Treść opublikowana przez paulo77
-
Spociki w Skierniewicach
Ta można załatwić szybko, jedna lufa, druga, trzecia i kierowca załatwiony A na serio to można coś pomyśleć więc panowie proponuje już rezerwować sobie jakieś fajne koleżanki na "drajwera" Najważniejsze jednak że robi się cieplutko i przyjemnie na dworzu i człowiek może lżej się ubrać (kobiety też )
-
Spociki w Skierniewicach
Coś mi się wydaje, że w takiej sytuacji chyba nie ma sensu spotykać sie jezeli ma być nas 3 czy 4. Może wiec przełożymy integracje na poźniejszy termin, żeby było co najmniej 6 osób a najlepiej wiecej. A termin integracji może ustalimy na następnym spocie, który już za 15 dni
-
Spociki w Skierniewicach
No troche lipa się robi Ja mogę wpaść jak bedzie oczywiscie ktos poza mną. I proponuje zrobic liste chętnych od nowa 1. paulo ktoś jeszcze bedzie ?
-
Spociki w Skierniewicach
misiek, a kiedy ostatecznie musiałbys dac znac znajomej z Metra ile osób ma być ?
-
Spociki w Skierniewicach
Ja jutro będę negocjował z żoną, ale jestem dobrej mysli ps. błogosławieni, którzy nie są żonaci albowiem nie wiedzą jakie mają szczęście
-
Spociki w Skierniewicach
Tommi, ciut wczesniej jest ciąg sklepów, które beda pozamykane i tam może ustawić sie ze 20 aut. Chodzi mi o sklepy i parking przed nimi od skrzyżowania do sklepu motoryzacyjnego Zbudniewka. Aha i przeciez drugi Parkimg jest 20 metrów dalej koło przychodni zdrowia na Kopernika. Tak więc kto chce niech przyjeżdza bo miejsca dla aut nie braknie, co najwyzej trzeba bedzie dojsc zmax 50 metrów.
-
Spociki w Skierniewicach
Spocik w skierkach jest 18.04. i to fakt a w tą sobotę próbujemy umówić się i spotkać się przy
-
Spociki w Skierniewicach
Myślę, że pizzeria Metro to dobry pomysł Bedzie i co wypic i co zjesc. Poza tym lokal jest tak zrobiony, że można usiasc w wiecej osób i nie widac tego z miejsca gdzie są pracownicy. Tylko trzeba byłoby sie juz określic kto będzie żeby zarezerwowac oknkretnie ilość miejsc. A godzina może 18-19 na rozpoczęcie "spot-kania" ?? Komu pasuje termin to niech się wpisuje na liste od pozycji nr 1 jak ostatnio robiliśmy przy liście obecności na spocie.
-
Spociki w Skierniewicach
Może faktycznie lepiej bedzie w lokalu bo z Parkingu to jeszcze nas zwiną za picie w miejscu publicznym
-
Spociki w Skierniewicach
No to teraz niech ktos wymyśli gdzie i kiedy robimy jakies Najlepiej tak żeby jak najwięcej wiary mogło się załapać
-
Spociki w Skierniewicach
Taa, chcemy sprobować ale czy sie uda to inna sprawa, to miałby byc taki większy spocik i dlatego na "neutralnym" terenie. Pisałem że można byłoby go zrobic na początku maja ale może nie ma się co tak spieszyć i jak się zrobi w wakacje to też będzie dobrze a nawet lepiej bo do wakacji spotkamy się na pewno pare razy u nas i lepiej poznamy. Moze przed tym wojewodzkim uda się styknąć u nas przy jakimś piwku czy ognisku to już w ogóle byłobo lux
-
Spociki w Skierniewicach
Z innej beczki. Właśnie wróciłem do chaty po małej gonitwie po mieście za uciekającą A4 B5 w kolorze niebieskim i z grafitowymi felami . Sądząc po znaczku i po tym jak mi odchodziła może to być ta S4 o której wspominał Tommi. Ganiałem ją żeby pogadać z kierowcą i namówić na przyjazd na spocik ale niestety nie udało mi się dać znaku kierowcy co by stanął. Jednak nie poddam się i następnym razem spróbuję go przydybać z tym że musze se chyba naszykowac jakąś line [br]Dopisany: 30 Marzec 2009, 18:09_________________________________________________ Na początku pisałem i myślałem o Parkingu na A2 ale potem pisałem z miskiem na pw i dogadaliśmy się ze w samym Strykowie mogą byc dwie miejscówki. Oto one
-
Spociki w Skierniewicach
skovroon, pisząc o Strykowie mieliśmy na myśli konkretnie miejscowość Stryków a nie Parking gdzieś na A2. misiek_23 wybadał teren (podziekować ) i ponoć jest i miejsca dużo i nie ma ludzi zbytnio. Poza tym z naszymi 18" jazda po Łodzi to ciągłe wyciąganie szyi i wypatrywanie dziur oraz zwalnianie do 10km/h przy przejazdach przez tory tramwajowe. Dla mnie tragedią była jazda Astrą na 14" przez te torowiska ale i tak jechałem dwa razy szybciej niż jakiś koleś A8, która była chyba na 18" No i jak wspomniałem wczesniej do Strykowa każdy musiałby dojechac - Ci z Łodzi równieżwięc nikt nie byłby faworyzowany ani pokrzywdzony [br]Dopisany: 30 Marzec 2009, 13:02_________________________________________________A poniżej ewentualna lokalizacja. http://www.zumi.pl/namapie.html?qt=&loc=Stryk%F3w%2C+Targowa+&Submit=Szukaj&cId=&sId=&x=19&y=12 Jak ktos chce sprawdzic samemu to lepiej widać na zumi.pl niż na google.maps Parking jest również nad Zalewem czy tez inną formą zbiornika na wodę Aha, misiek wspominał coś o pasie asfaltu około 1 km (chyba) za hotelem przy ulicy Warszawskiej, który na mapie jest niedaleko węzła A2 (na zumi.pl jest go widać).
