-
[ALL B5] Dziurawa rurka aluminiowa od klimy.co zrobic??
zaworek jest zmieniony jak cala reszta z czujnikiem tylko tam sa 2 oringi i na nich nie trzyma i moj fachman sie poddał a mieszkam w kutnie i tu nie ma za duzo ludzi od klimy:(nieda sie tego pospawc ani zakleic bo jest za blisko podszybia:(niewiem co mam z tym zrobic poza klima autko jest dobre i niechcial bym sie z nim rozstawac moze ma ktos jakies namiary do kogos od klimy dobrego od kutna do 100km.
-
[ALL B5] Dziurawa rurka aluminiowa od klimy.co zrobic??
Witam może i mi ktoś pomoże bo mam bardzo uparte a4 avanta a z klimą walcze rok i nic nie wywalczyłęm-ucieka ciągle czynnik miejscem łączenia koło podszybia tam gdzie jest zawór rozpreżny lub jak kto woli dysza rozprężna.Nikt nie potrafi tego pokonać ((( i oczywiscie niema klimy niema gazu a jest problem:(((
-
Spocik w Kutnie
Właśnie pisac kiedy odpada u mnie od 3 do 14 czerwca wyjeżdżam.[br]Dopisany: 24 Maj 2010, 19:07_________________________________________________bo na autka maja a internetu niemaja moze ze wsi:D
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Siemanko w którym miejscu spocik?
-
Spocik w Kutnie
mnie nie ma na święta tak jak pisałem niestety a co do Bukowiny to hm.. w kutnie bezrobocie to i brak e na rejestracjach.Wiele osób ma audi ale wiele nie ma internetu a już nie każdy wie że mamy a4club:> ja sam znalazłem na google i się zapisałem tak to by mnie nie było:D pozdrowionka i smacznego jajka oraz mokrego dyngusa życzę
-
[B5 AFN] Zbiorniczek podciśnienia
już wymieniłem dżiękówa autko już fruwa
-
Spocik w Kutnie
Ja na święta wyjeżdzam do Częstochowy do mamusi:D
-
Spocik w Kutnie
oki fura myka:D wiec juz moge brac udzial w spotach-ten nie wypalił to moze kolejny weekend???
-
Spocik w Kutnie
awaria sprzecika-półoś bekła(przegub zewnetrzny prawe kołó) niestety nie bendzie mnie na spocie ale zapraszam do mieczysławowa:) bo siedze w domu i sie wkurzam:( dopiero w pn22marca uruchomie bestie:) miłego spocika pozdro
-
[B5 AFN] Zbiorniczek podciśnienia
Witam a ja się boję że się urwie tam coś bo nie mogę z tej gruszki wyciągnąc wężyka-jak to zrobic żeby nie urwac nic???Mam w opłakanym stanie ten wężyk i raz już spadł i niebyło doładowania.
-
Spocik w Kutnie
a ja plyn z polo -22 za 7.77:> i ładny zapach:D turbina uratowana koniki wróciły do stajni:> i znów chce się jeżdzic:))) czekam na wiadomości o spocie:D
-
[B5 AFN] Plamy na panelu climatronica
Witam mam problem podobny u siebie wiem jak wyciągnąc cale te pudełko ale jak to naprawic nie wiem dlatego proszę także o jakieś rady i ewentualnie jak się zwią żarówki użyte w climatroniku.
-
Spocik w Kutnie
siemka miało by coś w krótce a nie w wakacje:D
-
[ALL B5] Naprawa tylniej wycieraczki avant
Witam miałem taki sam problem i rozwiązałem go podobnie jak kolega wyzej tylko ze ja użyłem poksipolu i rurki od długopisu całoś śmiga jak laleczka do tego spaliły mi się szczotki w silniczku ale i to rozkminił mój znajomy elektronik wywałił cały układ i mam to zrobione całkiem nieoryginalnie ale najważniejsze ze wydałem na szczotki tylko i na piwo koledze a z całości jestem zadowolony używam do woli i jest gitara :> pozdro[br]Dopisany: 30 Styczeń 2010, 12:39_________________________________________________kolego jestem z Kutna i często jeżdzę do częstochowy jak chcesz to ci pokaze jak to załatwi tez mam swoją lalkę z 96 roku:D i miałem to samo tylko ze ja popsułem sobie sam i sam naprawiałem:D
-
Spocik w Kutnie
No więc kiedy spocik i gdzie dokładnie? Rzadko tu bywam i jak co proszę o informacje na gg lub prywatna wiadomośc.
KODATHLON
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta