Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spocik w Kutnie


lukasera

Rekomendowane odpowiedzi

jeśli chodzi o krośniewice to jestem jak najbardziej za :> ale mamy okres przedświąteczny i ciekawe czy każdy będzie miał teraz trochę wolnego czasu

a teraz chłopaki troche odbiegając od tematu :naughty: mam pytanie... z racji tego, że planuję wyjechać na sylwestra do zakopanego nie ma ktoś z Was pożyczyć może łańcuchów śniegowych? :decayed:

oczywiście nie za darmo :drunk:;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

razem ze mną jadą 4 samochody i wszyscy mają oprócz mnie i mówią żebym sobie załatwił bo nie dam rady na zimowych oponach jak będzie dużo śniegu :chytry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja byłem w tamtym roku na zlocie w Bukowinie Tatrzańskiej na letnich 18 i jakoś dałem rade :tongue4: Powrót był najgorszy bo tak dosypało śniegu że dach było tylko widać od samochodu i byłem zmuszony pożyczyć 2 koła na przód z zimówkami dojechałem do najbliżej głównej drogi zmiana u wulkanizatora na letnie 18 i do domciu :decayed:

Jeśli masz dobre 4 zimówki to bez problemu będziesz sobie śmigał chyba że masz zamiar jeździć po bezdrożach :mysli:

Ja nie podjechałem parkowałem na dole :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poszukam w garażu, jak znajde,to wieczorem dam Ci znać. Na pewno gdzieś miałęm,tylko czy sie dokope do nich :D

A jakie masz koła? 15?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wypsiu nie wiem jaka tam będzie pogoda jakby sobie lażały w bagażniku to nic by sie im nie stało :tongue4: oczywiście najlepiej jakbym nie musiał ich używać

lukasera 195/65R15

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli będzie śnieg to bez problemu dasz rade na zimówkach jeśli jest droga oblodzona grubą warstwą lodu to zimówki nic nie pomogą nie ma prawie różnicy na lodzie czy zimówka czy letnia wtedy tylko łańcuch lub opona z kolcami. :naughty:

Pewnie że zabierz ze sobą jak by nie było jedziesz w góry pogoda może być zawsze rożna a łańcuchy nie ważą 500 kg i nie przeszkodzi je mieć w bagażniku.Ja na pewno przy następnym wyjeździe w góry będę miał zimówki

Pozdrawiam i życzę miłego wypoczynku :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wypsiu, ja sie właśnie zapisałem :) widziałem,ze już jesteś na liście :gwizdanie:

szymon88-16 mam te łańcuchy u ojca w firmie, one były kupione na koła 14 cali wiec mogą nie pasować. Jutro rano sprawdze i Ci dokładnie powiem czy zmieszczą sie na "Twój" rozmiar.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i niestety kolego, nie podejdą te łańcuchy na Twoja felge :confused4: musisz szukać dalej...

OT. Zdrowych i Wesołych Świąt dla wszystkich :a4fan: maniaków w rejonu kutnowskiego :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no nic-trudno się mówi-ale dzięki za fatyge :naughty:

maniacy :a4fan: ode mnie też wszystkiego najlepszego, zdrowych, wesołych, a przede wszystkim spokojnych świąt i oczywiście udanego sylwestra :gwizdanie:

wszystkiego najlepszego w nowym roku :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyłączam się do życzeń Wesołych spokojnych Świat dla was i waszych rodzin oraz szerokich dróg bez zakrętów dla waszych :a4fan:

no i oczywiście wszystkiego co najlepsze w nowym roku:)

Pozdrawiam świątecznie Mateusz :beach:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lukasera to może się gdzieś stykniemy po drodze do Bukowiny,albo dojedz sobie do Łodzi bo tam chyba wszyscy z pomorza i poznańskiego będą się spotykać i razem jechać do Bukowiny.Bo mnie chłopaki z pomorza zaprosili do siebie i później żebym z nimi razem jechał ale dla mnie to za dużo kilosów 1200 do nich i do Bukowiny 800 :wallbash: To wole te dwa dni wcześniej sobie spędzić w Bukowinie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pewno coś się wymyśli:) może jeszcze ktoś sie z okolic Kutna zdecyduje, choć pozostala juz tylko lista rezerwowych :cool1:

OT

...i pogratulować różowego :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pewno coś się wymyśli:) może jeszcze ktoś sie z okolic Kutna zdecyduje, choć pozostala juz tylko lista rezerwowych :cool1:

OT

...i pogratulować różowego :)

Dzięki to taki prezent od Świętego Mikołaja pod choinkę :tongue4:

Niech się chłopaki zapisują ja na ostatni zlot w Bukowinie startowałem z listy rezerwowej z pozycji 12 i się załapałem tak że nic straconego niech próbują.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie do wszystkich co są z Kutna i okolic jest sprawa na chwile obecną jestem w Irlandi samochodem i przegląd wychodzi mi w styczniu i trzeba by było podbić dowód rejestracyjny z nowym przeglądem.Szwagier sie dopytywał u róznych mechaników ale jest lipa bo nikt nie chce tego zrobić bez samochodu może z was ktos wie gdzie byłoby to mozliwe jak tak dajcie jakieś namiary z góry dzieki i pozdro :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie do wszystkich co są z Kutna i okolic jest sprawa na chwile obecną jestem w Irlandi samochodem i przegląd wychodzi mi w styczniu i trzeba by było podbić dowód rejestracyjny z nowym przeglądem.Szwagier sie dopytywał u róznych mechaników ale jest lipa bo nikt nie chce tego zrobić bez samochodu może z was ktos wie gdzie byłoby to mozliwe jak tak dajcie jakieś namiary z góry dzieki i pozdro :hi:

Jak jeszcze potrzebujesz pomocy to pisz na PW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...