-
[ALL] Jak wyczyścić relingi?
Ja to samo mam z relingami. Kupiłem paste Autolanda tez chyba lekkościerna i nie pomogło niestety. Moze warto sprobowac wlasnie z tym środkiem do starych instrumentów.
-
Naprawa zatartych wycieraczek
Byłem dzisiaj po sciągacz w sklepie.. ale oczywiscie jedna sztuka tylko i to bardzo mala Chyba by nie poradził tych zapieczonych wycieraczek. Musze czekac na sasiada, jak na zlość jest brzydka pogoda i nie ma go na działce Dzieki za pomoc
-
Naprawa zatartych wycieraczek
Witam! A ja mam taki problem. Powoli zacierają mi sie wycieraczki tak jak wiekszości z was Mam wielki problem z wyjeciem wycieraczek, odkrecilem te dwie sruby 16' i nie idzie ich zdjac!!!! No i nie moge isc dalej...:/ Jakies porady...? WD 40 i cola juz poszly w ruch... i nic pozdrawiam
-
Spocik w Kutnie
mnie nie ma w niedziele
-
Spocik w Kutnie
to jakie propozycje terminu??
-
Spocik w Kutnie
pasuje, czekam na numer konta
-
Spocik w Kutnie
no wlasnie mozna zamówic. Mnie nie ma teraz w kutnie, a lepiej dla was zeby do kutna przyszly chyba.
- Spocik w Kutnie
-
Spocik w Kutnie
no to spoko fajie by bylo jak by w polowie stycznia juz byly to by troche na scianie powisialy
-
Spocik w Kutnie
ja biore kiedy zamawiamy?
-
Spocik w Kutnie
nono w kutnie jest moja glowna odnoga i najlepszy lider a takto, warszawa i poznan dziłane jest
-
Spocik w Kutnie
no to ładnie w 2 tyg. 6% to super wynik:) Ja wlasnie przez studia slabo rozwijam i utknąlem na 9% ale nie jest zle bez mojej pracy nowe osoby dochodza i to jest piekne
-
Spocik w Kutnie
w FM robisz? Jaki poziom efektywnosci ??
-
Spocik w Kutnie
ja również polecam ten film:)
-
Spocik w Kutnie
Na Bardzinku dobrze maluja tam nawet chyba łukasz malował, i jeszcze w Kutnie na Chodkiewicza koles nazywa sie Kowalczyk tez jest dobry.
heniooo
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta