Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AVF] The dark side edition (LED) + FMIC juz pracuje

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

przedstawiam moj projekt > opisane poniżej są tylko poczynione modyfikacje > wszystko pozostałe to seria

AUDIO:

- jednostka strerująca Clarion

- okablowanie: zasilanie > dietz, sygnałówki > klotz la grande z wtykami Neutrik

- zestaw 2-drożny Vifa w przednich drzwiach wygłuszonych matami (na zwrotnicach Blaupunkt Velocity)

- skrzynka BR na 8" Intertechnik'u MDS08

- piecyk Phoenix Gold ze sterowaniem poziomu subwoofera z kabiny

ŚRODEK:

- dekory w kolorze białym

- gałka s-line

- kierownica + poducha od TT

BODY & SUSPENSION:

- szybki lekko przyciemnione

- zderzak przedni Caractere

- xenon w halogenach

- lampy bixenon malowane w środku na czarny połysk/mat + postojówki LED robione na wzór dziennych z nowego S6 + światła dzienne robione na

wzór nowego A8/S8. Postojówki włączane głównym włącznikiem (tak jak normalne postojówki), dzienne posiadają osobny niezależny włącznik tak, żeby nie jeździć na wszystkim jednoczesnie oświetlonym jak choinka :)

- grill S4 malowany w kolorze nadwozia

- lampy tył przyciemnione częściowo

- felgi 18" ATS DTC (niecałe 9,85kg) > wkrótce nowe fotki

- spężyny przód -30mm, tył ori s-line -20mm

- amory przód i tył Bilstein B6 Sport

- hamulce przód: zacisk od S4 B6 w kolorze pomarańcz Lamborghini + tarcza 320mm

- przedni i tylny stabilizator od RS4 B7

- klakson pneumatyczny oparty na 2 kompresorach + butla 15l + 10 trąb:

dorzucam linka z demo jak to trąbi (dystans około 2km w linii prostej <z bliska sensu niema nagrywac bo mikrofon nie wytzrymuje>, samochodu nie

widac :) ale dla ciekawych stoii on mniej wiecej w miejscu przeciecia przekatnych ekranu):

- wszystkie pomarańczowe "migaczówki" wymienione na białe

- program by CompSport: 176KM, 376Nm

- custom stealth FMIC juz pracuje :evil:

WKRÓTCE:

- LEDy wkomponowane w lampy tylne...w fazie testów

ZDJĘCIA:

wnęrze:

cimg0039nd6.th.jpg

postojówki:

cimg0079pm2.th.jpg

dzienne:

cimg9967it4.th.jpg

reszta:

cimg9883gw4.th.jpg

cimg9885ka4.th.jpg

cimg9886je3.th.jpg

cimg9908ni6.th.jpg

cimg9929mm8.th.jpg

cimg9933ou5.th.jpg

cimg9941ga5.th.jpg

cimg9944ey9.th.jpg

cimg9993iw9.th.jpg

cimg9998na5.th.jpg

FMIC on board:

cimg0647t.jpg

cimg0648e.jpg

sesja zimowa :evil:

20090214192.jpg

<br>życzę udanego oglądania i komentowania

Opublikowano

najlepsza jest trąbka :decayed:

Opublikowano

jest fura, nie ma co! tylko przybliżyłbym ją do ziemi z 20-30 mm i byłby pełen :kox: poza tym gratulacje, jedna z ładniejszych B6 jakie widziałem (i chyba najładniejsza...)

Opublikowano
  • Autor

jest fura, nie ma co! tylko przybliżyłbym ją do ziemi z 20-30 mm i byłby pełen :kox: poza tym gratulacje, jedna z ładniejszych B6 jakie widziałem (i chyba najładniejsza...)

gdyby nasze p... drogi na to pozwalaly to wierz mi lub nie ale juz dawno byłyby buciki 19" i zawieszka-45mm

ale realia sa inne :(

Opublikowano

guardian dla mnie :kox: z wygladu..

