Treść opublikowana przez paulo77
-
[ALL B6] Jaki fabryczny/sportowy zawias ?
Jako, że po niemieckiemu nie kumam ani słowa prosze o małą pomoc. Jakoś znalazłem na eBay.de komplet amortyzatory+sprężyny (interesują mnie -20mm, lub -35mm) ale wszystko nowe a gdzie szukac używek [br]Dopisany: 16 Kwiecień 2009, 21:39_________________________________________________Znalazłem na Allegro takie sprężynki http://moto.allegro.pl/item607841191_sprezyny_progresywne_30mm_audi_a4_01_07_sedan.html Co o nich sądzicie
-
Spociki w Skierniewicach
jako, że ludziska cos sie wolno wpisują, postaram sie zrobić wstepną listę osób, które mają byc 1. paulo77 2. Pulpit 3. jojo88 4. Tommi 5. Tobi_one 6. misiek_23 7. mily 8. skovroon (na chwile) 9. Koleś Być może będą też koledzy: mo z T.Maz., marshall którzy byli przecież ostatnio. A znając życie będzie ze 20 furek bo ostatnio miało być 7 a podjechało 14 . Tym bardziej, że co niektórzy ściagną ze sobą jakąś A4, A5 lub A6
-
Spociki w Skierniewicach
Kto się dopisuje to proszę nie cytować, tylko kopiowac listę i wpisywać swój nick jako kolejny nr, co by było czytelniej Na razie mamy zadeklarowanych: 1. paulo77 + 1 2. Pulpit + może 3. jojo88
-
Spociki w Skierniewicach
Może, a nawet musi Zapowiada się pieknie, bedzie nas sporo i rozmaicie :> Proponuje zrobić listę obecności i wpisywać się po kolei jak ostatnim razem, co by mieć orientacyjnie pojęcie ilu nas będzie Jeżeli ktos kogoś ściągnie z poza forum to niech wpisze obok siebie np +1. lub + 2 1. paulo77 + 1
-
Spociki w Skierniewicach
I tak ma byc Aha, koledzy, którzy mieli zwerbowac fajne furki przypomniec ich właścicielom o spocie. ps. mała podpowiedz, te fajne furki mają literki w kolorze czerwonym S i RS :gwizdanie:
-
[ALL B6] Fabrycznie przyciemniane szyby
U mnie w B6 też jest napis "tinted" na szybach, ale chyba to jest minimalnie przyciemnione bo jakoś nie odczuwam tego
-
[B6 AWX] A oto moja śliczna 1.9 TDI - 18", LAMPY LED, BIX, VIRUS. SPRZEDAM!!!!!
zamieszczaj, zamieszczaj bo chce popatrzeć i chyba takie same do siebie wrzucić a jak będziesz miał za nisko i chciałbys je po taniości opchnąć to pomoge
-
[ALL] Kołysanie/bujanie auta po zmianie opon
Święta prawda. Ja po przesiadce z zimówek na letnie 225/40/18" też mam wrażenie, że coś jest nie tak z oponami lub felgami (nówki sztuki). Ale jak wjadę na nowy, prosty kawałek asfalta wszystkie drgania, bujanie, czy ściąganie na boki mija. Jedyna więc nadzieja, że z czasem będą lepsze drogi
-
[ALL B6] Zmiana z zimowych na letnie - szumi jak diabli
Miałem podobny problem i okazało się, że łożysko jest do wymiany. Po wymianie problem zniknął U Ciebie też przyczyna szumu może tkwić w łożysku a w połączeniu z ciut szerszymi oponami sprawia wrażenie, że jest duużo głośniej.
-
[B6 AWX] Real Black Madafaka Line Bixenon, MAM7 Nuvo 18' - chrom na metry to jest to!
Daj znać jak zrobisz listwę na czarno i koniecznie wrzuć foto bo kusi mnie co by u siebie tak zrobić przy okazji malowania dokładek
-
Spociki Radomszczańskie
Witam. Gdyby ktoś się nudził w sobotę zapraszamy do nas II Spocik Skierniewicki odbędzie się już w tą sobotę 18 kwietnia Zaczynamy na Parkingu nad Zalewem ul. Konwaliowa 20 o godzinie 17.00
-
Spocik - Tomaszów Mazowiecki
Witam. Gdyby ktoś się nudził w sobotę zapraszamy do nas II Spocik Skierniewicki odbędzie się już w tą sobotę 18 kwietnia Zaczynamy na Parkingu nad Zalewem ul. Konwaliowa 20 o godzinie 17.00
-
Spocik w Piotrkowie Trybunalskim
Witam. Gdyby ktoś się nudził w sobotę zapraszamy do nas II Spocik Skierniewicki odbędzie się już w tą sobotę 18 kwietnia Zaczynamy na Parkingu nad Zalewem ul. Konwaliowa 20 o godzinie 17.00
-
Spocik w Wieluniu
Witam. Gdyby ktoś się nudził w sobotę zapraszamy do nas II Spocik Skierniewicki odbędzie się już w tą sobotę 18 kwietnia Zaczynamy na Parkingu nad Zalewem ul. Konwaliowa 20 o godzinie 17.00
-
Spociki Łódzkie
Witam Panie i Panowie. Jeżeli ktoś jest zainteresowany to zapraszamy do Skierniewic II Spocik Skierniewicki odbędzie się już w tą sobotę 18 kwietnia Zaczynamy na Parkingu nad Zalewem, ul. Konwaliowa 20 o godzinie 17.00 Podczas naszego pierwszego spotu było 14 furek a teraz mamy nadzieję przekroczyć liczbę 20 i chyba powinno się udać
-
Spocik w Kutnie
Przypominam zainteresowanym Kolejny Spocik Skierniewicki odbędzie się już w tą sobotę (18 kwietnia) Zaczynamy na Parkingu nad Zalewem (ul. Konwaliowa 20) o godzinie 17.00
-
Spociki w Skierniewicach
Podjedź na Łódzką (niedaleko przybytku miłości ) jest tam chyba najlepszy zakład wulkanizacyjny w Skierach może Ci pomogą a co do spociku majowego to na pewno będzie z tym, że date chyba ustalimy na sobotnim spociku oczywiście potem będzie info w tym temacie kiedy i gdzie
-
[B6 AWX] Co sądzicie o felgach firmy EVO ?
Jak się nie mylę to chodzi o te fele http://moto.allegro.pl/item603353563_17_evo_black_5x112_mega_wypas_polerowane.html Jezeli to takie to odpuść je sobie i bierz MAM'y bo róznica w cenie jest naprawdę śmieszna http://moto.allegro.pl/item608076222_felgi_mam7_audi_vw_mercedes_seat_8x17_5x112.html
-
[B6 ALZ] Projekt Black Lady .:Fele TN6 18":. .:zawias H&R:.
sebastian, radyjko już mam i jest to właśnie Pioneer DEH 4000UB Moim zdaniem również pasuje idealnie Tyle to i ja wiem Jakbyś przeczytał dokładnie pierwszy post, zauważyłbyś, że w przed fotkami jest coś takiego: Planowane zmiany gleba A tak na poważnie to jaki byś polecał zawias ? Chciałbym w przyszłości opuścić furke i to dosyć mocno więc pewnie trzeba byłoby wrzucić 1BV (- 30mm?) chociaż boję się że będzie za nisko i twardo więc może lepiej 1BE (-20mm?)
-
Spociki w Skierniewicach
Z góry to bedzie mały problem ale coś się wymyśli
-
[B6 ALZ] Projekt Black Lady .:Fele TN6 18":. .:zawias H&R:.
Wrzucone do pierwszego postu filmiki lepszej jakości
-
[ALL B6] Co sadzicie o tych felgach?
slawo0909, dzwoń, pytaj czy te z 1 linku to faktycznie Ori czy nie pogięte i jeżeli tak to kupuj bo ktoś ci je sprzątnie sprzed nosa może dla pewności poproś o fotke felgi od środka i nie ma co porównywać Ori używke (o ile prosta) do nówki repliki , tak więc upewnij się i podejmuj decyzje
-
[ALL] Jakie felgi
dokładnie jak kolega pisze ja po chwilowym dyskomforcie przy przesiadce z zimówek 15" na letnie 18" już się przyzwyczaiłem i sądzę że teraz nawet bym nie zauważył różnicy gdybym jeździł na 19" Tak więc brać co najmniej 17
-
Spociki w Skierniewicach
W sumie może być i na spociku, chyba wytrzymam te 4 dni A jeżeli chodzi o przejazd kolumny to pomysł dobry, ale potrzebny będzie ktoś z poza naszej ekipy jako operator kamery bo chyba każdy bedzie chciał żeby jego fura załapała się na filmiku :gwizdanie:
-
Spociki w Skierniewicach
Siema Pany. Jest sprawa, będzie miał którys chwilke co by podjechać w tygodniu na nasz spotowy Parking i pomóc nakręcić króciutki filmik z moją furą ? Bo robiłem ostatnio komórą ale jakość to porażka a chce to zrobić kamerką bo efekt kręcących się do tyłu kół (oczywiście optyczny) jak jade na jedynce jest naprawde fajny. Kamerkę mam, potrzebny tylko ktoś jako driver lub jako kamerzysta (do wyboru). Oczywiście będzie zimny browar w nagrodę w linku wideo z komórki http://www.youtube.com/watch?v=JC9VUcckRw0&feature=channel