Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AVF] The dark side edition (LED) + FMIC juz pracuje

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

sorry Panowie - walnalem sie w pisaniu...oczywiscie na lato :)))

zima = 16 rulezzz w moim przypadku

Opublikowano

guardian gdzie można takie lampy przednie z LED kupić ?

Opublikowano
  • Autor

nie komprende :)

ze jakie jest pytanie?

Opublikowano

guardian gdzie można takie lampy przednie z LED kupić ?

:naughty:

Opublikowano

Super furka. Dołączam sie do pytania o przednie światła :kox:

Opublikowano

guardian gdzie można takie lampy przednie z LED kupić ?

:naughty:

Nigdzie...

Opublikowano
  • Autor

guardian gdzie można takie lampy przednie z LED kupić ?

:naughty:

Nigdzie...

Flyer..masz chlopie racje niestety :)

jak ktoś ładnie zapłaci to mogę wykonać

Opublikowano

Piękna sztuka tylko jak dla mnie już za dużo "face modifications". Zaczyna wyglądać już troszkę sztucznie twoja niunia

Opublikowano
  • Autor

Piękna sztuka tylko jak dla mnie już za dużo "face modifications". Zaczyna wyglądać już troszkę sztucznie twoja niunia

co masz na mysli konkretnie?

Opublikowano

tzn. wiesz... każdy ma swój gust. Ja akurat nie jestem zwolennikiem wstawiania bajerów z nowszej audi, kombinowania z lampami, zderzakami itd. Audi są na tyle piękne, że wkładanie aż tylu bajerów zaczyna z nich robić "plastikowe". Mam kilku kolesi co robią sobie samochody i do pewnego czasu wyglądały ok, ale w pewnym momencie niektórzy zaczęli już z braku pomysłów robić z nie jeżdzące choinki. Moim zdaniem grunt to wyczuć ten odpowiedni moment między smakiem a przesadzeniem. Dlatego napisałem, że w/g mnie jest troszkę tego za dużo. Nie traktuj tego jako obrazę bo nie mam tego na celu, po prostu w/g mnie troszkę zaczyna już sztucznie wyglądać

Opublikowano
  • Autor

w pelni podzielam twoja opinie - wiem ze sa pewne granice ktore latwo przekroczyc

w sumie - jak dla mnie - w tym samochodzie jedynie lampy przednie sa czyms do czego mozna sie przyczepic. Jednak wyglada na to iz zdecydowanej wiekszosci (potwierdzone nakilku forach) te lampki przypadlu do gustu jako rozwiazanie niekonwencjonalne

W nowym sezonie musza pojawic sie tez nowe felgi - wciaz kombinuje co wloze - kilka typow juz jest...czekam teraz na dobra okazje zimowa

Opublikowano

Coś pięknego!!

Gratuluje!

  • 5 miesięcy temu...
Opublikowano

a ile miejsca w bagażniku ci zostalo po wlozeniu butli i kompresora???? :slina:

Opublikowano

Sliczne autko :decayed:

Z Tymi trabami to dowaliles :polew:

I te fele :good:

Ciekawe te lampidla masz :>[br]Dopisany: 05 Kwiecień 2009, 01:54_________________________________________________Prawie jak.... Pospieszny :polew:[br]Dopisany: 05 Kwiecień 2009, 01:55_________________________________________________

Opublikowano

a skąd wzieles ten przedni zderzak?? gdzie taki można zakupi??[br]Dopisany: 09 Kwiecień 2009, 10:47_________________________________________________????????????????

Opublikowano
  • Autor

zderzak = allegro

jest to produkt z bodykitu Caractere

A tak nawiasem mowiac to wkrotce moze pojawic sie maly update zwiazany z montazem czarnego FMIC'a i projektem tylnych lamp LED

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.