Treść opublikowana przez paulo77
-
[B6 ALZ] Projekt Black Lady .:Fele TN6 18":. .:zawias H&R:.
W pierwszym poście wrzuciłem pare nowych fotek i filmik z komórki jak kręcą się fele (lipa bo z komóry) W tym tygodniu postaram się zrobić i wrzucić filmik z kamerki i pokazać jak fajnie prezentują się fele w czasie wolnej jazdy. Rollin babe
-
Spociki w Skierniewicach
Również ode mnie wszystkiego Najlepszego. Przede wszystkim dużo dobrego jedzonka i małego kaca No i do zobaczenia za 6 dni
-
Spociki w Skierniewicach
Ja też zamówiłem ale same naklejki z nickiem. Pulpit, miejmy nadzieje, że z tych dwóch przyjedzie chociaż jedna - oczywiście płciowo piękniejsza No i może co niektórzy przywiozą jakąs płeć ze sobą - ja niestety mam już GPS'a na palcu więc nie dam rady
-
[ALL B6] Czy znacie dobry sklep na pomorzu gdzie kupię felgi ?
Sklep Linea http://alufelgiopony.pl/ Kupowałem u nich i znajomy również. Ceny atrakcyjne i towar 100% pewny. Mają też swoją oferte an Allegro
-
Spociki w Skierniewicach
Szkoda, że Cię nie będzie ale nie martw się, wrzucimy na forum relacje zdjęciową tak więc jakąś namiastkę będziesz miał Zresztą pewnie nieraz tak będzie, że komuś termin spotu pokryje się z jakimś ważniejszym prywatnym i nie da rady podjechać. Jak nie odwiedziny cioci to nauka przed ważnym egzaminem z koleżanką albo kurs tańca
-
Spociki w Skierniewicach
Ja zapodałem koledze kilka wzorów w miare niskich cenach A coś bardziej czaderskiego to juz trzeba szykowac ze 2 tys na 16" ps. Jak pewnie zauważyliście nasz temat Spocików został podwieszony a ja zostałem wybrany przez samego PREZESA HUGO , Kierownikiem (budowy ) z racji tego że często przesiaduje na necie (a tak naprawde to przez znajomości w PIS'ie )
-
[ALL B7] 19-stki, które wybrać ?
Miodzio Na żywca to pewnie zwalają z nóg
-
Spociki w Skierniewicach
jojo, nie będziemy dawać dyla bo chodzi o Rynek/Targowisko. A jeżeli chodzi o felgi to mają fajny wygląd i dobrą cene ale to wszystkie ich zalety bo do minusów należy jakość Ogólnie rzecz biorąc za taką kase nie kupisz felg dobrej jakości. a na szybko kilka propozycji felg porządnych firm w ciut wyższych cenach http://www.felgi-opony.com/felgi/aluminiowe/MAK/MAK_VELOCE_6_5x16_5x112,5,4036,2_7_31.html http://www.felgi-opony.com/felgi/aluminiowe/Dezent/DEZENT_U_6_0x16_5x112,5,12936,2_7_27.html http://www.felgi-opony.com/felgi/aluminiowe/MAK/MAK_VELENO_7_0x16_5x112,5,3088,2_7_31.html http://www.felgi-opony.com/felgi/aluminiowe/Dezent/DEZENT_V_Dark_7_0x16_5x112,5,12982,2_7_27.html http://www.felgi-opony.com/felgi/aluminiowe/Dezent/DEZENT_L_6_5x16_5x112,5,1642,2_7_27.html http://www.felgi-opony.com/felgi/aluminiowe/Dezent/DEZENT_RB_Dark_7_0x16_5x112,5,1687,2_7_27.html
-
Spociki w Skierniewicach
jojo, nie trafiłeś bo te fele robią tylko w dwóch rozmiarach. Ja mam mniejszy z nich ale jest o 1 rozmiar większy niż największy wymieniony przez Ciebie . Ale rebusa strzeliłem Co do ceny to ktoś powie że dużo a ktoś inny, że mało jak np. mój szef który za 18" do swojej RX8 zapłacił prawie 10 koła Tommi, nad Zalewem to pewnie i tak się nie zmieścimy, ale na Rynku spokojnie damy rade
-
Spociki w Skierniewicach
Spoko, każdy zaczynał od golasa a zresztą tak do końca to chyba nikt jeszcze nie ma zrobionej furki. ps. jak bedziesz kupował fele to pomyśl nad takimi jak moje bo świetnie pasują pod biały kolor
-
Spociki w Skierniewicach
Chłopy z tablicami to raczej szału nie bedzie bo i tak się ich nie założy ewentualnie więc tylko za szybe można bedzie wrzucic. Co do koszulek to ja zamówiłem na razie Klubową http://www.a4-klub.pl/smf/tshirt_klubowy_iv_i_v_tura_wszystkie_rozmiary-t53547.0.html;msg831803#new A taką ze swoim nickiem można na kolejny spocik spróbować zorganizować. Jak ktos zna taki sklep, zakład gdzie robią to niech da znać a jak nie będzie to ja sie rozejrze w Wawie bo i tak codziennie tu jestem (robota). W sumie mógłbym ewentualnie zebrać jakies zamówienie/wzór i dać do wykonania (np. foto fury+ nick). Na razei może wstępnie zorientuje się ile by kosztowała taka koszulka A szczególy może obgadamy na spociku
-
Spociki w Skierniewicach
Ponoć jeszcze bardziej pod prądem A wracając do tematu koszulek. Dzis zamówiłem sobie Klubową i mam nadzieje, że dojedzie przed naszym nastepnym spocikiem co by zareklamowac Klub O ile pogoda dopisze tak, żeby paradować w koszulce :gwizdanie:[br]Dopisany: 07 Kwiecień 2009, 22:43_________________________________________________Aha, zapomniełem wcześniej spytać. Komus udało się kogoś nowego zwerbować na kolejny spocik ? Mi jak się uda to ściągne za sobą dwie . Jedną B5 1.9TDI w kombi i B6 2.4 benz też w kombi. Na razie to "golasy" ale jak zobaczą te wszystkie fury to się pewnie zarażą modzeniem Już dałem chłopakom naklejki klubowe na zachęte i jak na razie mówią, że podjadą Ktoś będzie lepszy ode mnie i sciągnie 3 nowe furki :gwizdanie:
-
[ALL B6] Czy wejdą felgi 20" do B6 ?
