Treść opublikowana przez audia4s4
-
[B5 AFN] Trzęsie silnikiem
No to czekamy na wynik
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
taa.. nie pogodosz
-
[ALL B5] Szerokość opon do A4 Quatro 1.8 T - 180 KM
Nie przechodz na 205, to jest dobry rozmiar
-
[ALL] Kto zna opony WANLI ????
Ładny bieżnik
-
[B5 1Z] SWAP AFN`a - pytania i wątpliwości
No cos tam tak było nie pamietam dokładnie
-
[B5 1Z] SWAP AFN`a - pytania i wątpliwości
Murzyn brał z ASZ 131ps cześci i tak jak napisał alvaro ze 116ps
-
[B5 AHH] Jakie felgi 16"
Drugie są najlepsze :th: Ladnie sie prezentują
-
[B5 1Z] SWAP AFN`a - pytania i wątpliwości
Anglika jak najbardziej,5-6k zalezy od wypasu No sprzedac i lepiej dołozyc 5-6tys zamiast na angola i ma pieknego AFN
-
Formuła 1 2008
I znowu jak zwykle gebels dojechał a kubica zawsze dostaje :ranting1: Wku.... mnie to juz nie oglądam tego
-
[B5 1Z] SWAP AFN`a - pytania i wątpliwości
Tu sie zgodze, kup zdrowego AFN i podnos moc, zawsze ori to ori
-
Światła LED od Audi S6
ba$ior ale wypas bedzie, że tez Ci sie chce w to bawic ja to bym nic nie robił
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
A w na początku kwietnia zkołójemy jakis spocik?
-
[B6 AVF] Turbo padło, nowe z srodkiem ARL + wykres
i nie tylko ale szkoda że audi się nie pokusiło o montaż tego silnika... Jeszcze w Golfie Mk4 , Bora ,Toledo
-
[B5 AAH] Wieje, szumi, drga - drzwi od kierowcy.
Dosyc drastyczny sposób, trzeba miec dobre wyczucie w rękach zeby nie przegiąc
-
Światła LED od Audi S6
U mnie weszły,czemu tak duzo tego kitu?
-
[B5 ADR] Bardzo miekkie zawieszenie A4 B5 ADR 1996
Icemark a może sie przesiadłes z jakiegos innego auta i Ci sie wydaje ze tak miekko, ale sprawdz moze jeszcze te amory
-
[B5 ADP] Klimatronic grzeje, a nie chłodzi
A wentylator sprawdziłes czy chodzi? Mi padła wentylator i tez leciało ciepło na wł klimie
-
Formuła 1 2008
Oby mu tylko biemdablju posłuszenstwa nie odmówiło
-
[B6] Gałki do skrzyni biegów
to kierownice 4 ramienne też są "nie" skórzane ?? Były chyba skórzane i z tworzywa
-
[B5 AHH] Czas potrzebny do rozgrzania silnika
Czujnik temperatury siadł
-
Nowy Citroen C5
Mnie tam citrodenty nie podniecają
-
[B5 AHH] Końcówka tłumika
voxan ja bym tego nie montował
-
[B6] Gałki do skrzyni biegów
Chyba z tworzywa tez były
-
Formuła 1 2008
A moze by otworzyc ten stary temat o F1
-
[B6] Gałki do skrzyni biegów
Michał-S-Line to jaka ty masz teraz w aucie gałke?