Treść opublikowana przez audia4s4
-
[ALL] Jakiego dostawczaka kupić ??
Sprintery chodzą super ale lepiej nie kupuj bo sa popularne, moze renault master 2.8Dti albo LT-ka
-
[ALL] Młody pasjonat audi
To głupota taki mały dzieciok i 100km/h, jechał bo jechał jak by mu cos wyskoczylo to 0 opanowania
-
[B5 AGB] A4/S4 Prosie stajl :) zderzak RS4 , 19" RH, bi-xenon , gwint h&r itp
:drool: Kapitalna! Odlot, Widac ze robiona z gustem :th:
-
a4 2,8 v6 moja lalunia
No teraz te lampki ładne :th: blind zapodaj glebe i moze jeszcze jakis zderzaczek od S4
-
[ALL B5] Kierownice po lifcie
Dokładnie, a ty moze widziałes trojramienną S-line
-
AKCYZA- nowy przepis!
U mnie tam w urzędzie celnym takiego przepisu nie ma
-
Jaki to samochod - czyli zabawa w wolnej chwili
Acura
-
[ALL] Jak tu komus nie zrobic krzywdy, czyli mialem fajne kolka...
Mi w latach 90tych do felg ktore miałem na golfie sie dobierali w biały dzien, i przypadkowo ich naszedłem to mu tą felge ( jedna wyciągli) o łeb roz.... Wiem kolego co poczułes jak to ujrzałes, takich h.. to tylko tłuc i patrzec az puchnie
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
4.05?
-
[B5 AFN] A4 AFN Q Avant- IC od T5 str 3
Ładna farba i wypas. Troche ten zbyt ciemny odcien przedniego zderzaka mnie razi, ale auto git sam bym takie zakupił :th:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
a moze w weekend majowy cos sie ze spoci?
-
Kto takie widzial?
Tragedia ale felga ładna
-
[ALL B5] Niesamowicie niewygodne siedzenia
Moze masz wygniecione
-
[ALL B5] Emblemat na tylnej klapie
Raczej są takie same lecz nie jestem pewien
-
[B5 ALL] Gwoździem po lakierze
Albo zapraw cienkim pedzelkiem
-
[B6 AWX] Moja A4 po wielu zmianach
Ładna felga :th: A tak na boku to chyba 310Nm
-
Tragedia na moście Milenijnym we Wrocławiu ... :(
A żubr zyje w puszczy a nie w Tirze
-
[B6 AWX] A4 B6 TDI 131ps limuzyna
No podłokietnika nie ma troche nie moge sie przyzwyczaic
-
[B6 AWX] A4 B6 TDI 131ps limuzyna
Miałem ją sprzedac lecz postanowiłem zarejstrowac i pojezdzic troche czasu. Jest to moje pierwsze B6 i jest naprawde auto klasa, jest kolosalna róznica po przesiadce z B5. Jest to wersja standard. Opis: AWX 131ps, 07/2001rok, Radio chorus, wszystkie swiatełka na dywaniki przód i tył ( nie wiem czy wszystkie to mają) ESP,Elektryka( jak w każdym B6) Fotki:
-
[ALL B6] POMOCY S-line czy S4
Zakładaj od eski, popatrz sobie na auto Alvara czy Flyera, jak juz zakladasz te listwy to pomysl o zderzakach i duzych felach
-
[B5 AJM] Wymiana górnej częsci podłokietnika - czy można ?
ja kiedys wyciągałem w B5 tą górę, bo prałem,chodzi mi o tą z matriału podspodem jest z takiej pianki zrobiony, no jest tam kilka małych imbulsowych sróbek.
-
[B6 AWX] Jak wyjąć intercooler ?
Ściągnij zderzak
-
Zwrot Akcyzy
Jak zapłaciłes jakies smieszne pieniądze ( 20zł) to chyba nie ma sensu dobiegac sie o to
-
Czy te lampy dają rade :)
Lampy ładne, do ciemnego koloru beda ok :th:
-
[ALL] Rozmiar opon a ABS - jakaś zależność ?
Najlepiej załóz wszystkie o jednakowym rozmiarze