Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AVJ] Szara eminencja 1.8 T quattro 190 KM 285 Nm

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Cześć koledzy !

Przyszedł czas, że i ja chciałbym pokazać Wam moje pierwsze w życiu Audi. Autko zostało przeze mnie zakupione na początku kwietnia w Krakowie od ... klubowicza :wink4: Samochód jest z 2002 roku, został kupiony w krakowskim ASO i do dnia zmiany właściciela był tamże serwisowany. Przebieg: 98.000 (udokumentowany książką serwisową podbitą przez ASO Audi Bełtowski - co znajduje również potwierdzenie w wyciągu po numerze VIN).

1. Audi A4 B6 1.8 T quattro.

2. Moc bazowa podniesiona ze 150 do 190 KM, moment z 232 do 285 Nm (V-Tech Dyno, Kraków) :kox:

3. Manualna skrzynia 5-ciobiegowa.

4. Xenon.

5. 6 poduch (+ kurtyny).

6. Audi Concert + BOSE.

7. Klimatyzacja dwustrefowa.

8. Multifunkcyjna kierownica.

9. Parktronic przód + tył.

10. Szara skórka w środku.

11. Podłokietnik przód.

12. Podgrzewane przednie siedzenia oraz kierownica.

13. Elektryka w szybach przednich, tylne niestety na korbkę.

14. Elektryczne lusterka.

15. ABS + ESP.

16. Halogeny.

17. Felgi 18" na lato oraz 16" na zimę (obecnie autko stoi na nowych oponach 225/40/R18 W).

18. O paru duperelach mogłem zapomnieć :gwizdanie:

Plany:

1. Muszę wymienić palniki do xenonów.

2. Sprawdzić dlaczego ucieka płyn do spryskiwaczy w okolicach prawego reflektora.

3. Założyć żaróweczkę do prawej tylnej pozycji.

4. Zakupić nowe dywaniki.

5. Co ewentualnie radzicie? :hi:

Oto zdjęcia: http://picasaweb.google.pl/manofenigma/AudiA4Photos

Czekam na opinie :wink4:

Pozdr!

Opublikowano

fajna :decayed:

ja bym troche ja opuscił :gwizdanie:

Opublikowano

Bardzo ladna ale felgi bym zmienil bo sa hm :thumbdown:

Opublikowano

Fajna i jak Ci się taka podoba to nie zmieniaj albo posłuchaj dobrych rad wujków z forum i dobry felunek 18'' i lekka gleba chociaż na springach :)

Opublikowano
  • Autor

Co do obniżenia, jakieś konkretne produkty macie na myśli? I jak to się sprawdzi na naszych super drogach? :gwizdanie:

Opublikowano

Dokładki masz już w kolorze ? Bo na tych zdjęciach słabo widać :mysli:

Opublikowano
  • Autor

Dokładki masz już w kolorze ? Bo na tych zdjęciach słabo widać :mysli:

Zgadza się, są w kolorze.

Opublikowano

Autko zostało przeze mnie zakupione na początku kwietnia w Krakowie od ... klubowicza :wink4:

chyba od rex-a?? :mysli:

a co do zawieszenia to pomysl o 1be/1bv :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

Tak wuju, dokładnie od rex'a :good:

Opublikowano

ładne sam chciałem je kupić tylko...wahałem się co do benzyny....sprzęgło wymienione???

Opublikowano

Rexowóz został w Klubie spoko :cool1: , fajna sztuka , co będziesz rezał :cool1:

  • 2 lata później...
Opublikowano
  • Autor

Cześć koledzy !

Przyszedł czas, że i ja chciałbym pokazać Wam moje pierwsze w życiu Audi. Autko zostało przeze mnie zakupione na początku kwietnia w Krakowie od ... klubowicza :wink4: Samochód jest z 2002 roku, został kupiony w krakowskim ASO i do dnia zmiany właściciela był tamże serwisowany. Przebieg: 98.000 (udokumentowany książką serwisową podbitą przez ASO Audi Bełtowski - co znajduje również potwierdzenie w wyciągu po numerze VIN).

1. Audi A4 B6 1.8 T quattro.

2. Moc bazowa podniesiona ze 150 do 190 KM, moment z 232 do 285 Nm (V-Tech Dyno, Kraków) :kox:

3. Manualna skrzynia 5-ciobiegowa.

4. Xenon.

5. 6 poduch (+ kurtyny).

6. Audi Concert + BOSE.

7. Klimatyzacja dwustrefowa.

8. Multifunkcyjna kierownica.

9. Parktronic przód + tył.

10. Szara skórka w środku.

11. Podłokietnik przód.

12. Podgrzewane przednie siedzenia oraz kierownica.

13. Elektryka w szybach przednich, tylne niestety na korbkę.

14. Elektryczne lusterka.

15. ABS + ESP.

16. Halogeny.

17. Felgi 18" na lato oraz 16" na zimę (obecnie autko stoi na nowych oponach 225/40/R18 W).

18. O paru duperelach mogłem zapomnieć :gwizdanie:

Plany:

1. Muszę wymienić palniki do xenonów.

2. Sprawdzić dlaczego ucieka płyn do spryskiwaczy w okolicach prawego reflektora.

3. Założyć żaróweczkę do prawej tylnej pozycji.

4. Zakupić nowe dywaniki.

5. Co ewentualnie radzicie? :hi:

Oto zdjęcia (a pełen album dostępny na stronie: http://picasaweb.google.pl/manofenigma/AudiA4Photos#)

Jeśli ktoś byłby zainteresowany, autko jest na sprzedaż.

Opublikowano

Cześć koledzy !

Jeśli ktoś byłby zainteresowany, autko jest na sprzedaż.

Po pierwsze nie działaja foty :rolleyes: po drugie Dział Moje A4 to nie giełda samochodowa :gwizdanie: - od tego są odpowiednie działy do których trzeba mieć dostęp :closed::closed::closed::closed::closed::banned:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.