mihu_wpr

• Ostatnia wizyta

O mihu_wpr

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

Osiągnięcia mihu_wpr

Reputacja

1. Jeśli ktoś byłby zainteresowany, autko jest na sprzedaż.
  2. Panowie, Spotkaliście się ze mną Pozdrowienia dla Was obu Srebrne B6 sedan na klubowych rameczkach spotkane na Kleszczowej w Wawie godz 14:45 blaszki WPR 006*1 stałeś w koreczku leciałem z przeciwka i trąbiłem hi Paraf ja również nie wiem kto to a spotkaliśmy tego samego osobnika
  3. Dziś na dwupasmówce w mieście trafiła we mnie latająca tablica rejestracyjna z jakiegoś pojazdu. Przy mojej prędkości ok 80 km/h tablica rąbnęła kantem w zderzak tuż pod lewym reflektorem, powodując uszkodzenia widoczne na zdjęciach Polecicie kogoś, kto za rozsądne pieniądze mógłby to naprawić w W-wie lub powiecie pruszkowskim? Czy tutaj wchodzi w grę malowanie całego zderzaka?
  4. Bardzo ładna , kolorek jak mój. Napisz coś więcej o furce
  5. Co do obniżenia, jakieś konkretne produkty macie na myśli? I jak to się sprawdzi na naszych super drogach? :gwizdanie:
  6. Cześć koledzy ! Przyszedł czas, że i ja chciałbym pokazać Wam moje pierwsze w życiu Audi. Autko zostało przeze mnie zakupione na początku kwietnia w Krakowie od ... klubowicza Samochód jest z 2002 roku, został kupiony w krakowskim ASO i do dnia zmiany właściciela był tamże serwisowany. Przebieg: 98.000 (udokumentowany książką serwisową podbitą przez ASO Audi Bełtowski - co znajduje również potwierdzenie w wyciągu po numerze VIN). 1. Audi A4 B6 1.8 T quattro. 2. Moc bazowa podniesiona ze 150 do 190 KM, moment z 232 do 285 Nm (V-Tech Dyno, Kraków) 3. Manualna skrzynia 5-ciobiegowa. 4. Xenon. 5. 6 poduch (+ kurtyny). 6. Audi Concert + BOSE. 7. Klimatyzacja dwustrefowa. 8. Multifunkcyjna kierownica. 9. Parktronic przód + tył. 10. Szara skórka w środku. 11. Podłokietnik przód. 12. Podgrzewane przednie siedzenia oraz kierownica. 13. Elektryka w szybach przednich, tylne niestety na korbkę. 14. Elektryczne lusterka. 15. ABS + ESP. 16. Halogeny. 17. Felgi 18" na lato oraz 16" na zimę (obecnie autko stoi na nowych oponach 225/40/R18 W). 18. O paru duperelach mogłem zapomnieć :gwizdanie: Plany: 1. Muszę wymienić palniki do xenonów. 2. Sprawdzić dlaczego ucieka płyn do spryskiwaczy w okolicach prawego reflektora. 3. Założyć żaróweczkę do prawej tylnej pozycji. 4. Zakupić nowe dywaniki. 5. Co ewentualnie radzicie? Oto zdjęcia: http://picasaweb.google.pl/manofenigma/AudiA4Photos Czekam na opinie Pozdr!
  7. Możesz podać info na priv?
  8. Wiesz może gdzie można takowe dostać (poza ASO), jak kształtują się ceny i jakiej firmy palniki warto założyć?
  9. Koledzy, Pierwszy raz mam autko z lampami ksenonowymi (to również moje pierwsze AUDI ) i zastanawiam się czy żarówki niebawem nie będą do wymiany. Dziś, stojąc na światłach za innym samochodem, zauważyłem mruganie swoich świateł (tak jakby świeciły one z częstotliwością mrugania taką, że ludzkie oko jest w stanie wychwycić tą prędkość odświeżania ). Czy to tak powinno wyglądać, czy nie powinny one świecić światłem ciągłym? Dodam również, iż jak stanę przed samochodem i zobaczę na kolor światła to jest on taki lekko różowawy (nie powinien być czasem niebieski?) Pozdr.
  10. A Twoje 4 kółeczka też gdzieś tutaj urzędują?
  11. Dzięki za odpowiedź! Moja niunia właśnie jest na warsztacie :>[br]Dopisany: 23 Kwiecień 2009, 10:00_________________________________________________No i prawe łożysko było w rozsypce. Dam znać co i jak po odbiorze autka
  12. Kto parkuje swoje A4 w Avancie (WK XXXXX z ramką klubową) pod BH na Goleszowie? Pozdrowienia z działu DTI
  13. Też dam znać, ponieważ jutro autko idzie na warsztat a póki co jeżdżę bardzo spokojnie po mieście. P.S. Jakie łożysko zamówiłeś i skąd, jeśli można wiedzieć?