-
Spociki w Skierniewicach
M No to trzeba poruszyć sprawe na pozostałych tematach, czyli łodzkie Tomaszów, Piotrków, Kutno, i sądzę że najlepiej gdzies z początkiem maja co by sprawe dograć na spokojnie (moze weekend majowy) i co by pogoda dopisała
-
F1, Rajdy i Motorsport
Dokładnie. Ja w tym wszystkim widze szanse dla Roberta, ponieważ zarówno kierowcy jak i mechanicy Brawn GP do nieomylnych nie należą i kilka wpadek dziś mieli A Robert jest perfekcjonistą i dodatkowo pokazał że w nowym bolidzie jest bardzo szybki (2-gi najszybszy czas wyścigu )
-
Spociki w Skierniewicach
Oglądaliście dzisiejszy wyscig Pierd.... Vettel Mogło być zwycięstwo gdyby nie ten cieć
-
Co sądzicie o tych felgach (7X16 5X112 RS4 AUDI) ?
Jezeli pytasz o odkształcenia to dobrze bo przy tych felach mozesz sie ich spodziewac. Fele nie są ori ani nawet żadnej znanej firmy wiec z jakością bedzie pewnie kiepsko Radziłbym odpuścić te i jak juz to szukac ori lub jakiejś dobrej firmy AEZ, MAM, itd.
-
Spociki w Skierniewicach
Przejeżdzjąc dziś obok naszego spotowego Parkingu zauważyłem że jest na nim coraz więcej autek. I pewnie im cieplej to bedzie ich tym więcej Dlatego nastepny Spot trzeba będzie chyba przenieść na Rynek. Oczywiście nad Zalewem możemy się spotkać i jak już wszyscy dotrą to wyruszyć kolumną na docelowe miejsce Spotu
-
Spociki w Skierniewicach
Ja niestety kisze w robocie psia mać A kto z was interesuje się F1 ? Ja dużo bardziej interesuje się formułą niż piłką. Jutro o 8.00 startuje GP Australii Wreszcie zaczął się sezon i będzie co oglądać :oklaski:
-
Spociki w Skierniewicach
no to będzie czym zamiataćasfalcik dobre
-
Spociki w Skierniewicach
witam po dwudniowej abstynencji misiek, na Twoim miejscu sprzedałbym autko i kupił drugie z silnikiem 1.8T myślę, że ten silnik po chipowaniu miałby niezłego kopa w B5 [br]Dopisany: 27 Marzec 2009, 15:37_________________________________________________A co tu u nas taka cisza ?? Pisać Pany co u Was. Fury już wypucowane ? Bo wiosna idzie pełną parą i niedługo panny zrzucą futrai zaczną oglądać się za bryczkami
-
[ALL B5] Które felgi - pomóżcie
W rozmiarze 18" są też opony 225/45 czyli tej samej wysokości co w 17" A wygląd wiadomo że dużo lepszy A jak fure oddasz żonie to załóż z powrotem 15"
-
[ALL B7] co myślicie o tych felgach do mojego szaraczka na lato??? UP DATE 27.03
simi, a nie mówiłem :gwizdanie: Jak dla mnie miód, malina
-
[ALL B6] Ciemny chrom do srebrnego avanta
Kombinacja srebrna fura i ciemne fele powinna wypaść nieźle Fela nie jest rewelacja ale na żywo prezentuje się dużo lepiej (oczywiście w większym rozmiarze)
-
Prośba o opinie - czy warto kupić poniższe felgi ?
Ten wzór w 16" widziałem raz na Passacie i powiem szczerze, że są malutkie i optycznie wyglądają na rozmiar mniejsze Kolejna sprawa jak piszą koledzy nie kupuj felg "no name" tylko poszukaj jakiś firmówek, np. Dezent, MAM, AEZ, itp. Lepiej wydac pare stówek więcej od razu niż potem dokładać tyle samo albo i więcej na prostowanie tandety. No i bierz 17" bo 16" w tej chwili to przeciętna fela (czyt. mała).