Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spocik w Kutnie


lukasera

Rekomendowane odpowiedzi

Kolego na nowej wsi pod Kutnem jest taki gość Tomek Chojnacki , robił mi wymianę paska rozrządu w audi a ponadto kilka napraw w poprzednim aucie także możesz zapytać :cool1:

Oczywiście to jest właściciel warsztatu:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale wiesz,chodzi mi żeby było to zrobione porządnie,mam już kilka doświadczeń przykrych z kutnowskimi mechanikami....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm...słuchaj gość jest na pewno godny polecenia:) kiedyś to był mój sąsiad i wiem że fuszerki nie strzela zresztą sporo aut u niego stoi ciągle także podjedź i pogadaj sobie :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok.dzięki ,pojade i zapytam,ciekawe ile kosztuje taka wymiana?

[br]Dopisany: 14 Czerwiec 2010, 00:08_________________________________________________Byłem ,pytałem donośnie wymiany uszczelki.Koszt takiej usługi to 400zł. :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam panowie :) od dzis jestem na forum, śmigam po mieście srebrnym sedanem B6

:hi: witam, skąd sie dowiedziałeś o stronie klubowej? czyżby moje ogłoszenia na KCI i Ekutno przyniosly choć jednago klubowicza :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak tam, urlopujecie się, czy na miejscu jesteście??

robimy jakiś spocik np. w niedziele?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ja w sumie w domciu :) a może jakiś wspólny wypad nad jezioro albo cuś :notworthy: przejazd kolumna itp:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolumna na 2 auta ;)

zobaczymy,czy ktoś sie jeszcze zgłosi. Ogólnie to niezłe upały zapowiadają wiec pewnie sie znow wszyscy porozjeżdzają

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki ostatnio bylem w Zuzinowie i było bardzo ok. Wjeżdża się na pole namiotowe, 2zł osoba, 5zł samochód i cisza i spokój. Dresów nie ma, miejsce na grilla jest, wiec na prawdę całkiem fajne miejsce. Może się tam wybierzemy... :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

słuchaj jeśli ten weekend to dla mnie spoko bo w nastepny mam wesele i mnie nie będzie ...tylko....nadal jest nas trzech tylko :sick3:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O Zdworze mi chodziło,a nie zuzinów :P

Może sie jeszcze ktoś odezwie. Ja najprawdopodobniej bede jechał ze znajomymi, wiec kto chce może sie dołączyć, auto znacie, mozecie dojechać nawet jak bede na miejscu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JEST JESZCZE 12 WOLNYCH MIEJSC NA ZLOT LETNI W JAROSŁAWCU

LOTNISKO ZAŁATWIONE,NIE POZWÓL ŻEBY OMINĘŁA CIĘ TA IMPREZA :naughty:

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=137530.0

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No chłopaki pomyślcie o zlociku. Są jeszcze miejscówki :wink4:[br]Dopisany: 28 Lipiec 2010, 14:39_________________________________________________Siema.

chcecie jakieś Gadgety klubowe? jeśli tak, to przyślijcie liste na PW, a ja wam odbiore na zlocie, wiec za przesylke nie bedziecie musieli placić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...