Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Co myślicie o tych felgach i co do nich potrzebuję ?


Sopel

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem ciekawy co myslicie o tych felgach do mojej niuni:)

Czy wogole beda pasowac itd.?? Mam seryjna zawieche

http://allegro.pl/item594742349_5x112_polerka_avus_look_wysylka_gratis_120gp.html

Mam jeszcze pytanie co do nich potrzebuje?? Czy potrzebne sa jakies pierscienie centrujace?? Czy cos wogole innego?? Bo za bardzo sie nie orientuje :P :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zadzwoń do gościa i zapytaj o średnice otworu centralnego

wyglądaja nawet fajnie, tylko te 5 otworów za dużo bo ma 2 rozstawy

wrzuc też zjęcie swojej audi żeby mozna było sobie wyobrazić je na aucie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze się zastanowiłeś nad tymi felgami :cool1: wydaje mi się że to plastelina :good: no ale ty decydujesz :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zadzwoń do gościa i zapytaj o średnice otworu centralnego

wyglądaja nawet fajnie, tylko te 5 otworów za dużo bo ma 2 rozstawy

wrzuc też zjęcie swojej audi żeby mozna było sobie wyobrazić je na aucie

Właśnie wtedy zorientujesz się jak wygląda na Twojej furmance :wink4:.Poza tym plastelina,czy nie plastelina tu nie ma na to mocnych.Tak samo jak z samochodami tej samej marki: jeden rdzerwieje drugi nie... Jak będziesz szanował to pojeździsz :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a czemu wydaje Ci sie ze to plastelina?? :cool1:

bo w tej cenie, nie kupisz nowej, porządnej felgi :gwizdanie: , będziesz co pół roku je reklamował, jeżeli sprzedawca będzie na tyle ok i będzie się poczuwał :cool1:

_________________________________________________

i pewnie się nie pomyle jak stwierdzę, że jest produkcji włoskiej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam jeszcze pytanie co do nich potrzebuje??

Taniego wulkanizatora co będzie Ci felgi prostował :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a czemu wydaje Ci sie ze to plastelina?? :cool1:

Tak jak pisali koledzy powyżej spójrz na cene i porównaj z cenami jakiejś porządnej firmy np. AEZ, MAM itp. I masz odpowiedź na pytanie.

Wiadomo nie od dzis albo niska cena albo jakość :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

te fele to plastelinka napewno za tę kase nie kupisz porządnych felg ja za 18 ATS dałem 2.800, bo fela na naszych drogach powinna być mocna a nie tam jak te ,dołóż troche i kup lepsze fele nie będziesz żałował :cool1: :cool1: :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 lata temu kupiłem 16" fele za kwotę 1350zł z przesyłką od kolesia z allegro który ma nick Alucenter i do tej pory jeżdzę na nich, w zimie używam stalowek, też miałybyć plastelina a jednak......

- jak będziesz dbał i omijał dzury to troche ci pochodzą, zamiast włoskich wybrałbym niemieckie jakieś, w przedziale 1600-1800

-jak już panowie pisali wcześniej: zmejluj się ze sprzedawcą i zapytaj czy w zestawie sa pierścienie centrujące i ew. śruby

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki, pisałem właśnie wczoraj do różnych ludzi którzy kupili takie felgi 2 i 3 lata temu od tego gościa co chcę kupic i jak narazie 3 osoby odpisały, że są spoko i nic się jak do tej pory nie pogieło...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki, pisałem właśnie wczoraj do różnych ludzi którzy kupili takie felgi 2 i 3 lata temu od tego gościa co chcę kupic i jak narazie 3 osoby odpisały, że są spoko i nic się jak do tej pory nie pogieło...

Jeszcze pytanie jaki był rozmiar felgi i opon na których jeździli. Bo sie może okazać że się nie gięły bo to były powiedzmy 15" na dużym balonie :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...