Treść opublikowana przez SerRoberto
-
Gdzie ubezpieczenie ?
Ja wczoraj otrzymałem informacje odnośnie przedłużenia ubezpieczenia na kolejny rok w AVIVA ale ta cena jest trochę zaporowa 2875zł za pełny pakiet. Dzwoniłem do PZU wycenili mi pełny pakiet na 2100zł a AXA wyceniła mi na 1300zł ale boli mnie to iż przeprowadzają naprawy na zamiennikach Sam nie mam pojęcia na co się zdecydować skoro są takie rozbieżności cenowe.
-
[B6 AWX] Układ wspomagania wyje podczas skręcania zapalenie kontrolki ABS i ESP
Raczej nie nasila się cały czas jest takie same buczenie.....[br]Dopisany: 01 Styczeń 2010, 09:43_________________________________________________Czyszczenie zbiornika z płynem do wspomagania pomogło. Według informacji co otrzymałem od mechanika na sitku znajdował się osad który blokował dozowanie prawidłowej ilości płynu. SAMOCHODZIK NAPRAWIONY :> :>
-
[B6 AWX] Układ wspomagania wyje podczas skręcania zapalenie kontrolki ABS i ESP
To w takim razie dalej szukamy przyczyny. Poniżej pozwoliłem sobie zamieścić plik z odgłosami buczenia podczas skręcania nagrany w garażu: http://eupload.pl/files/IEB5IQLD/Buczenie.wav Jakość pliku nie powala na kolana ale może nakreśli nam chociaż obraz.
-
[B6 AWX] Układ wspomagania wyje podczas skręcania zapalenie kontrolki ABS i ESP
Dzięki wielkie :-) Tylko nie znalazłem tego użytkownika
-
[B6 AWX] Układ wspomagania wyje podczas skręcania zapalenie kontrolki ABS i ESP
Płyn był sprawdzany i przy okazji zakładaniu nowej pompy wymieniany. Jutro robię wydruk wymiany sprzęgiełka z alternatora i pędzę do mechanika zobaczymy co powie.
-
[B6 AWX] Układ wspomagania wyje podczas skręcania zapalenie kontrolki ABS i ESP
Tak można to porówna do buczenia (ale niezbyt piskliwego). Te śmieszne buczenie występuje przy skręcaniu i gdy jedziemy powoli samochodem tak do 15tyś obrotów. Pompa była kupiona nowa nie żadna po reperacji więc według mnie też powinna być ok. W poniedziałek podsunę mechanikowi sprawdzenia sprzęgiełka alternatora nie zaszkodzi sprawdzić...
-
[B6 AWX] Układ wspomagania wyje podczas skręcania zapalenie kontrolki ABS i ESP
VAG nie wykazał żadnych błędów :-( Dziś wymieniłem u mechanika pompę z wspomagania i wszystko by było OK lecz temat powrócił gdy samochód się rozgrzał (znów wycie przy pracy kierownicy - skręcanie). Zawitałem znów u swojego mechanika i powiedział że innej przyczyny nie widzi jak tylko problem z pompą. Poradził mi abym pojeździł samochodem do poniedziałku w celu popracowania pompy a następnie odstawił mu samochód a on dokona wymiany pompy na nową a obecną będzie reklamował w hurtowni. Macie jakiś pomysł ???
-
[B6 AWX] Układ wspomagania wyje podczas skręcania zapalenie kontrolki ABS i ESP
Witam. Podczas jazdy zauważyłem w swojej A4 jakieś dziwne wycie podczas skręcania. Po chwili na konsoli wyświetlacza zapaliła mi się dioda ABS i ESP. Po zjechaniu na stację i wyłączeniu samochodu i ponownym włączeniu diody znikły ale nie na długo.... Sprawdzałem zbiornik z płynem do wspomagania ale tam wszystko było ok. Podjechałem do mechanika a on stwierdził że prawdopodobnie będzie pompa do wymiany lub jakiś zaworek. Sytuacja jest o tyle dziwna iż dziś byłem na przejażdżce i wszystko ustało.... Jak jest wasza opinia na ten temat ??? Jeśli to pompa czy możecie mi powiedzieć jaką pompę najlepiej kupić ??? Z GÓRY DZIĘKUJĘ ZA POMOC >>> ZDROWYCH I WESOŁYCH ŚWIĄT DLA WSZYSTKICH UŻYTKOWNIKÓW FORUM<<< Czy ktoś z was ma jakiś pomysł ??? [br]Dopisany: 24 Grudzień 2009, 15:58_________________________________________________Dziś po przejażdżce "wycie" przy skręcaniu nie objawiało się, niepokoi mnie to iż dalej nie znam konkretnej przyczyny a na jutro jestem umówiony z mechanikiem na wymianę pompy
-
GARMIN 760 v TomTom 920 v NOKIA 330 co sądzicie o tych nawigacjach ?
