Treść opublikowana przez siata
-
Boks zawodowy w Polsce i na Świecie...
ja miałem chec postawic na niego bo mozna było troche wyjąć ,całe szczescie że tego nie zrobiłem,niedługo ksw.ciekawe jak tanio skóry nie sprzedam(pudzian) sie zaprezentuje ,pozdro dla brata wypsia
-
Montaż CB radio w Audi A4 B5
ja nic nie mam wszystko dobrze lata-jak jest dobra antena to bedzie git :>
-
Jaki macie przebieg w swoich Audicach???
b5,1,8 260tyś przelotu 0,5 oliwy na 10 000tyś km.pozdro
-
Jak zabezpieczyć działkę ? Pomocy
załuż sobie kolego alarm mozesz go dodłaczyc gdzies na baze monitorowania lub nawet na komurke do siebie zeby nie placic abonamentu-jak chcesz to zadzwon do mnie ja zajmuje sie alarmami to cie wytłumacze co i jak 667706306
-
[ALL] Profesjonalne obszywanie elemantów skórką - Polecam
a jak by ktos chciał z wielkopolski obszyc to w swarzedzu nie pamietam jaka to jest ulica ale na przeciwko lidla,jak ktos bedzie potrzebował znajdzie koles za***iście robi podsufitki cale kokpity boczki full wypas polecam ja robilem u niego kiedys calibre
-
Montaż CB radio w Audi A4 B5
ja koledzy mam model bez podłokietnika i radyjko wkładam miedzy fotel pasażera a tunel-jest tam dojść miejsca nie mam nic powiercone jak gdzies jestem w niepewnym miejscu poprostu wyciagam je i chowam pod tylni prawy fotel zero rozłanczania cudowania przewody sa pod fotelem troszke dłuzsze nic nie widac pozdro
-
Boks zawodowy w Polsce i na Świecie...
miał byc holi ale bedzie grant wzrostem podobny do kliczko wiec lepszy na przetarcie niz holi-i pewnie kasa tez lepsza dlatego on :thumbdown:ale fajnie by było ich razem zobaczyc
-
Boks zawodowy w Polsce i na Świecie...
kliczko sie z nim bawił nawet nie pokazał połowy tego co potrafi teraz czekamy panowie do sierpnia na adamka vs Grant dobry przeciwnik na przetarcie przed kliczko dla tomka
-
[ALL B5] Renowacja rączki hamulca ręcznego
fajnie to wykąbinowałes pozdro
-
Boks zawodowy w Polsce i na Świecie...
http://www.soccer-live.pl/transmisje.php?id=pozostale link koledzy do walki-pozdro dla wszystkich którzy lubia boks , przede wszystkim brata wypsia..
-
[B5 AJM] A4 Avant 1.9 TDI, czarny grill str. 6
ziomek najwyzej zalozysz pokrowce na fotele hehe swiruje ,wazne ze masz czym jezdzic i to sie liczy :good:pozdro
-
[ALL B5] Naprawa uchwytu do napojów w tunelu środkowym
super opisik dzieki przydało sie
-
[ALL B5] Naprawa uchwytu na napoje
dzieki ziomus mi tez sie przyda
-
Spocik w Kutnie
kolego lukasera do której gdzies bedziecie sie bujać w niedziele k...ja musze do łodzi koniecznie jechac i nie wiem czy zdaże wrócic [br]Dopisany: 16 Marzec 2010, 20:49_________________________________________________a i jeszcze jedno lukasera ty nie bierz wypsiowi tych piw na zlot bo on nie moze spozywac alkocholu to dla jego dobra wez mu wode ustronianke albo mleko łaciate też sie ucieszy heheh :tongue4:szkoda ze mnie nie bedzie byśmy pokazali co potrafia chłopaki z centralnej polski
-
[B5 ADR] Problemy z immobilizerem
witam koledzy mam problemy z immobilizerem w a4 b5 1,8 1997r.mianowicie odpala jak chce raz za pierwszym raz za 15 razem odpali na sekunde i gasnie,znow i gasnie i swieci sie immobi..jak złapie mobi..gasnie i jest wszystko oki,sprawdzałem drugi kluczyk wymieniałem baterie i jest to samo czy ktos z was moze cos takiego przerabiał w ostatecznosci moze ktos wie jak to całkowicie ominac żeby w ogóle nie działało-pozdrawiam
-
[B5 ADR] Po regulacji LPG chodzi jakis czas i przestaje
jeszcze raz dzieki kolego za odpowiedz-swiece byly wymienian przy remoncie głowicy czyli 4tys temu ale jeszcze raz je wymienie wiesz jak to jest ze swiecami,co do opaski gumowej to znam temat bo juz nie raz mialem zagazowane auta tylko ze nigdy nie mialem takich problemow jak teraz-wymienie swiece i znow we wtorek wstawie do gazownika i zobaczymy moze po samej wymianie swiec sie cos ruszy,jak cos to napisze co udało sie zrobicz i czy już jest ok.pozdrawiam [br]Dopisany: 03 Maj 2009, 14:53_________________________________________________kolego po wymianie świec oraz elektro-zaworu narazie jest oki-dzieki za pomoc pozdrawiam
-
[ALL B5] Sprężyny avant tył (do gazu) - czy ktoś próbował ?
