-
Boks zawodowy w Polsce i na Świecie...
ja miałem chec postawic na niego bo mozna było troche wyjąć ,całe szczescie że tego nie zrobiłem,niedługo ksw.ciekawe jak tanio skóry nie sprzedam(pudzian) sie zaprezentuje ,pozdro dla brata wypsia
-
Montaż CB radio w Audi A4 B5
ja nic nie mam wszystko dobrze lata-jak jest dobra antena to bedzie git :>
-
Jaki macie przebieg w swoich Audicach???
b5,1,8 260tyś przelotu 0,5 oliwy na 10 000tyś km.pozdro
-
Jak zabezpieczyć działkę ? Pomocy
załuż sobie kolego alarm mozesz go dodłaczyc gdzies na baze monitorowania lub nawet na komurke do siebie zeby nie placic abonamentu-jak chcesz to zadzwon do mnie ja zajmuje sie alarmami to cie wytłumacze co i jak 667706306
-
[ALL] Profesjonalne obszywanie elemantów skórką - Polecam
a jak by ktos chciał z wielkopolski obszyc to w swarzedzu nie pamietam jaka to jest ulica ale na przeciwko lidla,jak ktos bedzie potrzebował znajdzie koles za***iście robi podsufitki cale kokpity boczki full wypas polecam ja robilem u niego kiedys calibre
-
Montaż CB radio w Audi A4 B5
ja koledzy mam model bez podłokietnika i radyjko wkładam miedzy fotel pasażera a tunel-jest tam dojść miejsca nie mam nic powiercone jak gdzies jestem w niepewnym miejscu poprostu wyciagam je i chowam pod tylni prawy fotel zero rozłanczania cudowania przewody sa pod fotelem troszke dłuzsze nic nie widac pozdro
-
Boks zawodowy w Polsce i na Świecie...
miał byc holi ale bedzie grant wzrostem podobny do kliczko wiec lepszy na przetarcie niz holi-i pewnie kasa tez lepsza dlatego on :thumbdown:ale fajnie by było ich razem zobaczyc
-
Boks zawodowy w Polsce i na Świecie...
kliczko sie z nim bawił nawet nie pokazał połowy tego co potrafi teraz czekamy panowie do sierpnia na adamka vs Grant dobry przeciwnik na przetarcie przed kliczko dla tomka
-
[ALL B5] Renowacja rączki hamulca ręcznego
fajnie to wykąbinowałes pozdro
-
Boks zawodowy w Polsce i na Świecie...
http://www.soccer-live.pl/transmisje.php?id=pozostale link koledzy do walki-pozdro dla wszystkich którzy lubia boks , przede wszystkim brata wypsia..
-
[B5 AJM] A4 Avant 1.9 TDI, czarny grill str. 6
ziomek najwyzej zalozysz pokrowce na fotele hehe swiruje ,wazne ze masz czym jezdzic i to sie liczy :good:pozdro
-
[ALL B5] Naprawa uchwytu do napojów w tunelu środkowym
super opisik dzieki przydało sie
-
[ALL B5] Naprawa uchwytu na napoje
dzieki ziomus mi tez sie przyda
-
Spocik w Kutnie
kolego lukasera do której gdzies bedziecie sie bujać w niedziele k...ja musze do łodzi koniecznie jechac i nie wiem czy zdaże wrócic [br]Dopisany: 16 Marzec 2010, 20:49_________________________________________________a i jeszcze jedno lukasera ty nie bierz wypsiowi tych piw na zlot bo on nie moze spozywac alkocholu to dla jego dobra wez mu wode ustronianke albo mleko łaciate też sie ucieszy heheh :tongue4:szkoda ze mnie nie bedzie byśmy pokazali co potrafia chłopaki z centralnej polski
-
[B5 ADR] Problemy z immobilizerem
witam koledzy mam problemy z immobilizerem w a4 b5 1,8 1997r.mianowicie odpala jak chce raz za pierwszym raz za 15 razem odpali na sekunde i gasnie,znow i gasnie i swieci sie immobi..jak złapie mobi..gasnie i jest wszystko oki,sprawdzałem drugi kluczyk wymieniałem baterie i jest to samo czy ktos z was moze cos takiego przerabiał w ostatecznosci moze ktos wie jak to całkowicie ominac żeby w ogóle nie działało-pozdrawiam
siata
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta