Treść opublikowana przez audia4s4
-
[VW 1,4 TDI] PILNE :) Szukam informacji na temat silników 1,4 TDI
http://suchen.mobile.de/fahrzeuge/showDetails.html?id=36515087&__lp=79&scopeId=C&sortOption.sortBy=price.consumerGrossEuro&sortOption.sortOrder=ASCENDING&makeModelVariant1.makeId=25200&makeModelVariant1.modelId=27&makeModelVariant1.searchInFreetext=false&makeModelVariant2.searchInFreetext=false&makeModelVariant3.searchInFreetext=false&maxPowerAsArray=65&maxPowerAsArray=KW&vehicleCategory=Car&segment=Car&fuel=DIESEL&minFirstRegistrationDate=2006-01-01&negativeFeatures=EXPORT&damageUnrepaired=NO_DAMAGE_UNREPAIRED&customerIdsAsString=&lang=de&pageNumber=1 Ty szukasz cos takiego?
-
Jakie fele ?
A moze sa 17' tylko koles zle w ogłoszeniu napisał
-
[B5 AFN] Niskie obroty biegu jalowego
860 to jest norma tez mialem tak w AFN ma klimatronicu, a moze klimatronik zle pokazuje?
-
Moje I-sze auto - Ford Focus
Fajne auto, tez miałem kilka focusow
-
Kupno małego taniego samochodu - Ford fiesta ??
Polo albo corse ,,bombke''
-
[B5 AFN] mały drobaizg w zderzaku
No wlasnie.. A co to za nowosc..? Dajcie link pokażcie to. Zbieraj siano i kupuj od S4 zderzak :th:
-
[ALL B5] SPORTMILE swap s4 na rs4
o chłopie szacun dla ciebie tyle roboty włozone. Ale ja bym tam eski nie przerabiał
-
A4-KLUB.GERMANY
Sennestadt.... Znasz??? Ja w Heppen
-
[B5 AAH] Moja a4 2.8 QUATTRO
Oo Witam sąsiada z turku! Piękna A4 i plus za lapmki po lifcie :th:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
No może zdąrze wrócic do 16marca ,ale nie obiecuje jakby co to napisze czy przjade :beer1:
-
[B5 AVG] roleta bagażnika
Dokładnie musisz kupic nowe boczki
-
[ALL B5] Czy będzie pasowało i czy warto ?
Nie za słaby motor do felg 17' ?
-
[B5 AFF] Stukanie w prawym kole podczas skręcania
Prawdopodobnie ,,klekoczą bociany" czyli przegub, lub wachacz kiedys tez mialem podobnie w A4 tylko nie mialem łysych opon
-
[B5 AFN] Czarne 18" i granatowe Audi - PROSZE O OPINIE !!!
Ja bym brał drugie a tak szczerze to nie lepiej całe srebrne?
-
[B5 1Z] air bag pasażera
Dokładnie,odkrec schowek i zobaczysz
-
[B6 AWX] A4 B6 AVANT by Boberro
No Boberro audi klasa Tylko wrzuc wiecej fotek
-
A4-KLUB.GERMANY
RS4DEVIL widze ze ty w Bielefeldzie siedzisz a na jakiej dzielnicy???
-
[B5 AFN] Problem z silnikiem (olej w zbiorniczku oraz nie grzeje wentylacja)
Jak olej w zbiorniczku to wyglada na uszczelke pod głowicą
-
Mój artykuł "Nieśmiertelne A4,czyli nieprzeciętna jakość i wygląd za dobrą cenę"
... No co przeciez ładnie cykaja
-
[B5 ADR] 4 x airbag?
Tak po 97r 4 airbagi standart
-
Ślizgamy sie na ptk :)
Moj 25.388 bo ciągle w te krzaki waliłem
-
Mój artykuł "Nieśmiertelne A4,czyli nieprzeciętna jakość i wygląd za dobrą cenę"
S4 a nie RS4 RS tez... Ale 381ps w RS4 a S4 265ps
-
Mój artykuł "Nieśmiertelne A4,czyli nieprzeciętna jakość i wygląd za dobrą cenę"
S4 a nie RS4
-
Dodatki do ON- Mixol S vs 2T Semi syntetic
Ja kiedys do Focusa TDCI lałem chyba mixol to mniej puszczał chmurek z kumina
-
BEZPIECZEŃSTWO NA DRODZE - "PUŁAPKI"
Trasa nr 2 Warszawa-Konin , Przed Koninem miejscowość Brzeżno, duży ruch-dużo wypadków,jest tez tam czarny punkt, Dużo pieszych kręcących sie,i wzmożony ruch szczególnie w niedziele (W pobliżu kościół)