Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spocik w Kutnie


lukasera

Rekomendowane odpowiedzi

Co do nastepnego spotu/zlotu może zaczniemy planować i nagłasniac sprawe teraz im wcześniej tym lepiej i wieksza frekfencja .Moja propozycja to może lany poniedziałek w świeta wielkanocne bo na ten czass bede w kraju autem i wiekszość ludzi pracujących ma wolne i na placu wolności nikt nie bedzie przeszkadzał w sesjach zjeciowych. :cygaro::yeah:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w sumie to troszkę wcześnie jeszcze żeby się tak na 100% :embarrassed: określić, ale generalnie termin świąteczny wydaje mi się w miarę realny :good: A na pewno fakt faktem, że teraz trzeba sprawe mocniej nagłośnić wśród znajomych i na różnych forach kutnowskich :)

A tak z innej beczki nie wiem jak to jest ale na I spocie wszyscy oprócz mnie mieli avanty :shocked: teraz kolega nowy również mam nadzieje że pojawią się również i inne sedaniki :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KODATHLON witamy witamy :hi:

ale oczywiście tak jak mówił lukasera obecność na następnym spocie obowiązkowa :naughty:

Fipomat avant-bardziej rodzinne autko :polew:

a wracając do spocików to myślałem że coś wcześniej uda się wykombinować... ale oczywiście jeśli nie to na ten wielkanocny się piszę! :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę że rośniecie w siłę :good: Ja bym z miłą chęcią do was dołączył ale do polski dopiero wybieram się na zlot w Bukowinie :kwasny:

Życzę powodzenia i organizujcie spoty kutnowskie jak najczęściej,ja będę z wami na forum :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomek, my sie widzimy w marcu :kox: pogadamy, obgadamy :drunk: i na pewno na Kutno też się jakoś umówimy :cool1:[br]Dopisany: 05 Styczeń 2010, 12:40_________________________________________________szymon88-16 dałeś rade w zakopcu bez łańcuchów? ile jechałeś przez zakopianke :D ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

śnieg spadł dopiero w nocy z soboty na niedziele, a od rana w niedziele wyjeżdżałem do domu. bez łańcuchów na szczęscię się obyło, a w korku nie stałem nawet 5min. :tongue4: całą zakopianke ominąłem obiazdami :naughty:

mam do was pytanie, z racji tego, że planuje na wiosnę kupić jakieś felgi, a teraz podobno są trochę tańsze :wink4: cena do 1100zl 16" lub 17", możecie coś polecić? a może sami macie, albo może znacie kogoś kto chce sprzedać?

generalnie chciałbym iść w jakiś oryginał, ale nie wykluczam innych. najlepiej właśnie jakby ktoś był od nas z okolicy żeby można było podjechać i obejrzeć je osobiście

p.s. wzór lukasera mi się bardzo podoba :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak tam chłopaki zasypało Was? mnie tam sie moim traktorkiem jeżdzi bez problemu, tylko ciut za niski jest :tongue4: chociaz wyczyściłem sobie juz cały spód o śnieżek:P

...To kiedy jakiś spocik?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zasypało to 3/4 dni temu a teraz to już jest spoko :tongue4: chociaż oczywiście zakopanie się i pomoc ciągnika w tym roku mam już za sobą :polew: czego skutkiem było urwanie osłony pod silnikiem

no właśnie można było by się ustawić na jakiś spocik... jak dla mnie to 16-17 i 30-31 stycznia odpada-szkoła, a co do reszty dni to spróbowałbym się jakoś dostosować :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapraszam do zakupu Kalendarzy klubowych na rok 2010.Klubowe kalendarze ścienne 2010r

I niech se wiszą w kutnowskich i okolicznych mieszkankach :good: :good: :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapraszam do zakupu Kalendarzy klubowych na rok 2010.Klubowe kalendarze ścienne 2010r

I niech se wiszą w kutnowskich i okolicznych mieszkankach :good: :good: :good:

Tutaj wszystko jest zapisywać się i kupować a w miesiącu październiku będziecie mojego strucla oglądać :polew:

http://www.a4-klub.pl/smf/kalendarze_scienne_2010_najladniejsze_zdjecia_a4_wybrane_w_konkursie-t111315.0.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie i zapraszam do zakupu Kalendarzy klubowych 2010r .Wszystkie informacje znajdziecie w tym wątku ====> http://www.a4-klub.pl/smf/kalendarze_scienne_2010_najladniejsze_zdjecia_a4_zapisy-t111315.0.html .Pozdrawiam :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba musimy troche zaczekac aż mrozy odpuszczą,bo nie bedzie nawet jak pooglądać furek i pogadac o nich:)

moze jakos na początku lutego w kocu puści troche zima i sie spotkamy:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak coś to mogę wam u Boryny załatwić jakieś upusty bo właścicielem jest mój stary dobry kolega,zawsze cieplej :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...