Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

ghost1717

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Jak ktoś ma problem z autkiem to zapraszam www.pimpmybike.com.pl DPF,EGR,Chiptuning,diagnostyka , elektronika mechanika itd... Dla kolegów z forum oczywiście rabaty
  2. ja może też bym się pojawił... wszystko jak zwykle okaże się w ostatniej chwili
  3. befol pisze jak byk ,że to nie a4 b6 tylko a6 c5 i w dodatku w tiptronicu Mojego auta jeszcze tam nie ma bo projekt jest na finiszu...W tygodniu będzie dopiero strojenie końcowe a potem zrobi się jakiś update i opisze projekt
  4. jednym sie podoba... dla innych to ryk bombowca b-52 Mi tam nie przeszkadza bo hałas zostaje za autem a cichymi wydechami to ja już się najeździłem ale delikatnie go sciszę dla świętego spokoju...kto wie czy z czasem wygłuszenia w tych przelotach się nie wypalą i może być głosniej... Co do spalania to tu jest bardzo ciekawie... Tryb mieszany to ok 12-13L lpg przy moich wariactwach. Nieumiejetna jazda i ciągłe miasto to max 15L LPG tak więc nie ma tragedii ... Na trasie tryb do 3,5 tys rpm to 10-11 L dużo to sprawa prawidłowego wystrojenia auta i odpowiedniego wyczucia :-) Dodam ,że auto ma teraz wtryskiwacze bosch 550cc podczas gdy seria to 350cc ;-) Doładowanie chwilowo 0,9bar w tygodniu będzie więcej
  5. Jak mój wydech jest głośny... to jaki musiał być w polo ?? Fotki wrzucę jutro rano bo aparat rozładowany :/ Dzięki wszystkim za spota
  6. ghost1717 odpowiedział(a) na Adas temat w Wielkopolskie
    byłem byłem... Może ostatnio trochę mniej niż kiedyś ale co poradzić ? Darek robimy jakiegoś zimowego spota ? Może sie ktoś przyłączy ??
  7. ghost1717 odpowiedział(a) na Adas temat w Wielkopolskie
    Żyje tu ktoś ??
  8. wydechy seria 3.0 żadnych katalizatorów tylko przelot rura i koncowy tłumnik... mimo to chodzi ciszej niż seria s4 ;| czasem mam ochote go wybebeszyć
  9. jak coś to ja bym sie pewnie pisał na drift spota tylko czy dam rade będzie wiadomo w ostatniej chwili.... niestety natłok roboty mam ostatnio maxx :/ a Wy co sie tak pogody boicie co ?
  10. ja tez obecny:)) może poczekamy aż znowu zacznie sypać i zrobimy spot + zimowe slizganko ?
  11. WSZYSTKIE automaty benzynowe zarówno FWD jak i quattro mają elektryczną pompe vacum. Jeśli wszystko jest szczelne obadał bym jak się zachowuje
  12. ja bym potrzebowal 4szt 225/45/17 do swojego pomykacza Wysłane z GT-I9100
  13. A ja w niedziele chyba nie dam rady bo jadę na motocrossowe pożegnanie sezonu w Kramsku/Konstantynowie Zjedzie czołówka motocrossu chyba,ze godzinowo nie będzie to kolidowało to może uda mi się być tam i na zlocie

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.