Treść opublikowana przez paulo77
-
[ALL B8] Audi A4 by Tobi Eibach Springs, Mirrors S4 cdn...
Makki, niestety te fele sa tylko w "małych" rozmiarach czyli 18" i 19" Z tym że jak na polskie drogi 19" to i tak duże wyzwanie
-
[ALL B8] Audi A4 by Tobi Eibach Springs, Mirrors S4 cdn...
kolega dobrze gada a na tych Tomasonach chyba jeszcze nie widziałem żadnej
-
[ALL B8] Jakie felgi 18" lub 19 " do najnowszej Audi A4 B8 ?
Tobi, widzę że myślisz o TN5 które Ci podsunąłem Jak dla mnie fela jest zajefajna i teraz nawet troszke żałuje że sobie zamówiłem TN6 a nie te. A jak szprychowe są lepsze to na pewno nie dla mnie. Moim zdaniem lepsze nawet niż ori RS6 Ale Twoja decyzja :gwizdanie:
-
[ALL B8] Audi A4 by Tobi Eibach Springs, Mirrors S4 cdn...
Tobi, zastanawiaj się, żebyś w razie co zdążył podjechać na nich na sobotni spocik
-
[ALL] Jakie felgi
Zależy ile kto robi km miesięcznie i po jakich drogach bo założyć duże felgi to nie problem. Jak się nie robi dużo i drogi w miare to można zakładać i 19" ale jak ktos codziennie dużo smiga to 17" są praktyczniejsze
-
[ALL B8] Audi A4 by Tobi Eibach Springs, Mirrors S4 cdn...
Mam dla Ciebie jedna propozycję, ale nie wiem czy trafię w gust. Spodobały mi się jak szukałem sobie kołpaków, z tym że ja biore inny model Tutaj nawet w Twojej budzie http://www.tomason.de/tn5_przedstawienie.php
-
Spociki w Skierniewicach
Proponowałbym już ustalić konkretną godzinę sobotniego spotu i sugerowałbym 16.00 A to z tego względu, że ktoś może w sobote pracować i żeby zdążył ogarnąć się po pracy i na spokojnie przyjechać.
-
[ALL B8] Audi A4 by Tobi Eibach Springs, Mirrors S4 cdn...
Tobi_one jak z felami, coś ukąsiłeś czy jeszcze szukasz ?
-
[B6 ALZ] Projekt Black Lady .:Fele TN6 18":. .:zawias H&R:.
może była dłużej polerowana
-
[B6 ALZ] Projekt Black Lady .:Fele TN6 18":. .:zawias H&R:.
A orientujesz sie ile "cuś" takiego mogłoby mniej więcej kosztowac, tak pi razy drzwi ? (jak cos to na priv)[br]Dopisany: 02 Sierpień 2008, 20:36_________________________________________________Po dłuższej przerwie odnawiam temat. Modów na razie nie było ale podjąłem decyzje co do felunku. Po chyba 10 zmianach firm i modeli aktualnie mam na oku Alutec Storm, rozmiar 16 ''. [br]Dopisany: 13 Luty 2009, 11:05_________________________________________________Ostatecznie fele będą te same ale 17", dałem się namówić koledze z foruma. Mimo, iż miałem już ostateczną decyzję co do felg to koledzy z foruma wybili mi je z głowy i po kolejnych poszukiwaniach zdecydowałem się na coś innego. Fele już zamówione i idą kurierem więc zmiany nie będzię. Będą 18" Poniżej mały VT z nowymi felami (pomalowałem też w VT tylną dokładke i zamalowałem tablice ) Mam nadzieję, że na żywca będą jeszcze lepsze
-
[ALL B5] Proszę o poradęw sprawie wyboru felg
jak brać to tylko ori , a super, świetne, nowe ale bez nazwy firmy omijac z daleka bo będą się gieły jak plastelina
-
Spociki w Skierniewicach
myślałem o parkingu przed Veką ale przejeżdzałem tam dzisaj i jest ogrodzony więc odpada, trzeba będzie poszukac czegoś innego na przyszłość. a tak przy okazji dziś niechcący na parkingu nad Zalewem doszło do spotu (prawie) wracałem sobie do chaty ze skelpu na piechote a akurat na parking zajechało znajome z forum A4 podszedłem i trafoniony zatopiony , pogadaliśmy chwilę z kolegą ........ i się rozjechaliśmy/rozeszliśmy
-
[ALL] Jakie felgi
Jak dla mnie felgi całe czarne to lipton i z daleka wyglądają jakby auto było na felgach stalowych Widziałem kilka aut na żywca z podobnymi felgami i w podobnej kolorystyce i cinkie. Z bliska może się prezentują odlotowo, ale to tylko z bliska.
