Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Na zakupy do Niemiec

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Mam pytanko chciałbym pojechać w sobote na zakupy do Niemiec potrzebuje zakupić toche

firmowych ciuchów dla siebie i dzieciaków oraz drobny sprzęt AGD.

Gdzie jest jakieś duże centrum handlowe w Niemczech (do 200 km od granicy)

Opublikowano

A nie lepiej w Factory Outlet? Koszt paliwa zupełnie odpada.

Jednak nie ma tam AGD.

Opublikowano

Osz Ty zdrajco!

Pamiętaj tylko, że Toyotę to już możesz w PL kupić.. :decayed:

Opublikowano

To co we Wrocku nie ma centr handlowych? Komuna się już dawno skończyła i szał na zakupy w Niemcach :decayed::polew: To jedz do Poznania do M1,Poznan-Plaza,itp :good:

Opublikowano

zapraszam do Pewexu w Krakowie :decayed:

Opublikowano

Byłem parę dni temu w Niemczech i jest dużo posezonowej wyprzedaży. Tam w przeciwieństwie do naszych pazernych sklepów jak jest obniżka 60% to faktycznie tyle jest. Na sklepie są zwykłe ceny ale jak coś kupujemy to przy kasie pani nabija rabat.

Wejdzcie u nas np. do Big Stara - szyby oklejone wielkimi,żółtymi plakatami obniżka 70%, a w sklepie rozczarowanie - okazazuje się,że faktycznie obniżka ale dwóch podkoszulek i jednego niemodnego paska do spodni :polew:

Opublikowano

Nie no, uzasadnione są zakupy u zachodnich sąsiadów dot. choćby olejów samochodowych (było o różnicach w jakości na Forum) ale co do ubrań i AGD to szkoda tracić czasu...

Jedyne co można z tego wynieść to chyba wycieczka po A4.

Opublikowano
  • Autor

Chcę kupić adidasy z kolekcji lato 2008 w Nemczech są dostepne bo mam ich katalogi i na Allegro

też widziałem ale nie kupie bez przymieżania, a we Wrocławskim Faktory i pasażu Grunwaldzkim

o nich nawet nie słyszeli :evil:

Potrzebuje kupić też ekspres ciśnieniowy (Szwajcarski) sugerowana cena producenta to 720 euro

w Polsce najtanszy jaki znalazłem 2799 zł i z 12 mieś gwarancją a na stronie producenta jest 24 mieś. gwarancji, więc tak sobie myśle że u sąsiadów bedzie za 720 euro z 24 mieś gwarancją.

I jeszcze troszke innych dupereli mam do kupienia :naughty:

tymbardziej na weekend zapowiadaja kiepska pogodę wiec w domu nie chce mi sie siedzieć :no:

Opublikowano

na konkretne zakupy zapraszam do Londynu :good: w dzielnicy handlowej można kupić wszystko , markowe ubrania są nawet do 3 razy tańsze niż w Polsce (sprawdzone) przeceny są zawsze i wszędzie a wybór niesamowicie wielki

Opublikowano

w Dresden przy autostradzie (4) masz centrum handlowe ELBEPARK tam powinienes kupic :audi:

Opublikowano
  • Autor

w Dresden przy autostradzie (4) masz centrum handlowe ELBEPARK tam powinienes kupic :audi:

Niewiesz przypadkiem do której w soboty mają czynne :embarrassed:

Opublikowano

Po AGD to chyba dobrym rozwiązaniem będzie sklep ,,Nie dla idiotów'' :sesese:

Opublikowano

w Dresden przy autostradzie (4) masz centrum handlowe ELBEPARK tam powinienes kupic :audi:

Niewiesz przypadkiem do której w soboty mają czynne :embarrassed:

chyba od 9 00 (90% daje) :audi::a4fan::)

Opublikowano

Po AGD to chyba dobrym rozwiązaniem będzie sklep ,,Nie dla idiotów'' :sesese:

Aha, to porównaj cenowo dowolną ofertę z tym, co choćby jest na Allegro (włączając koszt przesyłki)...

Opublikowano

Po AGD to chyba dobrym rozwiązaniem będzie sklep ,,Nie dla idiotów'' :sesese:

Aha, to porównaj cenowo dowolną ofertę z tym, co choćby jest na Allegro (włączając koszt przesyłki)...

Taka duża różnica? :mysli:
Opublikowano

Kupiłem monitor na allegro LG 19 cali z tunerem TV za 870zł, w Media Markt

( powinno być tylko dla idiotów) taki samiutki w promocji 1290zł :wallbash:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.