Treść opublikowana przez paulo77
-
Spociki w Skierniewicach
mo, zobacz stronke wczesniej, podałem wszystkie namiary [br]Dopisany: 05 Marzec 2009, 08:46_________________________________________________zresztą proszę bardzo Ale lepiej samemu sobie looknąc w http://maps.google.com/ ulica Konwaliowa, nr domu dla GPS'a 20 (chyba) [br]Dopisany: 05 Marzec 2009, 08:48_________________________________________________ Wysłałem pare priv'ów do osób ze Skierniewic więc może chociaż pare osób uda się dodatkowo zwerbować
-
[B7 BKE] A takie felgi ?
Wzór oki, czy ori to wątpie bo w ogłoszeniu nie ma o tym ani słowa. A rozmiar wiadomo, że co najmniej 17" :gwizdanie:
-
[ALL B6] Pomóżcie w ostatecznej decyzji co do felg
I tak nie będzie wiedziała Dzięki jeszcze raz wszystkim za rady i porady i myślę, że w przyszłym tygodniu zarzuce już fotki z nowymi kołpakami :> pzdr
-
[ALL B6] Pomóżcie w ostatecznej decyzji co do felg
Pany pamiętajcie, że jeszcze niedawno myślałem nad 16", potem z pewną taką nieśmiałością chciałem 17", a teraz jestem zdecydowany na 18" więc "nie przesadzajta" Jutro dzwonie, zamawiam fele i szukam oponek 225/40/18 A jak będą zakupione i założone to nie omieszkam się pochwalić :gwizdanie:
-
[ALL B6] Pomóżcie w ostatecznej decyzji co do felg
zmiażdzy to mnie żonka jak się dowie ile te kołpaki kosztują zresztą wole za bardzo nie przesadzać i zostane przy "mniejszym" rozmiarze czyli 18"
-
Spociki w Skierniewicach
W razie co pomieszczą się wszyscy Ja już zająłem sobie miejsce ( i podpisałem )
-
[ALL B6] Pomóżcie w ostatecznej decyzji co do felg
Gdyby nie mój silnik to brałbym te same kołpaki 8,5x19 i oponke 235/35R19
-
[ALL B6] Pomóżcie w ostatecznej decyzji co do felg
Przed chwilą sprawdzałem na stornie Alcaru i przy felgach AEZ'a rozmiar:8.5x18 zalecane opony to: 225/40R18 88W 225/40R18 92 235/40R18 91 czyli chyba aż tak bardzo naciągnięte nie powinny byc http://www.alcar.pl/AlcarKonfigurator/produktion_neu/index.php?&site=13&lng=pl&fdi_mod=S21&fdi_key=13557
-
[ALL B6] Pomóżcie w ostatecznej decyzji co do felg
VT kiepski a na żywca penie będzie o niebo lepiej Zawias mam (raczej) standard, więc jak trza będzie to się obniży. Mam tylko nadzieje że to wlezie z szerokością felgi 8,5 i że naciągne oponke 225/40
-
[ALL B6] Pomóżcie w ostatecznej decyzji co do felg
A mi się w ogóle nie widzi opcja, którą zapodał Dibo Dlatego jak się upewnie że fela wejdzie i jakie oponki to kupuje Poniżej link na YouTube i filmik z tymi felami na A4 B7
-
[ALL B6] Pomóżcie w ostatecznej decyzji co do felg
Mały VT, troche kiepski, ale lepsze to niż nic (foto sprzed malowania wiec nie miałczeć) Aha PYTANKO czy ta szerokośc felgi "8,5x18" ET 40 wejdzie na moją furmankie i jakie oponki trza by pod nie brać Myślałem o 225/40/18 bo szerszych raczej nie chce Miło byłoby gdyby jakiś fachowiec się wypowiedział, byłbym bardzo wdzięczny No i piszcie jak to się widzi bo chce coś wreszcie kupić, wiosna za pasem a ja jeżdze na stalówkach
-
[ALL B6] Pomóżcie w ostatecznej decyzji co do felg
Dobra, popatrzyłem poszukałem i wylookałem cóś takiego. http://www.allegro.pl/item572530585_nowosc_tomason_tn6_audi_mercedes_vw_et40_5x112.html Co o nich sądzicie będą lepsze niż Alutec ? Oczywiście rozmiar 18" bo mniejszych nie ma