Jednak GARMIN :> i jestem okropnie zadowolony :>
-
[B6 AWX] Regeneracja felg stalowych
Witam. Tak jak w temacie przymierzam sie do regeneracyj felg stalowych..... Ale mam pytanko, jaka farbę zastosować do pomalowania felg stalowych aby zabezpieczyć je przed rdzą ??? CZEKAM NA WASZE PORADY
-
Dobrzy chiptunerzy
Czy ktoś może polecić dobra firmę na górnym śląsku która zajmuje się CHIP TUNINGIEM ??? DZIĘKI ZA INFORMACJE
-
[B6 AWX] Czy jest możliwośc podłączenia subwoofer do orginalnego zestawu ???
Witam. Tak jak w temacie czy jest możliwość podłączenia subwoofer pod seryjny zestaw w A4 B6[AWX] ??? Może ktoś z was już z tym praktykował ??? POZDROWIONKA DLA FORUMOWICZÓW
-
[B6 AWX] Jakie świece żarowe polecacie ?
Witam. Chciałem się dowiedzieć jakie świece polecacie aby zastosować w 1,9TDI [AWX] ??? Z góry dziękuję za informacje.
-
[ALL] PDA - jaki wybrać?
A ja polecam AUSA A696 dla mnie rewelacja :0
-
Projektowanie LOGA FIRMOWEGO i kompletny brak wiedzy co do CorelDraw
Chciałem zaprojektować sobie logo firmowe ale problem jest w tym iż mam kompletny brak wiedzy na temat CorelDrawa... Czy macie może jakieś materiały pomocnicze w PDFie lub TRAILERY które by były przydatne w szybkiej edukacji ??? Bardzo będę wdzięczny bo narzazie jestem w dołku a agencja reklamowa jest kosztowna więc pozostaje mi edukacja..... Z GÓRY DZIĘKUJĘ ZA WASZĄ POMOC
-
Jaka marka produktów do pielęgancji samochodu jest przez was uznawana ???
MEQUIAR'S jest sprawdzony dla mnie też :> ale chciałbym się dowiedzieć co reszta użytkowników preferuje i poleca ???
-
Jaka marka produktów do pielęgancji samochodu jest przez was uznawana ???
Witam. Tak jak w temacie chciałbym się dowiedzieć jaka MARKA KOSMETYKÓW do pielęgnacji samochodu jest przez was ceniona i polecana ??? Czy pierwszą rzeczą jaką sie kierujecie jest CENA CZY JAKOŚĆ PRODUKTU ??? Z GÓRY DZIĘKI ZA WSZYSTKIE WASZE INFORMACJE
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Ja i mój brat ze swoimi A4 postaramy się przybyć i chętnie wszytskich poznamy :>
-
Jakie żarówki postojowe polecacie..... ???
Jeszcze chciałbym sie dowiedzieć jaki to jest model tych żarówek stosowanych w migaczach A4 [b6] WY21W czy PY21W ??? Kolega powyżej mi podał linka do tematu ale tam nie dopatrzyłem sie jaki model jest stosowany w migaczach
-
Jakie żarówki postojowe polecacie..... ???
A możecie mi powiedzieć jaki model żarówek jest zastosowany dla migaczy ???
-
Jakie żarówki postojowe polecacie..... ???
Witam. Ostatnio założyłem zestaw xenonów o barwie 6000k, zestaw super świeci ale żarówki postojowe gryzą się z xenonami (chodzi o efekt i barwę światła). Czy możecie polecić jakieś sprawdzone żaróweczki które dają super efekt ??? Do pewności chciałbym sie dowiedzieć czy w A4 [b6] zastosowane są standardowe W5W ??? A może by tak migacze też zmienić na jakieś ciekawsze żarówki z super efektem ??? Jakie są stosowane żarówki do migaczy ??? DZIĘKI I POZDROWIENIA DLA WSZYSTKICH FORUMOWICZÓW
-
FACELIFTING kokpitu (plastiku) w PEUGEOT 307....
Właśnie nie wiem co by było najrozsądniejszym rozwianiem....., w salonie za nową deskę zaśpiewali 5000zł co wydaje sie szaleństwem Poprzedni właściciel próbował to tuszować cos w stylu czernidła itd. ale po jakimś czasie to zeszło... :(
-
Odkrywamy nieznane piwa
A ja POLECAM PIWA Z BROWARY CIECHAN !!! http://www.ciechan.com.pl/p.php?po=produkty Rewelacyjne a najbardziej podchodzi mi WYBORNE I MIODOWE.
-
FACELIFTING kokpitu (plastiku) w PEUGEOT 307....
Witam. Znajomy zakupił PEUGEOTA 307, ale jest jeden problem który go drażni... a mianowicie poprzedni właściciel za bardzo nie dbał o kokpit (plastik). Na kokpicie widać głębokie rysy aż przebija do jasnego koloru , czy istnieje jakis środek aby móc uporac się z tym problemem ??? A mianowicie aby kokpit nabrał swojego czarnego koloru. A może macie jakiś pomysł jak to usunąć ???
-
Jak załozyć własna firmę gdy pracuję na pełnym etacie ???
Czy możecie mi powiedzieć jakie są kolejne etapy ZAŁATWIANIA FORMALNOŚCI (oraz jakie druki potrzebuje złożyć) ??? Sorki za mnóstwo pytań ale niestety w kwestii tego tematu jestem mało doinformowany :(