Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

audia4s4

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez audia4s4

  1. Skazany pewnie wyrok odsiaduje :polew:
  2. A ja bym nic nie zmieniał, podoba mi sie tak jak jest Kokaina to oczywiście A4 ?
  3. Aha, to porównaj cenowo dowolną ofertę z tym, co choćby jest na Allegro (włączając koszt przesyłki)... Taka duża różnica?
  4. Po AGD to chyba dobrym rozwiązaniem będzie sklep ,,Nie dla idiotów''
  5. W Konine (30km odemnie) dostali nawet fajną oktawkę RS
  6. Ja też mam taki syfek tylko troche mniejszy. Mam 180tys ori i nic sie dzieje auto nie puszcza chmurek z tyłu ciągnie wszystko OK
  7. Jak każdemu TDI wygolisz ognia to troche tam czarnego syfu poleci
  8. audia4s4 odpowiedział(a) na TOM3K temat w Europa i świat
    Na Banie 2ce , na jakims parkingu
  9. To co we Wrocku nie ma centr handlowych? Komuna się już dawno skończyła i szał na zakupy w Niemcach To jedz do Poznania do M1,Poznan-Plaza,itp
  10. Nasze tylko do wypadów poza miasto, żeby udać sie w pościg za sarną,dzikiem i inną leśną zwierzyną
  11. Co wy gadacie fajne wózki
  12. Adek mogłes do zdjec chociaż jakies kołpaki założyć ładne mody sie szykują
  13. I na forum matiza w dziale ,,Street Kille'' Objechałam 10 aut w tym jedno Audi A4, dodam ze było to jeszcze pod górkę a mój Maciek nic nie wymiękał
  14. Taka sama jak moja, bardzo ładna
  15. A tam przypadkiem nie ma przycisku ECON ?
  16. Heh.. A może ona Ciebie nie objachała tylko ty ją obleciałes
  17. Miałem taki spojler i tą blende w 90tce 2.3
  18. audia4s4 odpowiedział(a) na hajper temat w Inne marki
    Ja za alfami nie przepadam, ale 166 podoba mi się najbardziej
  19. Pozdrowienia dla Srebrnego Avanta B6 rej. PJA.... z klubowymi rameczkami Mijaliśmy się w Słupcy w dojeździe na A2
  20. Nowak a gril od eski kiedy bedzie?
  21. Bardzo ładny wóz, bardzo ładny sliniczek, bardzo ładne fele,bardzo ładny zderzaczek
  22. A mnie też widzi sie pasiorek CC
  23. Ja teraz miałem okazje i porównałem A4 TDI 130tke i A3 TDi 130tke, ja jechałem A3-ką kumpel moją A4ką. Braliśmy się do 130-140km/h. A4 było bez szans
  24. Dwa pajace, a ten świerczewski to już idiota nad debilami, kiedyś jak mu mercedesa ukradli jak sie rzucał myślał ze wielki piłkaż to panowie złodzieje sie przestraszą i mu odprowadzą

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.