Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B5] Które felgi - pomóżcie

Które felgi do mego paździocha ???

  1. 1. Które felgi do mego paździocha ???

    • wzór RS6
    • wzór S-line MAM 6
    • MAM MT2
    • DOTZ Daytona Black
    • DOTZ Daytona Silver
    • MRR Design GT! Black 19'
      0

Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Drodzy Koledzy, Koleżanki,

czas zakupić 17' do mojego paździocha i chciałem Was prosić o małą pomoc w wyborze, bo nie mogę się zdecydować.

Generalnie jestem nastawiony na wzór RS6 C5, ale nie wiem czy będę dobrze wyglądały w rozmiarze 17'?

Bardzo podoba mi się DOTZ Black, ale coś czuję że 17' to za mało dla tego wzoru.

Poniżej fotka mojega Szaraka (niezby dobra, ale mam tylko taką z obniżoną zawiechą) - a może ktoś byłby tak miły i zrobił VT z poniższymi fotkami???

Dzięki uprzejmości kolegi Kowi87 dorzuciłem VT - WIELKIE DZIĘKI :notworthy:

Mój Paździoch

nowyzawias1.jpg

wzór RS6 C5

rs6c5.jpgnowyzawias1copy.jpg

w320.png

wzór S-line MAM 6

mam6sline.jpgnowyzawias2copy.jpg

w320.png

MAM MT2

mammt2.jpg

DOTZ Daytona Black

dotzdaytonablack.jpgnowyzawias4copy.jpg

w320.png

DOTZ Daytona Silver

dotzdaytonasilver.jpgnowyzawia3copy.jpg

w320.png

____________________________________________________________________________________________________________________________

Na wtorkowym spocie, dzięki koledzie PIXI moja Audiówka została obuta w fele RS6 C5 17', i tak właśnie wyglądała (niestety zdjęcie z telefonu, więc jakość marna).

31032009313.th.jpg

Z przykrością muszę stwierdzić, że spodziewałem się lepszego efektu ;(

Na B6 PIXIego wyglądają za***iście, a tutaj ... szału nie ma.

No i mam zgryz teraz, bo nie wiem co kupić :chytry:

____________________________________________________________________________________________________________

Dzisiaj nastąpiła kolejna przymiarka.

Tym razem felga MRR Design GT1 Black.

19x8,5

ET 3/5

opona 235/35/19

CIEKAWOSTKA: rozstaw śrub 5x114,3 wszedł na Audiówkowe 5x112 bez żadnych kombinacji (rozwiercane otwory, przywałące śruby itd.)

Teraz fotki (niestety ciemno już było i kiepskie miejsce, więc jakość do kitu, ale wygląd jest zaj...)

19mrrdesignona4006.jpg

19mrrdesignona4007.jpg

19mrrdesignona4010.jpg

19mrrdesignona4011.jpg

19mrrdesignona4012.jpg

Teraz to dopiero mam zgryz :wallbash:

__________________________________________________________________________________________________________________________

Decyzje zapadły. Zamówienie złożone. Zrealizowane. Zamontowane.

A oto efekty - jedno zdjęcie na szybko po montażu. Więcej po weekendzie w wątku o moim A4.

dabfa9452214de29m.jpg

Opublikowano

stawiam na S-line, RS6 będzie słabo wyglądać w tym rozmiarze

Opublikowano

Z tych pokazanych najładniejsze są RS6 C5 i MAM MT2 ale w 17" będą wyglądały ubogo.

Opublikowano

Ja zagłosowałem na RS6. Ostatnio widziałem tą felge na A6 w rozmiarze 17 i całkiem znosnie wyglądała. Optycznie ta felga wydaje sie większa pamiętajcie :naughty:

Opublikowano

ja na s-line

Opublikowano

Witam

Jak dla mnie

miejsce:

1) S-line MAM 6

2) RS6 C5

__________________

Pozdrawiam

Rafał

Opublikowano

Jak dla mnie DOTZ Daytona Black :kox:

Ale dobrze byłoby gdybys zrobił sobie VT i wtedy sam ocenił jak sie fura prezentuje na konkretnych felach

Opublikowano
  • Autor

Jak dla mnie DOTZ Daytona Black :kox:

Ale dobrze byłoby gdybys zrobił sobie VT i wtedy sam ocenił jak sie fura prezentuje na konkretnych felach

No właśnie liczę, że trafi się jakiś maniak VT i strzeli pracę :naughty:, bo u mnie cienko z więdzą na ten temat.

Opublikowano

sline, albo daytona silver :good:

Opublikowano

1

nowyzawias1copy.th.jpg

2

nowyzawias2copy.th.jpg

3

nowyzawia3copy.th.jpg

4

nowyzawias4copy.th.jpg

Za mała fotka do VT :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

Kowi - BIG THANKS :notworthy:

Na fotkach S-line wygląda najlepiej (jak zawsze dobrze).

RS6 całkiem całkiem.

Dotz Silver odpada :thumbdown:

Dotz Black - no właśnie na fotce nie widać efektu, ale i tak 17' chyba by za kiepsko wyglądała.

Opublikowano

stanowczo MAM MT2 tylko przynanajmniej 18ki

Opublikowano

Według mnie RS6 są :good: na twojej A4

Opublikowano

W tym rozmiarze zdecydowanie S-line. Przy 18'' możnaby rozważyć inne.

Opublikowano
  • Autor

18' cali też rozważałem, ale to chyba byłby szok dla mnie (a tym bardziej dla Audiówki) po przejściu z 15' :polew:

Opublikowano

18' cali też rozważałem, ale to chyba byłby szok dla mnie (a tym bardziej dla Audiówki) po przejściu z 15' :polew:

Może tak źle by nie było :tongue4: Ale za to miałbyś większy wybór fajnych wzorów dlatego przemysl to jeszcze raz :wink4:

Opublikowano

18' cali też rozważałem, ale to chyba byłby szok dla mnie (a tym bardziej dla Audiówki) po przejściu z 15' :polew:

Może tak źle by nie było :tongue4: Ale za to miałbyś większy wybór fajnych wzorów dlatego przemysl to jeszcze raz :wink4:

tez doradzam 18 :> 17 cali to ja mam w punto :> i sa w sam raz a to małe auto jest :>

Opublikowano
  • Autor

Przestańce, bo mnie jeszcze namówicie :mysli:

Niestety codziennie pokonuję kiepskie drogi do pracy i obawiam się, że 18 mogłyby już tego nie wytrzymać ... i ja też :no:

Opublikowano

Przestańce, bo mnie jeszcze namówicie :mysli:

Niestety codziennie pokonuję kiepskie drogi do pracy i obawiam się, że 18 mogłyby już tego nie wytrzymać ... i ja też :no:

jak wpadniesz 17-stkom w 10cm dziure to tez nie wytrzyma :>

pociesze cie w nast tyg zakładam 19 :>

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.