Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL] Instruktaż obklejania karbonem (filmik)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Panowie zamieszczam link do filmiku instruktażowego z obklejania części karbonem.. może komuś się przyda :)

Pozdrówki :hi:

Opublikowano

no ktoś ostatnio dach planował :naughty:

Opublikowano
  • Autor

no ktoś ostatnio dach planował :naughty:

Ja przymierzam się do maski :gwizdanie: ale na razie inne rezanie się szykuje :przebiegly:

Aha no a tutaj mam stronkę do karbonowych masek i innych części:

http://www.raceinspired.com/ps-13427-46-extreme-dimensions-carbon-fiber-hood-oem-style-audi-a4-1996-2001.aspx

Opublikowano

no ktoś ostatnio dach planował :naughty:

Wąski :cool1:

Opublikowano

no ktoś ostatnio dach planował :naughty:

Ja przymierzam się do maski :gwizdanie: ale na razie inne rezanie się szykuje :przebiegly:

Aha no a tutaj mam stronkę do karbonowych masek i innych części:

http://www.raceinspired.com/ps-13427-46-extreme-dimensions-carbon-fiber-hood-oem-style-audi-a4-1996-2001.aspx

maska OK bo można zmienić na karbon... ale oklejanie to chyba kiepski pomysł... choć każdy robi co mu się podoba...

Opublikowano

Nie ma to jak folia z allegro :polew:

Opublikowano
  • Autor

Nie ma to jak folia z allegro :polew:

hehe.. folia z allegro jest the best :polew:

Opublikowano

Nie ma to jak folia z allegro :polew:

hehe.. folia z allegro jest the best :polew:

Nie śmiej się bo chłopaki z forum BMW przeglądają to forum :decayed::D

Opublikowano

Nie śmiej się bo chłopaki z forum BMW przeglądają to forum :decayed::D

:polew:

Opublikowano
  • Autor

Nie ma to jak folia z allegro :polew:

hehe.. folia z allegro jest the best :polew:

Nie śmiej się bo chłopaki z forum BMW przeglądają to forum :decayed::D

To jest śmiech przez łzy niestety :gwizdanie:

A tutaj jeszcze cosik dla rezaczy:

Opublikowano

A ja sie nad tym zastanawiam. Zmienilem listwy na scale-fish i zostawilem sobie stare :mysli: :mysli: :mysli: :mysli: może właśnie okleje je carbonem :kox: Tylko musze znaleźć dobrą okleine lub włókno i klej

Opublikowano

no ktoś ostatnio dach planował :naughty:

Wąski :cool1:

planował tylko sam tego nie zrobi :naughty:
Opublikowano

Ciekawe jakby wyglądały lusterka oklejone karbonem ?

Tylko, że same lusterka to za mało więc trzeba byłoby coś jeszcze, np. listwy boczne :mysli:

Opublikowano

Ciekawe jakby wyglądały lusterka oklejone karbonem ?

Tylko, że same lusterka to za mało więc trzeba byłoby coś jeszcze, np. listwy boczne :mysli:

i znaczek :naughty:

a tak na serio to karbon raczej do większych powierzchni...

Opublikowano

Ciekawe jakby wyglądały lusterka oklejone karbonem ?

Tylko, że same lusterka to za mało więc trzeba byłoby coś jeszcze, np. listwy boczne :mysli:

Lusterka w carbonie wyglądają dość ciekawie :good: Na audizine było kilka A4 z takim modem :wink4:

Opublikowano

Piotrek robiłeś może listwy drzwiowe od S4 lub S-linea w carbonie :?: Ile taka przyjemność :gwizdanie: :?:

Opublikowano

w przyszłym tygodniu przyśle mi je kolega oliziado od s4, przestudiuje ich geometrie i dopiero dam znać

Opublikowano

a tak na serio to karbon raczej do większych powierzchni...

A mi karbon bardziej widzi się na małych powierzchniach czyli własnie lusterka.

Poczekam jak JORG-Composite zrobi cóś takiego i wrzuci fotki bo możliwe, że będzie to lepiej wyglądać niż satynowe lusterka :mysli:

Opublikowano

... wrzuci fotki bo możliwe, że będzie to lepiej wyglądać niż satynowe lusterka :mysli:

tak to będzie wyglądać

Mirrors%20B%20set2.jpg

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.