Ja mam tylko 102 kunie i na 18 u mnie jest wielka koopa jeżeli chodzi o przyspieszenie z tym że mi na tym nie zależy bo chodziło mi o wygląd. A 190 KM na 19" powinno nieźle dac rade i na pewno nie bedzie muł Tym bardziej że to i tak w główej mierze zalezy od szerokości opony a nie rozmiaru felgi
-
[ALL B5] Czy te felgi będą pasowały ?
Jak już to bierz te drugie - wygląd o wiele lepszy
-
Spociki w Skierniewicach
to było pytanie, tylko że znak zapytania ( ? ) zjadł wszechobecny KRYZYS
-
[ALL B6] Czy wejdą felgi 20" do B6 ?
Przede wszystkim to nikt nie namawia autora tematu na siłe do 20" bo to on je chce A skoro niektórzy dają rade w B5 jeżdzić na 19 to pewnie B6 da radę na 20" tym bardziej poza polskimi drogami. Oczywiście do tego potrzeba już porządnego silnika żeby w miare jeździc (minimum 2.5 TDI lub większy) Wszystko tak naprawdę zależy od tego do czego ma auto służyć, i ile km robić dziennie/miesięcznie. ps. wiadomo ze na takich felach nie ma co startować na 1/4 mili
-
Spociki w Skierniewicach
Z tym zdjęciem furki na koszulce to nawet nie głupi pomysł Mozna to nawet samemu zrobic jak ktoś ma drukarke i papier do tzw. "prasowanek". Albo zrobić profesjonalnie w jakiejś firmie "gadżeciarskiej"
-
Spociki w Skierniewicach
A tak troche z innej beczki to ostatnio sporo rozglądam się po mieście i widze że w samych Skierach jest pare A4 po lekkich modach (głównie B5 i głównie tylne lampy). Być może jakoś trafią na forum lub dowiedza się o spociku i pojawią się. Aha, bym zapomniał, koszulke z imieniem każdy już ma
-
[B5 AFN ]LZ3L, t-awx, 18"9,5jet25, KW, 312
Pulpit, oczywiście o dokładkach w kolor też pamiętasz
-
[ALL B6] Czy wejdą felgi 20" do B6 ?
zawsze mozesz dac ciut wyższą oponę, np. 245/40R20, dużego wyboru modeli nie ma ale pare sztuk jest
-
Spociki w Skierniewicach
18 IV 2009. godz 17.00 Zlatujemy się najpierw na Parkingu nad Zalewem a potem robimy przejazd kolumną w inne miejsce
-
Spociki w Skierniewicach
to kutwa pech :kwasny: Dajta spokój Jakbym wiedział to bym pożyczył Robsonowi silnik z mojej Astry i pewnie dalej by zajechał [br]Dopisany: 05 Kwiecień 2009, 17:13_________________________________________________A co tu u nas taka cisza, gdzie się wszyscy podziali ?
-
[ALL B6] Czy wejdą felgi 20" do B6 ?
Jak chcesz jakieś fajne 20" to może te Ci się spodobają http://www.tomason.de/tn4_przedstawienie.php A jezeli chcesz 19 to zobacz na modele TN5 lub TN6 (na tych drugich ja smigam tyle, że na 18")
-
[ALL B5] Co myślicie o tych felgach i co do nich potrzebuję ?
Tak jak pisali koledzy powyżej spójrz na cene i porównaj z cenami jakiejś porządnej firmy np. AEZ, MAM itp. I masz odpowiedź na pytanie. Wiadomo nie od dzis albo niska cena albo jakość
-
Spociki w Skierniewicach
To To pewnie co niektórzy będą częściej odwiedzać Sk-ce Ja korzystając z pieknej pogody "biere" się za wiosenną polerke furmanki