Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B6] Jaki fabryczny/sportowy zawias ?


wojtas-audi

Rekomendowane odpowiedzi

Swoja droga... malik masz dziwny rozmiar opon :cool:

Hehe, rzeczywiście, już poprawione :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podjechałem nawet specjalnie na spocik w KRK aby porównać z autkiem cubera, które jest faktycznie -20mm. Jak stanąłem obok to na oko wyglądało, że moja siedzi dużo niżej niż 10mm. Dlatego pomyślałem, że mam - 40/50mm.

Tutaj podobno bylo -40 + felga 18". Podejrzewam, ze jakby do mnie, czy do verusa zalozyc 18", to efekt bylby dokladnie ten sam.

audi4.jpg

Pamietam ta B6 z allegro, a nowy wlasciciel udziela sie czasem na forum... No i zmienil zawieche zostawiac podpis "sprzedam sprezyny obnizajace -40mm APEX" :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamietam ta B6 z allegro, a nowy wlasciciel udziela sie czasem na forum... No i zmienil zawieche zostawiac podpis "sprzedam sprezyny obnizajace -40mm APEX"

Po przesiadce na na takie coś można doznać szoku. Ja na początku też od razu zamierzałem zmieniać na wyższe. Dwa razy pogruchotałem osłone, oberwałem spoiler, a na każdym progu, krawężniku dobijałem do dna. Dopiero po pół roku nauczyłem się jeździć po tych zasranych drogach. No i plus jest taki w PL, że trzeba jeździć powoli na sportowym zawieszeniu :kox: Gdybym często nie jeździł w długie trasy na zachód nie miałbym gdzie tego docenić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na http://www.nowe.mojeauto.pl/index_2.php?klasa=Klasa+%B6rednia&marka=Audi&model=A4&nadwozie=4+dr.&rodzaj=Osobowy&wersja=3.2+FSI+255+KM+6-bieg.+Quattro+Tiptronic znalazłem:

[1BV/FC1] zawieszenie sportowe S line; obniżone o 20 mm i wzmocnione, możliwość zamówienia niezależnie od pakietu S line

ale mogli się pomylić...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Well.. nie traktowalbym tego jako wiarygodnej informacji, poza tym to B7.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc

Sory, że odkopuje stary temat, ale nie chcialem zakladac nowe o tej samej tematyce.

Otóż znajomy ma Audi a4 AWX avant + 235/35r19.

Autko stoi wysoko i chce je zglebic o jakie -30mm, co polecacie zeby nic nie obcieralo ?? z tego co sie widzialem to chyba Weitec-a czy tak ?

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko... odświeżające temat :)

Zamierzam na wiosne pod fele 18tki zakupic gdzies springi -20mm najlepiej jakby to bylo od s-line'a... bo zreszta chyba innej firmy -20 bedzie ciezko znalesc.. ale do rzeczy: Co mam wpisac w Ebayu niemieckim zeby znalesc jakies sprezynki o ktorych linijke wczesniej napisalem?? oczywiscie rozwazam glownie kupno dorych uzywiek.. wczoraj dzwonilem do ASO i mi zawolali od sztuki 263 zl na przod a 262zl na tyl..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

# Auto & Motorrad: Teile >

# Auto-Tuning & -Styling >

# Fahrwerke >

# Tieferlegungsfedern >

# Audi >

# Suchergebnisse

w takiej kolejnosci kategori na ebay.de dojdziesz do sprezyn Audi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mam pytanko oriętujecie sie czy zawieszenie z A4 B7 sedan podejdzie do A4 B6 avant

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako, że po niemieckiemu nie kumam ani słowa prosze o małą pomoc.

Jakoś znalazłem na eBay.de komplet amortyzatory+sprężyny (interesują mnie -20mm, lub -35mm) ale wszystko nowe a gdzie szukac używek :mysli:

[br]Dopisany: 16 Kwiecień 2009, 21:39_________________________________________________Znalazłem na Allegro takie sprężynki

http://moto.allegro.pl/item607841191_sprezyny_progresywne_30mm_audi_a4_01_07_sedan.html

Co o nich sądzicie :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako, że po niemieckiemu nie kumam ani słowa prosze o małą pomoc.

Jakoś znalazłem na eBay.de komplet amortyzatory+sprężyny (interesują mnie -20mm, lub -35mm) ale wszystko nowe a gdzie szukac używek :mysli:

[br]Dopisany: 16 Kwiecień 2009, 21:39_________________________________________________Znalazłem na Allegro takie sprężynki

http://moto.allegro.pl/item607841191_sprezyny_progresywne_30mm_audi_a4_01_07_sedan.html

Co o nich sądzicie :mysli:

z tego co mi wiadomo ta firma za bardzo nie góruje jesli chdozi o springi.. wejdz na weitec.pl tam sa bodajze za 800 caly komplecik do b6.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witajcie ! powiedzcie mi czy jesli bede chcial obnizyc auto majac felgi 17'' (rozmiar opon 225/45/r17) audi a4 sedan 1.9tdi, to obnizajac furke tył +przód wklada sie same nowe springi czy amory tez musza byc razem z nimi wymienione (planuje tak o -30 obnizyc, sadze ze juz bedzie fajnie wygladac) oraz czy lepiej kupic ori od np s-line zawieszenie te 1BE czy z jakiejs innej firmy np tej WEITEC (ktos z was wymienial na zawieche tej firmy, wogole to jedna z lepszych firm ?) teraz bylem na stronce weitec i tam za komplet (przód +tył -- springi + amory trzeba dac niecale 2tys) ktos wie z was ile trzeba by dac jesli bym chcial wymienic na zawieche ori w ASO (ktos tam wymienial z was)?? (ponoc same springi tył+przód to 1000zł?? a do tego amory ;/ wiec chyba tez ponad 2tys wyjdzie) piszcie co polecacie i jak najlepiej obnizyc. pozdrówki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i jak paulo77 coś już wybrałeś? ja też się zastanawiam nad wrzuceniem springów -30/-30mm i nie wiem co wybrać. Daj znać jak się na coś zdecydujesz

tommylee, mi udało się wyrwać komplet zawieszenia H&R na Allegro (amortyz+sprężyny)

zakładam w przyszłym tygodniu, to się zobaczy jak będzie :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...