Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

audia4s4

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez audia4s4

  1. http://suchen.mobile.de/fahrzeuge/showDetails.html?id=36515087&__lp=79&scopeId=C&sortOption.sortBy=price.consumerGrossEuro&sortOption.sortOrder=ASCENDING&makeModelVariant1.makeId=25200&makeModelVariant1.modelId=27&makeModelVariant1.searchInFreetext=false&makeModelVariant2.searchInFreetext=false&makeModelVariant3.searchInFreetext=false&maxPowerAsArray=65&maxPowerAsArray=KW&vehicleCategory=Car&segment=Car&fuel=DIESEL&minFirstRegistrationDate=2006-01-01&negativeFeatures=EXPORT&damageUnrepaired=NO_DAMAGE_UNREPAIRED&customerIdsAsString=&lang=de&pageNumber=1 Ty szukasz cos takiego?
  2. A moze sa 17' tylko koles zle w ogłoszeniu napisał
  3. 860 to jest norma tez mialem tak w AFN ma klimatronicu, a moze klimatronik zle pokazuje?
  4. Fajne auto, tez miałem kilka focusow
  5. No wlasnie.. A co to za nowosc..? Dajcie link pokażcie to. Zbieraj siano i kupuj od S4 zderzak :th:
  6. o chłopie szacun dla ciebie tyle roboty włozone. Ale ja bym tam eski nie przerabiał
  7. audia4s4 odpowiedział(a) na TOM3K temat w Europa i świat
    Sennestadt.... Znasz??? Ja w Heppen
  8. Oo Witam sąsiada z turku! Piękna A4 i plus za lapmki po lifcie :th:
  9. No może zdąrze wrócic do 16marca ,ale nie obiecuje jakby co to napisze czy przjade :beer1:
  10. Dokładnie musisz kupic nowe boczki
  11. Nie za słaby motor do felg 17' ?
  12. Prawdopodobnie ,,klekoczą bociany" czyli przegub, lub wachacz kiedys tez mialem podobnie w A4 tylko nie mialem łysych opon
  13. Ja bym brał drugie a tak szczerze to nie lepiej całe srebrne?
  14. Dokładnie,odkrec schowek i zobaczysz
  15. No Boberro audi klasa Tylko wrzuc wiecej fotek
  16. audia4s4 odpowiedział(a) na TOM3K temat w Europa i świat
    RS4DEVIL widze ze ty w Bielefeldzie siedzisz a na jakiej dzielnicy???
  17. Jak olej w zbiorniczku to wyglada na uszczelke pod głowicą
  18. Tak po 97r 4 airbagi standart
  19. audia4s4 odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Lifestyle i Hydepark
    Moj 25.388 bo ciągle w te krzaki waliłem
  20. Ja kiedys do Focusa TDCI lałem chyba mixol to mniej puszczał chmurek z kumina
  21. Trasa nr 2 Warszawa-Konin , Przed Koninem miejscowość Brzeżno, duży ruch-dużo wypadków,jest tez tam czarny punkt, Dużo pieszych kręcących sie,i wzmożony ruch szczególnie w niedziele (W pobliżu kościół)

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.