-
[ALL B5] Które z tych dwóch 16'' na srebrne A4 B5 Avant
Jeżeli masz tylko te co są to zdecydowanie nr 2
-
Spociki w Skierniewicach
wstępnie może być
-
[S4 B7] Zmiana felunku - decyzja podjęta
Jeżeli chcesz pokazać tarcze i zaciski to dobry wybór Ja poleciłbym ewentualnie MAM RS2 Na pewno nie można powiedzieć, że nie mają sportowego wyglądu
-
Spociki w Skierniewicach
14-15 mam wolne od roboty wiec na chwile obecną też się piszę
-
[ALL B6] Pomóżcie w ostatecznej decyzji co do felg
Psia mać. Zdecydowałem się na felgi, dzwonie do jedynego sklepu, który je oferuje, a gość mówi że ma 1 szt. i nawet u głównego dystrybutora na Polskę nie ma ani jednej sztuki Mało tego, nie wiadomo, kiedy będzie dostawa Więc albo coś jeszcze znajdę albo zostają któreś z Alutec'a ps. od razu mówię, że chcę nówki w razie gdyby ktoś proponował fajne używane ori z Allegro
-
[ALL B6] Pomóżcie w ostatecznej decyzji co do felg
Wyniki ankiety na chwile obecną Alutec Storm 3 głosy (13 %), CMS 18 głosów (81 %), Alutec Blade 1 głos (4,5 %) Ok, niech będzie moja strata Pójdę za głosem ludu i wybiorę bramkę nr 2 czyli CMS'y
-
[ALL B6] Pomóżcie w ostatecznej decyzji co do felg
Dibo, Ty już nie mieszaj, bo własnie się zdecydowałem na CMS'y I nie jest zwyczajna, bo od rozmiaru 17" lakier jest a'la chrom
-
[ALL B6] Pomóżcie w ostatecznej decyzji co do felg
dzięki chłopy za pomoc, jeszcze chwila i procenty odwrócą się do góry nogami więc pora na ostateczne porównanie - oczywiście dla mnie bo wy już wybraliście :gwizdanie: Alutec czy CMS CMS na Audi A6, bo na A4 nie mogłem nigdzie znaleźć (ale dobre i to)
-
[ALL B6] Pomóżcie w ostatecznej decyzji co do felg
Jako, że namieszaliści mi w głowie dopuszczam trzecią możliwość, czyli fele Alutec Blade CMS coraz bardziej mi się podoba, szkoda jedynie że nigdzie nie można znaleźć fotek felgi na aucie A poniżej linki do Aukcji obydwu felg Alutec'a, http://allegro.pl/item565873408_alutec_storm_audi_seat_mercedes_vw_7x17_5x112.html http://allegro.pl/item567014778_alutec_blade_audi_seat_mercedes_vw_8x17_5x112.html i jedna z nielicznych fotek gdzie felga jest na A4 aż tak źle chyba nie jest ? no i z 5 metrów nie wygląda jak każda pięcioramienna fela
-
[B7 BKE] Które z tych dwóch ?
Przede wszystkim ceną :> bo róznica może wynieść nawet do tysiąca przy tym samym rozmiarze felgi. Poza tym czytaj ogłoszenie i jeżeli nie ma żadnej nazwy firmy tylko "nowe, polerowane" to znaczy, że plastelina. Jeżeli są firmówki to powinna być nazwa firmy i model felgi, np. MAM 8, AEZ Mita, O-Z Racing MICHELANGELO 10, itd
-
[B7 BKE] Które z tych dwóch ?
Pierwszy wzór miałem u siebie jak kupiłem bryke. Rozmiar 18" ale też wersja "plastelinowa" więc poszły do żyda
-
[ALL B6] Pomóżcie w ostatecznej decyzji co do felg
Rozmiar 17" bo z moim silnikiem nie ma sensu brać 18" A co do Waszych opinii to dzięki za namieszanie w głowie, proporcje się zmieniają Dwójka optycznie również bardzo fajna z tym, że nie jest to chrom no i wzór bardzo często spotykany
-
Multipy czyli własne darmowe mini stronki w necie
Dużym plusem w porównaniu z Multiply jest język polski na tej stronce