Ogol troszke psuje ten pasek LED w relfektorach.. Dzienne a'la S8 o wiele lepiej wygladaja.. :good:

Jedno, albo drugie. Oba - to za duzo..

Z zewnatrz jedno z najladniejszych B6 na forum.. :)

Co do tylnych lamp:

led7ri1.jpg

led8cq7.jpg

Moze takie cos.. :mysli:

Opublikowano
  • Autor

guardian dla mnie :kox: z wygladu..

Ogol troszke psuje ten pasek LED w relfektorach.. Dzienne a'la S8 o wiele lepiej wygladaja.. :good:

Jedno, albo drugie. Oba - to za duzo..

Z zewnatrz jedno z najladniejszych B6 na forum.. :)

Co do tylnych lamp:

led7ri1.jpg

led8cq7.jpg

Moze takie cos.. :mysli:

1. jak chodzi o paski to zapomnialem dodac ze nie jezdze normalnie na tych i tych / mam do tego osobne wlaczniki tak ze choinki nie robie >jak dzienne to tylko dzienne a jak postojowki to z xenonkiem w parze

2. co do diod w tyle to nie chce kupowac gotowca tylko cos sam wyrezac zeby bylo...hmmm inne niz wszyscy maja...takie zboczenie :)

Opublikowano

Te diody sa inne, poniewaz sa przyciemnione.. :decayed::wink4:

Opublikowano
  • Autor

Te diody sa inne, poniewaz sa przyciemnione.. :decayed::wink4:

no cos w tym jest ale..skoro Ty je juz masz to ja nie mogę > taki prosty rachunek

pozdrawiam

Opublikowano

Nie mam.. :naughty:

Ale rozumiem :notworthy:

Opublikowano

Guardian furka :kox: i ta trąbka :naughty: miażdży ....

fotki mogles wstawic nie jako linki :cool1:

furka na żywo wygląda super :good:

Opublikowano

trzeba przyznać, że taka inna :naughty: co nie znaczy, że nieładna :good: tylko te diody mi nie pasują do B6... :mysli:

Opublikowano

guardian jeslio to nie tajemnica to napisz szezej jak sa zrobione te lampy z paskiem led w srodku i co wsadziles w miejsce odblysnikow drogowych bo ciekawie to wyglada

moglbys nagrac dzwiek tej trabki co to warte :tongue4:

chcialbym miec w aucie taki klakson jak pewien 350 z na you tube-z amerykanskiej lokomotywy :kox:

Opublikowano

No fakt inna :naughty::kox: Felgi średnio mi sie podobają ..ale reszta jest fajna :good:

Światła dzienne sa zawaliste .. :shocked:

Opublikowano

Auto sliczne, tylko felgi mi nie leza.

Zderzak idealny do duzego FMICa :kox:

No i brak skorki :naughty:

Opublikowano

Furka świetna :good:, car-audio mnie rozwaliło, osobiście zostawiłbym poprzednią felgę (RS4).

Guardian nagraj trąbkę i wrzuć na youtube'a :evil:

Opublikowano

Furka super a swiatła rozwalają :kox:

Opublikowano

Bardzo fajna a4, rzeczywiscie jedna z najladniejszych na forum, kozacko wygladaja te polaczenia malych wstawek pomaranczowych z czarnym lakierem :kox: jeszcze jak by tylne zaciski byly takie pomaranczowe i wydech jakos ladnie wyciagniety to juz w ogole poezja jak dla mnie... Ale wrazenie :good:

Opublikowano

kox z tyłu bym zrobił 2 rurkę i zderzak jak w 1.8T i tyle wszystko jest ok.

Opublikowano

ładna furka guardian, ładnie i bez przesady zmodyfikowana :good:

Opublikowano

Stary fura mega wypasiona światła masakra !! :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.