ja kolego mam ten sam problem włozylem gumy po dwie na strone i lipa zostaja sprezyny pozdrawiam
-
[B5 ADR] Po regulacji LPG chodzi jakis czas i przestaje
z tym jak sie zachowywał przed wymiana parownika i remontem głowicy to nie wiem bo mam go dopiero miesiac wszystko bylo do tej pory oki po tej wymianie membrany troche bylo dobrze teraz i na benzynie i na gazie chodzi tak samo brakuje mu mocy-podlanczalem komputer i nie ma żadnej usterki-membrana byla wymieniona poniewaz tamta cala sie odksztalcila filterek tez byl wymieniany i tak jak pisalem troche bylo dobrze i teraz znow jest lipa-czy to może być przepływomierz????sory ze dopiero odpisuje ale mam remont i zabardzo nie mam czasu -pozdrawiam[br]Dopisany: 26 Kwiecień 2009, 16:43_________________________________________________a przelanczanie jest poprzez obroty-prosze o pomoc
-
[B5 ADR] Po regulacji LPG chodzi jakis czas i przestaje
sory nie mialem dostepu do sieci przez kilka dni ---instalacja lovato-zwykla nie sekwencja robiony byl 4 tys temu rozrząd ,teraz wymienilem bembrany na nowe pochodzilo 2 dni szczelił pare razy i znow to samo -gazownikm pokrecil zaczelo jezdzic tylko ma slaba moc nie mial czasu pogrzebac dalej mam podjechac w innym czasie jak cos wiesz prosze o pomoc pozdrawiam
-
[B5 ADR] Po regulacji LPG chodzi jakis czas i przestaje
koledzy mam problem z gazownia mianowicie ostatnio przestal mi jezdzic podjechalem do gazownika cos tam poregulowal zaczal jezdzic po paru kilosach znow to samo podjechalem przeregulowal parownik i teraz znow to samo-jak ktos kiedys mialk takie cos prosze no pomoc[br]Dopisany: 19 Kwiecień 2009, 19:12_________________________________________________zapomnialem dodac ze parownik ma 4tyś przebiegu filterek rowniez
-
Spocik w Kutnie
mi pasuje w praktycznie w każdej chwili-chyba ze jestem naj........heheh :wallbash:no to piszcie kiedy i lecimyyy
-
[B5 ALZ] Spalanie w kilku silnikach benzynowych
moja 1,8 zagazowana pali ok12 i wiecej w cyklu mieszanym -ale nie jezdze wolno pozdro
-
Spocik w Kutnie
witam z tej strony siata z żychlina poszerzylem niedawno wasze grono i jak z tymi spocikami myślicie cos ja jestem chetny-pracuje w kutnie wiec w kazdej chwili moge sie z kims spotkać i ponawijać-pozdro dla wszystkich z naszych okolic a w szczególności brata wypsia
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witam wszystkich forumowiczów