem ? Tylko, że same lusterka to za mało więc trzeba byłoby coś jeszcze, np. listwy boczne
-
Spociki w Skierniewicach
B5 nie miałem, zacząłem przygode z od aktualnej B6 I szczerze mówiąc gdyby to zależało tylko ode mnie to następna byłaby w tej samej budzie ale z oznaczeniem S4 czyli cuś takiego
-
Spociki w Skierniewicach
Raczej B7 bo chcę zaliczyć wszystkie modele po kolei Ale na pewno z innym silnikiem, może 2.0T lub 2,5TDI A mechanior nie jest taki zły, bo robi mi wszystko po niższych cenach a jakiś pierdółki gratisowo No i jest zawsze pod ręką, nawet w nocy o północy . Jedyny jego mankament to zrzędzenie ps. Z tą Hondą to chodziło mi tylko i wyłącznie o felgi że koks, zresztą mam zrobione fotki z komórki to wrzuce jakoś przy okazji
-
Spociki w Skierniewicach
U mnie wreszcie montuje się nowy zawiasik Niestety robiony na raty bo mechanik ma zapierdziel z robotą. Dzis zrobiony został przód a w poniedziałek będzie zakładany tył i zacznie się jazda :> Ale co przy tym się nasłucham to szok bo zawias zakłada mi sąsiad-mechanik i chociaż gość jest w moim wieku to poglądy ma jak dziadek 80 letni. Oczywiście odradzał mi to zawieszenie i straszył ze oberwe zaraz miske i w ogóle że to nie na nasze drogi (to akurat racja) ale nie przejmuje się jego gadaniem bo wcześniej zanim kupowałem fele to mówił żebym kupił 15 lub 16" Oczywiście posłuchałem go i są 18 " :> Aha, dziś widziałem Honde Accord na 19" OZ i powiem Wam, że przy zmianie fury na kolejny model będę chciał zaryzykować 19" bo wygląd masakra
-
[ALL B5] Koni Sport - pierwsze wrażenia- update o wahacze, juz po naprawie
Może wrzuć jakies foto jak fura wygląda na tym zawiasie :gwizdanie:
-
Spociki w Skierniewicach
No to w takim razie niedługo i mi doopsko wytrzęsie Ale nie martw się Tobi, bo czytałem na czyimś temacie o B8, że tam na 18" nie ma tragedii i jest minimalna różnica między 17" a 18" a wiadomo, że w wyglądzie to już duża różnica [br]Dopisany: 29 Kwiecień 2009, 12:44_________________________________________________A pozostali co nic nie piszą ? Nie planujecie żadnych modów w swoich furkach Ja przed glębą robie jeszcze jeden mały modzik, a mianowicie ramki klubowe
-
[ALL B8] A4 B8 3.0 TDI Avant Quattro
Pogratulować, furka wymiata
-
[INNE] Audi S6 C5 340PS
Wojtek, a może cuś takiego ? http://www.tomason.de/tn4_galeria.php?catid=42
-
[ALL B7] Już czas na Black Pearl 2.0 T Quattro
Ja powiem dla odmiany, że podoba mi sie prawie wszystko. Furka konkret, silnik bajka, kolor jedyny słuszny, buda też , kilka lekkich modów i będzie malinka. Szkoda tylko, że fele już troche oklepane, ale rozmiar słuszny
-
Spociki w Skierniewicach
I tak trzymać Ciekawe tylko jaki bedzie komfort na sportowym zawiasie i felach 18" lub 19" Ja za pare dni będę już wiedział jak założe u siebie. A na chwile obecną na ten temat może powie coś kolega skovroon bo on już śmiga kilkanaści dni na obniżonym zawiasiei 18"
-
Spociki w Skierniewicach
Pierwszą stronkę czytałem i to dawno i plany znam No i fakt u Ciebie jakiekolwiek mody to wydatek sporej kasy i nawet nie ma za bardzo co zmieniać nie to co w naszych Paździochach A z felunkiem już się na coś konkretnie zdecydowałeś ? No i mam nadzieje, że nie będą to 17"
-
Spociki w Skierniewicach
Tobi a Ty coś planujesz w najbliższym czasie "przymodzić" w swojej furce Czy będziesz jeździc "golasem"
-
[B6 AKE] Mój powóz V6 TDI Avant Quattro
Furka spoko No i witam w klubie Tomason'ów, u mnie też się kręcą tyle, że TN6 :>
-
Spociki w Skierniewicach
Dzisiaj przejeżdzając obok naszego spotowego Parkingu zauważyłem wśród aut niebieską S4 B5 Niestety kierowcy nie było, ale myślę że z czasem się go upoluje tym bardziej, że bryka jest na skierniewickich numerach. A tak w ogóle to na Parkingu tyle aut, że wolnych miejsc do parkowania było może z 10. Sezon ogródkowo-piwny nad Zalewem w pełni rozpoczęty ps. zauważyłem, że będziemy mieli swojego człowieka na VI OGÓLNOPOLSKIM ZLOTCIE A4 KLUB POLSKA w Pile Tobi_one
-
[B6 AVJ] Szara eminencja 1.8 T quattro 190 KM 285 Nm
Dokładki masz już w kolorze ? Bo na tych zdjęciach słabo widać