-
Spociki w Skierniewicach
a dziękuję bardzo niestety na cieplejsze pory trzeba będzie znaleźć cos innego bo od maja na tym prakingu w weekendy są tabuny ludziów i samochodów. kolejną miejscóweczkę mam już w głowie ale muszę sprawdzic czy w weekendy jest tam pusto, bo to parking dużej firmy i być może pracują w soboty
-
[ALL] Jakie felgi
Ano troszke inne ale zobacz że świetnie wyglądają nawet na takim Paździochu http://mamsan.de/picture_library/Gallery/Bilder/Auto/MAM%20RS2/CIMG6026.jpg
-
[ALL] Jakie felgi
Te kt Te ktore znalazłeś to chyba jakieś plastiki bo nie ma słowa o firmie. Jeżeli chcesz coś w tym stylu to zobacz tu: http://www.moto.allegro.pl/item568625142_felgi_mamrs2_audi_vw_mercedes_seat_nowosc_5x112.html Nie dosc ze 200zł taniej to porządna niemiecka firma i moim zdaniem lepszy wygląd. Jeżeli ja miałbym brać to MAM RS2.
-
Polecane opony letnie
Jeżeli ktoś jest przed zakupem letnich oponek i zastanawia się nad szerokością a jeździ sporo po Polsce to szczerze polecam węższe. Ja akurat jeżdzę głównie po mieście więc zdecydowałem się na 225/40/18. Ale pamiętam jak pierwszym razem wyskoczyłem na takich oponkach poza miasto i nieźle się zszokowałem jak mnie zaczeło rzucać po drodze Teraz wiem co mnie czeka w razie kolein i jestem przygotowany
-
Śruby zabezpieczające McGard
W sumie cena nie jest taka tragiczna. Zresztą też uważam, że jak już kupować to coś porządnego, wyłożyć pare złoty więcej i mieć spokojny sen.
-
Śruby zabezpieczające McGard
Przy okazji zakupu nowych felg dałem się na mówić na śruby anty-kradzieżowe McGard. Myślę, że stosunek ceny nowych alufelg do ceny tych śrub jest korzystny a ponoć koła są nie do zdjęcia, dzięki kilkuset kombinacji wzorów klucza Poniżej link do przykładowej aukcji śrub http://moto.allegro.pl/item572864852_mcgard_oryginalne_zabezpieczenia_ruchome_audi_q7.html Co o nich sądzicie, czy ktoś je ma i użytkuje ?
-
[ALL B6] Pomóżcie w ostatecznej decyzji co do felg
Dibo tu też sprawdzałem, ale wiesz lepiej sprawdzić trzy razy niż raz sie pomylić
-
Znaczenie ET Felgi
Ok, dzięki za info. Jak założe to dam znać czy jest git.
-
[ALL B5] Które felgi wybrać ?
Passatowskie, żadna rewelacja a Platin P30 po polerce bedzie się prezentować
-
Znaczenie ET Felgi
Zamówiłem felgi 8,5 x18" ET 40, oponki bedą 225/40/18 Jako, że jestem całkowicie zielony w temacie ET chciałem zapytac czy potrzebne będą jakieś dystanse ? I jak ta felga będzie pasić do B6, tzn czy nie bedzie wystawać ? (chociaż teraz to i tak już po ptokach )
-
[ALL B6] Pomóżcie w ostatecznej decyzji co do felg
Felgi już zamówione i najpózniej we wtorek dojadą A ja wczoraj spedziłem wieczór na upewnianiu się czy oponki 225/40/18R bedą na pewno ok i na stronie producenta znalazłem info, że tak http://www.tomason.de/tn6_listausytkowania.php więc teraz pozostaje tylko czekać :gwizdanie:
-
Spociki w Skierniewicach
No no no. Chyba frekwencja będzie niezła