Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B6] Jaki fabryczny/sportowy zawias ?


wojtas-audi

Rekomendowane odpowiedzi

Tak jak w temacie, jaki jest seryjny "sportowy" pakiet obnizajacy ? :naughty: Same sprezyny ? O ile wiem obniza o 2cm tak ? Gdzie takie cos mozna znalezc, tylko ASO czy gdzies jeszcze ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ebay.de ... można za dosłownie grosze wyrwać po niewielkim przebiegu.

allegro to raczej rzadziej no i stan mniej wiarygodny (tak uważam).

aa. to nie są tylko sprężyny. Jest też inny amorek (chyba, nie jestem tego jednak w 100% pewien)

Komplet za 150EUR (springi i amorki). Same spręzyny duuużo taniej, komplety też można taniej dostać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wiem, to sprezyny + sztywniejsze amorki. Przy okazji zapytam...

1BE - to -20mm

1BV - to -30mm?

Mam 1BV i nie wiem w koncu o ile nizej auto "siedzi".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam 1BE i też nigdzie nie znalazłem jak to do końca jest... ale z chęcią bym się dowiedział ;)

a ogólnie to dobrze się jeździ i polecam :a4fan: :th:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1BE to bankowo i -20mm. 1BV wydaje sie byc twardsze i nizsze...

Orientuje sie ktos, czy 1BV to nie przypadkiem to samo co w S4 B6? Ja w briefie mam wstukane A4/S4 i to chyba jedyne wytlumaczenie tego faktu :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W briefie mam wbite 1BE a auto siedzi bardzo nisko, znacznie więcej niż standartowe 20mm

Tutaj jest o tym trochę info http://www.a4-klub.pl/smf/index.php/topic,7582.0/all.html[br]Dopisany: 03 Styczeń 2008, 19:45 _________________________________________________

1BE to bankowo i -20mm. 1BV wydaje sie byc twardsze i nizsze...

Orientuje sie ktos, czy 1BV to nie przypadkiem to samo co w S4 B6? Ja w briefie mam wstukane A4/S4 i to chyba jedyne wytlumaczenie tego faktu :mysli:

Też mam w briefie A4/S4 ale kod zawieszenia 1BE. Natomiast zawieszenie jest najpewniej to samo co w S4. I bądź tu mądry

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cholera wie jak to jest... moze sline'y mialy wbite w briefie A4/S4 jako, ze jest to quazi sportowa wersja A4?

A u Ciebie ktos dodatkowo jeszcze bardziej obnizyl auto...

Tylko tak mozna to wytlumaczyc. Na oko moje auto siedzi mniej wiecej tak nisko jak Twoje, w wolnej chwili porownam na spocie warszawskim moje 1BV i 1BE lukasza-r.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Panowie, widze że jesteście w temacie, więc zapytam przy okazji, na lato założę do swojej :audi: 17" i zastanawiam się ile ja obniżyć żeby nie wygladała jak allroad :wink4: a jednocześnie żeby jeździło się w miarę komfortowo.

Flyer twoja wyglada lux, jak sie jeździ ?

Ogólnie będę wdzięczny za każde info.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jezdzi sie tak, jak mozna sie domyslac...

W trasie, na przyzwoitym asfalcie jest przyjemnie - na komfort nie moge narzekac. W miescie przy stanie drog taki jaki mamy - roznie bywa... Na kiepskich drogach lokalnych - jest raczej slabo.

Jesli chodzi o parkowanie/podjazdy pod krawezniki - jest wybitnie dobrze (Golf4 na seryjnym zawiasie byl 100x gorszy pod tym wzgledem). Zjezdzajac z wysokiego kraweznika nigdy jeszcze nie zahaczylem np. przednim zderzakiem, czy tylnim... Parkowanie przed nimi tez w 99% udaje sie.

Przejazdy przez spiacych policjantow z kolcami na parkingach strzezonych - z tym jest roznie. Na oponach o profilu 45 trzeba sie nauczyc, bo uderza sie podwoziem. Jak zalozylem zimowki 225/50 - jest luz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

verus, mi Twoje wyglada na jeszcze z 10mm nizsze, ale moze to tylko zludzenie... pomierze przy okazji te odleglosci, ktore Wy podaliscie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na fotkach sa letnie gumy. Amorkow i sprezyn nie sprawdzalem, ale moge tam zajrzec, bo niedlugo zmiana oleju i filtrow...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Versus, korespondowaliśmy prywatnie kiedyś na ten temat. Moje odległości od ziemi w punktach, które podałeś są dokładnie takie same. A zawieszenie Weitec obniżone o 30mm w stosunku do standardowego. Opony: 225/45/17

IMG_0893.jpg?imgmax=720

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podjechałem nawet specjalnie na spocik w KRK aby porównać z autkiem cubera, które jest faktycznie -20mm. Jak stanąłem obok to na oko wyglądało, że moja siedzi dużo niżej niż 10mm. Dlatego pomyślałem, że mam - 40/50mm.

Ale jak jest jak mówisz to tylko dobrze, nie ma jeszcze dramatu chociaż uważać trzeba dosyć często.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...