-
Spoty Puławskie
ja sie wybieram
-
Spoty Puławskie
Panowie jak chcecie jakieś części po hurtowych cenach dawać znać do sprawdzenia od reki jak jestem online oferta IC, Fota i kilka innych hurtowni...
-
Spoty Puławskie
A no trochę czasu zleciało, człowiek zaganiany całe życie :/ co tam slychowac ?? jakies cos w LPU sie szykuje zlot ?
-
Spoty Puławskie
Siemanko chopacy
-
Spoty Puławskie
nie wiem ciezko powiedziec :/ zarobiony jestem
-
Spoty Puławskie
pozmieniało się, nie mogę sie połapać co i jak :/ kiedy jest spot ?
- Spoty Puławskie
-
MCE 09 Moduł Centralnej Elektryki lusterko włącznik świateł czujnik światła Coming Leaving Home w Audi A4 B6 i B7
Wsjo jasne a orientuje się ktoś ile ma być kabelków w wiązce do lusterka fotochrom ? <mam ściągnięty boczek wiec szybko zerknę>
-
MCE 09 Moduł Centralnej Elektryki lusterko włącznik świateł czujnik światła Coming Leaving Home w Audi A4 B6 i B7
Wydaje mi się zbędne montowanie przełącznika AUTO mając fabryczny DRL wiec chyba nie jest konieczne jego montowanie Czyli wiązka lusterek zewnętrznych jest "uniwersalna" i nie ulega modyfikacjom ? Lusterko chciałbym czarne tak pod kolor podsufitki, może coś się jeszcze znajdzie
-
MCE 09 Moduł Centralnej Elektryki lusterko włącznik świateł czujnik światła Coming Leaving Home w Audi A4 B6 i B7
Panowie tak sobie czytam i czytam... I mam pytanko może "błahe"ale! Jeśli mam w swoim B7 fabrycznie zamontowany Bi-ksenon i funkcje DLR to do zamontowania funkcji CLH + fotochromatyczne lusterka zewnętrzne będę potrzebował : - lusterko wsteczne z czujnikiem światła i fotochromem + wiązka do lusterka - włącznika 8E1 919 094 D 5PR - włącznik DLR i CLH - w lusterkach zewnętrznych wymieniamy tylko szkła czy będzie niezbędna wymiana całej wiązki (w środku lusterka) - odpowiednie kodowanie - to na bank - jeśli coś mi umknęło proszę o uzupełnienie Czy to lusterko będzie odpowiednie do B7??? ---> http://allegro.pl/lusterko-wewnetrzne-wsteczne-audi-a4-b8-a5-radom-i2075090863.html
-
Spoty Puławskie
ja przyjade
-
Spoty Puławskie
lata... i włosy leca
-
Spoty Puławskie
o ile dobrze pamiętam coś tam na głowie zawsze miałeś
-
Spoty Puławskie
Jaki ja siweżak - wypraszam sobie no to jako 5go zapisacmnie prosze hmmm... ciekawe czy ja was poznam
-
Spoty Puławskie
Panowie kto się wybiera na serducho ?
..::chudy::..
Pasjonat
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta