Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spocik w Kutnie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

... JAK TO MÓWIĄ "KAŻDA OKAZJA JEST DOBRA" :wink4:

Opublikowano

witam witam kolego :) dawno nie zaglądałem do tematu ale widzę dużą pozytywną zmianę:) nareszcie ktoś z Kutna:) he he może wrzucimy coś na kci ??możnaby sie spotkać pod carefurrem :)

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

WITAM KOLEGOW,A JA POCHODZE Z ZYCHLINA:),OD WIELU LAT MIESZKAM W BRUKSELI,ALE ZNAM KUTNO BARDZO DOBRZE :>,JAK BEDE W POLSCE DO DO WAS DOLACZE :>[br]Dopisany: Styczeń 24, 2009, 12:45:13_________________________________________________Czy możne ktoś z Kutna jedzie na zlocik do Bukowiny Tatrzańskiej bo ja bede :good:

Opublikowano
  • Autor

Niestety mnie nie będzie (work), póki co szykuje się na wypad letni:)

No chyba,ze w międzyczasie się coś trafi:)

[br]Dopisany: 02 Luty 2009, 22:27_________________________________________________A jak wrócisz z tej bukowiny, to możne coś się jednak w tym kucienku zorganizuje... kolega Fipomat wspomniał o KCI. można by wrzucić jakieś ogłoszenie, trochę A4 by się zjechało. Fajnie było by zobaczyć jakaś B6, bo B5 pewnie by się uzbierało.

Opublikowano

:hi:

Witam od nie dawna posiadam A4 i właśnie byłem ciekawy czy w mojej okolicy są jakieś spociki miłośników A4.Mieszkam w Łaniętach i jestem za :good: zorganizowaniem jakiegoś spociku

pozdrowienia

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

oj widzę że może być ciężko mało zainteresowanie :wallbash:

Opublikowano
  • Autor

taa 2 fury i spot :D:polew::wallbash:

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

a właśnie tak się zaczyna i bardzo dobrze że chłopaki coś próbują :good:

byłem na zlocie w Bukowinie i chłopaki z pomorza opowiadali że jak zaczynali to przyjeżdżały 3-4 sztuki a na dzień dzisiejszy spoty są organizowane co tydzień i przyjeżdża sporo aut ,ja sie wybieram dopiero na wakacje do polski to na pewno coś zorganizujemy,wiem że w Żychlinie jest chłopak co właśnie kupił teraz B5 i się zalogował pod ksywką SIATA już nas jest więcej

pozdrawiam wszystkich z Kutna i okolic :good:

Opublikowano

Witam

z chęcią wybrałbym się na kutnowski spot

szkoda ze temat podupadł :confused4:

ale mam nadzieje ze uda się coś jednak zorganizować

pozdrawiam

Opublikowano

Zaproszam wszystkich chętnych do Tomaszowa Mazowieckiego, spocik na Placu Kościuszki pod starym sądem.

4.04.2009r. godz 17:00 Zapraszamy

Opublikowano

witam z tej strony siata z żychlina poszerzylem niedawno wasze grono i jak z tymi spocikami myślicie cos ja jestem chetny-pracuje w kutnie wiec w kazdej chwili moge sie z kims spotkać i ponawijać-pozdro dla wszystkich z naszych okolic a w szczególności brata wypsia :hi:

Opublikowano

siema SIATA działaj tam działaj organizujcie ten spotw Kutnie :a4fan::good:

dzięki za pozdrowionka :>

Opublikowano
  • Autor

Panowie widze,że już sie nas troche uzbierało, więc czekam na propozycje, usalmy date, godzine i bedzie pierwszy spocik:)

Opublikowano

mi pasuje w praktycznie w każdej chwili-chyba ze jestem naj........heheh :wallbash:no to piszcie kiedy i lecimyyy

Opublikowano

Przypominam zainteresowanym

Kolejny Spocik Skierniewicki odbędzie się już w tą sobotę (18 kwietnia)

Zaczynamy na Parkingu nad Zalewem (ul. Konwaliowa 20) o godzinie 17.00

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

jak dla mnie weekendzik raczej bo studiuje :)

Opublikowano

Witam.

Jest może ktoś w Kutnie lub okolicy z vagiem?Prawdopodobnie 'padł'mi przepływomierz.

Osobiście posiadam interfejs ale program mam demo,no chyba że mi prześle ktoś full wersje :naughty:

No i co z tym spotem w kutnie?

Pozdrawiam.

Opublikowano
  • Autor

Witam.

Jest może ktoś w Kutnie lub okolicy z vagiem?Prawdopodobnie 'padł'mi przepływomierz.

Osobiście posiadam interfejs ale program mam demo,no chyba że mi prześle ktoś full wersje :naughty:

No i co z tym spotem w kutnie?

Pozdrawiam.

a po czym sądzisz,ze padł?

wiesz,jak zrobić logi i jakie wartości czytać?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.