Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spocik w Kutnie


lukasera

Rekomendowane odpowiedzi

no do wakacji chyba nie będziemy czekać :mysli:

może niech puści trochę ten śnieg bo taka "ciapa" jest i nawet za bardzo nie będzie gdzie postać :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no narazie jest tragedia, jestem aktualnie w trójmieście i jazda to jedna wielka męczarnia, a płynu do spryskiwaczy schodzi 5l/100km. :sick3:

troche sie rozpuści i robimy spota :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mrozy odpuściły, śnieg się prawie roztopił, wiec proponuje ruszyć tyłki z domów :decayed: i zorganizować jakieś małe spotkanko :a4fan:

Proponuję niedzielę 21.03.2010

godz, 11.00

Plac wolności, Kutno

Parę osób przybyło, dopytywali o spot,wiec mam nadzieje,ze wszyscy będą!

...zresztą obecność obowiązkowa :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego lukasera do której gdzies bedziecie sie bujać w niedziele k...ja musze do łodzi koniecznie jechac i nie wiem czy zdaże wrócic [br]Dopisany: 16 Marzec 2010, 20:49_________________________________________________a i jeszcze jedno lukasera ty nie bierz wypsiowi tych piw na zlot bo on nie moze spozywac alkocholu to dla jego dobra wez mu wode ustronianke albo mleko łaciate też sie ucieszy heheh :tongue4:szkoda ze mnie nie bedzie byśmy pokazali co potrafia chłopaki z centralnej polski

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak narazie to nikt sie nie odezwał,czy w ogóle bedzie,ale do której nie wiadomo, pewnie z godzinke,dwie byśmy pogadali i na obiad :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hey chłopaki:D jakby co to się pisze na spotkanko na jakieś 80-90% ale potwierdzę w weekend na 100% :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lukasera zgłoś się do chłopaków z pomorza będziesz mógł się do nich dołączyć w kutnie.Tu możesz sobie dogadać wszystkie szczegóły...

http://www.a4-klub.pl/smf/pomorskie/odp_pomorze_wyjazd_do_bt-t122797.0.html;new#new

Do zobaczyska w B.T :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko, już sie z nimi dogaduje, a Tobie podobno mam Łaciate przywieźć :decayed:[br]Dopisany: 17 Marzec 2010, 22:39_________________________________________________A co do spota, to jutro wyśle do reszty PW, moze przyjadą.[br]Dopisany: 17 Marzec 2010, 22:41_________________________________________________Chłopaki trafiła mi sie impreza w sobote wiec nie bedzie problemu jak wszystko przełożymy na jakas godzine 16-17???

bo nie wiem,czy wczesniej bede sie nadawał do zycia :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dowiedziałem się wczoraj że w sobotę też będę miał małe :drinks: więc też ewentualnie skłaniałbym się na godz. popołudniowe bo znając życie nie będę się nadawał do jazdy :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

Od wczoraj dostaje wiadomośći,że większość nie może przyjechać. Z tego co sie orientuje, to tylko Szymon zapowiedział sie na spota, wiec jest nas 2... nie wiem,czy jest sens przyjeżdzać :no:

Jeśli ktoś wie,ze przyjedzie,to niech potwierdzi to w tym wątku, np.do godz 15...

Jeśli zbiorą się z 4 furki,to mozemy sie spyknąć,jak bedzie mniej to uważam,ze nie ma sensu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

awaria sprzecika-półoś bekła(przegub zewnetrzny prawe kołó) niestety nie bendzie mnie na spocie ale zapraszam do mieczysławowa:) bo siedze w domu i sie wkurzam:( dopiero w pn22marca uruchomie bestie:) miłego spocika pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to ktoś przyjeżdża, czy z Łukaszem będziemy tylko we 2? ogólnie do 15-stej będę przy kompie więc czekam na jakieś info

chłopaki, a tak poza tym załatwiłem sobie kierowcę na dzisiaj :naughty: większość z was jest z Kutna ja muszę dojechać do was jakieś 20km, więc moglibyście się spiąć i jakoś dotrzeć na spota :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...