Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spocik w Kutnie


lukasera

Rekomendowane odpowiedzi

witam witam kolego :) dawno nie zaglądałem do tematu ale widzę dużą pozytywną zmianę:) nareszcie ktoś z Kutna:) he he może wrzucimy coś na kci ??możnaby sie spotkać pod carefurrem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WITAM KOLEGOW,A JA POCHODZE Z ZYCHLINA:),OD WIELU LAT MIESZKAM W BRUKSELI,ALE ZNAM KUTNO BARDZO DOBRZE :>,JAK BEDE W POLSCE DO DO WAS DOLACZE :>[br]Dopisany: Styczeń 24, 2009, 12:45:13_________________________________________________Czy możne ktoś z Kutna jedzie na zlocik do Bukowiny Tatrzańskiej bo ja bede :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety mnie nie będzie (work), póki co szykuje się na wypad letni:)

No chyba,ze w międzyczasie się coś trafi:)

[br]Dopisany: 02 Luty 2009, 22:27_________________________________________________A jak wrócisz z tej bukowiny, to możne coś się jednak w tym kucienku zorganizuje... kolega Fipomat wspomniał o KCI. można by wrzucić jakieś ogłoszenie, trochę A4 by się zjechało. Fajnie było by zobaczyć jakaś B6, bo B5 pewnie by się uzbierało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a właśnie tak się zaczyna i bardzo dobrze że chłopaki coś próbują :good:

byłem na zlocie w Bukowinie i chłopaki z pomorza opowiadali że jak zaczynali to przyjeżdżały 3-4 sztuki a na dzień dzisiejszy spoty są organizowane co tydzień i przyjeżdża sporo aut ,ja sie wybieram dopiero na wakacje do polski to na pewno coś zorganizujemy,wiem że w Żychlinie jest chłopak co właśnie kupił teraz B5 i się zalogował pod ksywką SIATA już nas jest więcej

pozdrawiam wszystkich z Kutna i okolic :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam z tej strony siata z żychlina poszerzylem niedawno wasze grono i jak z tymi spocikami myślicie cos ja jestem chetny-pracuje w kutnie wiec w kazdej chwili moge sie z kims spotkać i ponawijać-pozdro dla wszystkich z naszych okolic a w szczególności brata wypsia :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siema SIATA działaj tam działaj organizujcie ten spotw Kutnie :a4fan::good:

dzięki za pozdrowionka :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie widze,że już sie nas troche uzbierało, więc czekam na propozycje, usalmy date, godzine i bedzie pierwszy spocik:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam wszystkich z okolic KUTNA prawdopodobnie organizowany będzie zlot letni w sierpniu ZAPISUJCIE SIĘ :hi:

http://www.a4-klub.pl/smf/robimy_zlot_w_borsku-t46988.15.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przypominam zainteresowanym

Kolejny Spocik Skierniewicki odbędzie się już w tą sobotę (18 kwietnia)

Zaczynamy na Parkingu nad Zalewem (ul. Konwaliowa 20) o godzinie 17.00

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Jest może ktoś w Kutnie lub okolicy z vagiem?Prawdopodobnie 'padł'mi przepływomierz.

Osobiście posiadam interfejs ale program mam demo,no chyba że mi prześle ktoś full wersje :naughty:

No i co z tym spotem w kutnie?

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Jest może ktoś w Kutnie lub okolicy z vagiem?Prawdopodobnie 'padł'mi przepływomierz.

Osobiście posiadam interfejs ale program mam demo,no chyba że mi prześle ktoś full wersje :naughty:

No i co z tym spotem w kutnie?

Pozdrawiam.

a po czym sądzisz,ze padł?

wiesz,jak zrobić logi i jakie wartości czytać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...